Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Belecka Katarzyna Tczew Nordic Walking opłacono
2 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking opłacono
3 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
4 Cieślak Roman Łódź Nordic Walking Epoka Nordica
5 Czyszejuk Izabela Pasłęk Nordic Walking
6 Filipek Paulina Tczew Nordic Walking opłacono
7 Gliszczyński Łukasz Bytów Nordic Walking Świat Płytek u Kryspina
8 Gomółka Maria Gdynia Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
9 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
10 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
11 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
12 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking
13 jezierska jolanta kwidzyn Nordic Walking dwa kije bez nart
14 jezierski adam kwidzyn Nordic Walking dwa kije bez nart
15 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono
16 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking opłacono
17 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO
18 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
19 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic Walking
20 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono on-line
21 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic Walking Morsy skarszewy opłacono
22 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic Walking Morsy skarszewy opłacono
23 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo Nordic Walking Morsy Zblewo
24 Paruszewska Agnieszka Reda Nordic Walking
25 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking opłacono on-line
26 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
27 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
28 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk Nordic Walking Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
29 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono
30 Toporek Paulina Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono
31 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono
32 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
33 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Nordic Walking LOTOS RUNNING TEAM / Pruszcz Biega opłacono on-line
34 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking Morsy Zblewo opłacono
35 Wolska Żaneta Tczew Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 2963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ