IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci

Bieg dzieci do 4 lat 200m open

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii
1 137 PIEPER JAN M JASTARNIA Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 1
2 7 KACIK OLAF M BANINO Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 2
3 45 LASKA NIKODEM M Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 3
4 138 LEWICKI KAZIMIERZ M GDAŃSK Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 4
5 8 KAJAK ALICJA K WARSZAWA Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 1
6 3 CHYLASZEK MIKOŁAJ M GLIWICE Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 5
7 105 KLEKOWSKA MARTA K RADOMSKO Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 2
8 2 BINKIEWICZ KAJETAN M ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 6
9 142 BOCZAR DOROTA K GDAŃSK Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 3
10 104 URBANOWSKI ADAM M WROCŁAW Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 7
11 33 SOCZECKA ALEKSANDRA K Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 4
12 149 GIEMNA FABIAN M KĘPNO Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 8
13 5 DĄBROWSKI STAŚ M NOWY SĄCZ VISEGRAD MARATON RYTRO Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 9
14 113 ULASZEWSKA ŁUCJA K REDA Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 5
15 109 UCHEREK MARTYNA K ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 6
16 10 KOTZIAN SONIA K WARSZAWA Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 7
17 24 NARKOWICZ NORBERT M Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 10
18 6 KACIK NATALIA K BANINO Bieg dzieci do 4 lat - 200 m k0-4 8
19 118 ŁYSIAK MICHAŁ M KRAKÓW Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 11
20 4 CHYLASZEK WOJCIECH M GLIWICE Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 12
PK 18 BINKIEWICZ MALINA K ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] PK

Bieg dzieci 5-7lat 200m open

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii
1 122 BERWERTZ KSAWERY M LUBLIN Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 1
2 37 WOLAŃSKA LENA K RUMIA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 1
3 125 BAGAZJA JULIAN M KRAKÓW Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 2
4 17 BIAŁEK KACPER M WARSZAWA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 3
5 23 DZIEMIAŃCZYK JULIAN M BIAŁYSTOK SSP 3 BIAŁYSTOK Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 4
6 15 KUPCZAK ANDRZEJ M Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 5
7 101 KORUCH ALICJA K BIAŁYSTOK Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 2
8 114 KONKOL VIKTORIA K JASTARNIA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 3
9 28 KOWALSKI BARTŁOMIEJ M BYDGOSZCZ Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 6
10 26 KLEBBA NATALIA K PUCK / ŁEBCZ PEPPA PIG Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 4
11 29 KUJAWSKA ŁUCJA K PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 5
12 35 SZCZEKUTEK ANNA K WARSZAWA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 6
13 115 MIELCZAREK NATAN M POGÓRZE Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 7
14 34 CZERNIAK POLA M Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 8
15 147 KRÓL MATEUSZ M JASTARNIA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 9
16 20 DRZYZGA MAKSYMILIAN M MODLNICA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 10
17 144 ŚWIĄTKOWSKI ANTONI M WARSZAWA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 11
18 22 DZIEMIAŃCZYK FRANCISZEK M BIAŁYSTOK SSP 3 BIAŁYSTOK Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 12
19 1 MOLIS MIKOŁAJ M Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 13
20 18 BINKIEWICZ MALINA K ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 7
21 116 LISOWSKA MARTYNA K WROCŁAW Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 8
22 12 WAWRZONEK ALEKSANDRA K Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 9
23 150 AUGUSTYNIAK ANTONI M PIASECZNO Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 14
24 48 NIEDZIELA MAJ K Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 10
25 127 SOCZEWNA FRANCISZEK M WARSZAWA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 15
26 31 ŁUKASIAK LEON M WARSZAWA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 16
27 128 WARUS ANNA K KATOWICE Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 11
28 139 CHMIEL AMELIA K Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 12
29 21 DRZYZGA MIŁOSZ M MODLNICA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 17
30 110 CYRAN KONSTANTY M KRAKÓW Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 18
31 111 CYRAN JULIUSZ M KRAKÓW Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m m5-7 [5 - 7] 19
32 19 BINKIEWICZ MILENA K ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 13
33 27 KLEPACKA KALINA K WARSZAWA Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 14
34 30 KWIATKOWSKA HELENA K RUMIA WIEWIÓR TEAM Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] 15
PK 124 ADAMIAK MIŁOSZ M ŻYRARDÓW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] PK
PK 149 GIEMNA FABIAN M KĘPNO Bieg dzieci do 4 lat - 200 m m0-4 PK

Bieg dzieci 12-15lat 500m open

Miejsce wg płci Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii
1 108 TAŃSKI ANDRZEJ M PUCK Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 1
2 96 SŁAWIŃSKI MIKOŁAJ M OTWOCK Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 2
3 86 DONICA PATRYK M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 3
4 83 BARANOWSKI TADEUSZ M JASTARNIA BARANOWSKI TEAM Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 4
5 68 SZCZUPIŃSKI FRANCISZEK M Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 5
6 92 MULAK ADRIAN M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 6
7 95 ROSŁONIEC PIOTR M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 7
8 93 OŁDAK DAMIAN M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 8
9 11 WAWRZONEK DAWID M Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 9
1 97 WÓJCIK MAGDALENA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 1
10 121 BARAN RAFAŁ M DĄBROWA GÓRNICZA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 10
11 82 BACIŃSKI ALEKSANDER M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 11
12 94 PLEJZNEROWSKI MATEUSZ M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 12
13 73 KAŹMIERCZAK MACIEJ M Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 13
2 99 ZAJĄC EMILIA K OTWOCK Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 2
3 91 ŁADNO NATALIA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 3
4 89 GŁOWALA ZUZANNA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 4
14 88 GLIŃSKI OLIWIER M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 14
15 98 WROŃSKI KAJTO M TYCHY WROŃSCY TEAM Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 15
16 87 DZIEMIAŃCZYK ANTONI M BIAŁYSTOK SSP 3 BIAŁYSTOK Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 16
17 100 ZALEWSKI KAROL M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m m12-15 [12 - 15] 17
5 132 SEWGER JULIA K Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 5
6 14 HOŁDAKOWSKA JOANNA K Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 6
7 16 KARCZUN BARBARA K 1
8 84 BZDUN JULIA K WROCŁAW Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] 7

Bieg dzieci 8-11 lat 500m open

Miejsce wg płci Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria Miejsce wg kategorii
1 143 ŚWIĄTKOWSKI STANISŁAW M WARSZAWA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 1
2 74 SZCZEKUTEK ADAM M WARSZAWA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 2
3 124 ADAMIAK MIŁOSZ M ŻYRARDÓW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 3
4 39 BIAŁEK SZYMON M WARSZAWA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 4
5 146 ISAKOWICZ RYSZARD M JASTARNIA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 5
6 60 KWIATKOWSKI KSAWERY M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 6
7 107 TAŃSKI PAWEŁ M PUCK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 7
8 76 SZYMAŃSKI IWO M SOSNOWIEC Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 8
9 90 ANTONCZAK FILIP M Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 9
1 140 CZACHOR ZOFIA K JASTARNIA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 1
10 57 KRUPNIEWSKI JULIAN M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 10
11 120 ŁYSIAK TOMASZ M Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 11
12 62 MARKIEWICZ MATEUSZ M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 12
13 71 PLEJZNEROWSKI JAKUB M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 13
2 44 DĘBOWSKA BLANKA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 2
3 72 STACHELSKA HANNA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 3
14 53 KONOPACKI FRANCISZEK M OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 14
4 25 SOSNECKA JULIA K Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 4
5 52 KLUKOWSKA MARTYNA K LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 5
6 46 GĄTKOWSKA NIKOLA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 6
15 49 KAJAK BLAZEJ M WARSZAWA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 15
7 119 ŁYSIAK ALICJA K KRAKÓW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 7
8 75 SZEMRYK MARTYNA K GDAŃSK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 8
9 58 KUDLICKA LUCYNA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 9
10 66 OŁDAK NIKOLA K OTWOCK LEKKOATLECI Z OTWOCKA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 10
11 77 TROCHIMCZUK MICHALINA K ELBLĄG SP1 ELBLĄG Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 11
12 59 KWIATKOWSKA LIDIA K RUMIA SP 4 RUMIA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 12
13 47 GROCHAL NINA K CHRZANÓW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 13
14 70 PAWELCZYK NICOLA K RYBNIK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 14
16 61 ŁUKASIAK ALBERT M LONDYN Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 16
15 79 WALA MAŁGORZATA K CHRZANÓW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 15
16 78 WALA ALEKSANDRA K CHRZANÓW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 16
17 51 KLUKOWSKA MAGDA K LĘBORK UNIA RACING TEAM LĘBORK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 17
17 148 OKRUSZKO DAVID M BIAŁYSTOK Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 17
18 102 MARTAS HANNA K Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 18
19 42 BZDUN MAJA K WROCŁAW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 19
20 145 SZOCH IZABELA K BYDGOSZCZ Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 20
21 129 BUDZISZ AMELIA K JASTARNIA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 21
22 81 WROŃSKA ANTOSIA K TYCHY WROŃSCY TEAM Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 22
23 117 LISOWSKA MAJA K WROCŁAW Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 23
24 43 CHYLASZEK MARTA K GLIWICE Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 24
25 80 WOLAŃSKA JULIA K RUMIA Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m k8-11 [8 - 11] 25
18 67 PALACZ DAWID M BYDGOSZCZ Bieg dzieci 8-11 lat - 500 m m8-11 [8 - 11] 18
PK 136 POTEMPSKA HELENA K Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] PK
PK 40 KAŹMIERCZAK KLARA K Bieg dzieci 5-7 lat - 200 m k5-7 [5 - 7] PK
PK 133 BILCZEWSKA ZUZANA K KRAKÓW Bieg dzieci 12-15 lat - 500 m k12-15 [12 - 15] PK

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ