Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VI Pomorskie Święto Wisły

MARSZ NAD WISŁA - Nordic Walking - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 262 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 1 M 57+ 1 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:23:49 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
2 254 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 2 M 31-45 1 LASOWICE WIELKIE 5km NW 0:24:19 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
3 260 STAŃCZAK EDWARD M 3 M 46-56 1 MALBORK 5km NW 0:24:55 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
4 256 LITEWSKA JOANNA K 1 K 31-45 1 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km NW 0:25:27 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
5 265 TOPOREK PAULINA K 2 K 0-30 1 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:26:04 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
6 274 ADAMKOWSKI JERZY M 4 M 57+ 2 STAROGARD GDAŃSKI 5km NW 0:26:19 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
7 247 BIAŁK ROMAN M 5 M 57+ 3 GDAŃSK 5km NW 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
8 264 TOPOREK ALEKSANDRA K 3 K 46-56 1 GDYNIA ELITE TEAM 5km NW 0:26:28 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
9 257 MAZURKIEWICZ ANTONI M 6 M 57+ 4 RYJEWO 5km NW 0:26:51 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
10 266 TOWARNICKA IZABELA K 4 K 46-56 2 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:27:13 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
11 275 ADAMKOWSKA ANNA K 5 K 31-45 2 STAROGARD GDAŃSKI 5km NW 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
12 290 ZIELIŃSKI JACEK M 7 M 57+ 5 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:27:42 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
13 251 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 6 K 46-56 3 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:28:28 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
14 259 NIEMCZYK KRZYSZTOF M 8 M 57+ 6 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km NW 0:28:32 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
15 269 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 9 M 57+ 7 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5km NW 0:28:51 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
16 196 SZEWDA GRAŻYNA K 7 K 31-45 3 ZBLEWO 5km NW 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
17 252 GÓRA BEATA K 8 K 46-56 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:28:56 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
18 258 MIĄSKOWSKI ZBIGNIEW M 10 M 57+ 8 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 5km NW 0:29:12 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km]
19 246 BELECKA KATARZYNA K 9 K 31-45 4 TCZEW 5km NW 0:30:30 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
20 253 GÓRECKA SYLWIA K 10 K 31-45 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km NW 0:30:30 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
21 255 KULCZYCKI JAN M 11 M 57+ 9 GDAŃSK 5km NW 0:30:54 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
22 286 MAŁEK ANDRZEJ M 12 M 57+ 10 KĄPINO 5km NW 0:31:13 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
23 248 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 11 K 57+ 1 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:31:50 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
24 263 TARAPATA-SKWIOT EDYTA K 12 K 31-45 6 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 5km NW 0:31:51 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
25 261 ŚWISŁOCKA EWA K 13 K 46-56 5 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:32:13 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
26 303 DAMM GRAŻYNA K 14 K 57+ 2 TCZEW 5km NW 0:32:20 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
27 249 FILIPEK PAULINA K 15 K 0-30 2 TCZEW 5km NW 0:35:03 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
28 270 WOLSKA ŻANETA K 16 K 31-45 7 TCZEW 5km NW 0:35:03 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
29 279 ADAMKOWSKA EWA K 17 K 31-45 8 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA 5km NW 0:35:27 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km]
30 301 REINHOLZ-RAJKOVIC JOANNA K 18 K 57+ 3 TCZEW 5km NW 0:39:20 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
31 302 RAJKORIE MILE M 13 M 31-45 2 TCZEW 5km NW 0:39:28 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ