Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczypiór Grzegorz | Borowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
2 | Kosmała Filip | Kochanowice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
3 | Tatara Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 48 Częstochowa | |
4 | Gąciarek Seweryn | Konin | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
5 | Bieniek Piotr | Rędziny | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Unia Redziny | |
6 | Ogłaza Staś | Kraków | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
7 | Kasprzyk Damian | Konopiska | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
8 | Sobański Jan | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | sp 40 | |
9 | Ślęzak Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
10 | Dąbrowski Hubert | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie | |
11 | Brandys Maksymilian | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP nr 48 Częstochowa | |
12 | Kała Robert | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
13 | Kała Tomasz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
14 | Kasperkiewicz Antoni | Czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
15 | Kowalczyk Bartosz | Czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP7 Częstochowa | |
16 | Gołda Kacper | KOŚCIELEC | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
17 | Deska Olaf | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
18 | Burzawa Wiktor | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP Nr 54 Częstochowa | |
19 | Swodczyk Maciej | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
20 | Staszałek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | CzewarunTiM | |
21 | Kufel Krystian | Kusięta | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
22 | Musiał Szymon | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
23 | Porawski Dominik | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Sokrates | |
24 | Wacowski Maksymilian | Kłobuck | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Delfin Klobuck | |
25 | Zgieb Aleksandra | Kłobuck | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | klub Ngb | |
26 | Basiak Natan | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 47 im. M.Konopnickiej | |
27 | Rajewski Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | PSP 53 | |
28 | Dąbrowski Julian | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP Rędziny | |
29 | Policiński Michał | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie | |
30 | Bryła Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 2 | |
31 | Mazur Adam | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Chce Ci się? | |
32 | sawionek robert | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
33 | sawionek stanisław | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
34 | Sroka Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SPSK Częstochowa | |
35 | Gajda Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP nr 21 Częstochowa | |
36 | Gradoń Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 33 Częstochowa | |
37 | Gwóźdź Urszula | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Siódemka | |
38 | Pyrkosz Nina | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
39 | Kowalik Iga | Rzerzęczyce | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | CzewarunTim | |
40 | Adamczyk Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 24 | |
41 | Biernacka Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 33 | |
42 | Dolniak Natalia | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ZawszeRazem | |
43 | Zasada Lena | Lojki | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Delfin Klobuck | |
44 | Belica Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Sp 14 | |
45 | Borecka Klaudia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
46 | Borkowska Hania | Rędziny | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 38 Częstochowa | |
47 | Borkowska Zosia | Rędziny | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 38 Częstochowa | |
48 | Łempińska Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP nr 2 Częstochowa | |
49 | Szymczyk Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
50 | Górniak Gabriela | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Chce Ci się ? | |
51 | Bednarczyk Emilka | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Chce Ci się ? | |
52 | Musiał Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie | |
53 | Jończyk Agata | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Jojna racing | |
54 | Nita Oliwia | Wola Blakowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
55 | Walaszczyk Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
56 | Kukulska Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
57 | Musiał Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
58 | Kłosowska Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
59 | Kłosowska Eliza | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
60 | Wójtowicz Weronika | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Szkoła podstawowa nr 7 w Czestochowie | |
61 | Marcińska Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
62 | Szymczyk Patrycja | Kłomnice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
63 | Wójcik Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
64 | Majewska Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
65 | Hartman Olga | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
66 | Kwoczała Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
67 | Patyk Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
68 | Lesiak Julia | Bełchatów | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
69 | Olejarz Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Podstawowa nr7 | |
70 | Cierpiał Blanka | Wyrazów | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
71 | Kopydłowska Olga | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
72 | Mordal Laura | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | CzewarunTiM | |
73 | Stanuchiewicz Ida | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 54 | |
74 | Kasprzyk Sara | Konopiska | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
75 | Kwiatkowski Zuzanna | czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Cooper Standard Częstochowa | |
76 | Gawron Lena | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Szkoła podstawowa nr 7 w Czestochowie | |
77 | Mazur Hanna | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | podstawówka | |
78 | Dudkowska Kaja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
79 | Pałasz Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
80 | Jagusiak Kamila | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
81 | Błaszczyk Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Czewarun TiM | |
82 | Kosmała Adam | Kochanowice | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
83 | Bielecki Kacper | Czestochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | KS RESPEKT | |
84 | Miodek Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
85 | Śliwiński Aleksander | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W CZĘSTOCHOWIE | |
86 | Szczepanik Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SP nr 38 Częstochowa | |
87 | Plucinski Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
88 | Musiał Mateusz | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
89 | BITNER CYPRIAN | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SP 40 | |
90 | Gawron Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Szkoła podstawowa nr 7 w Czestochowie | |
91 | Jura Tymoteusz, | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SP7 Częstochowa | |
92 | Wieczorek Bartłomiej | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
93 | Mucha Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Szkoła podstawowa nr 14 w Częstochowie | |
94 | Zgieb Gabriel | Kłobuck | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
95 | Stępniewski Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Jest Lepiej Run Team | |
96 | Rełkowski Dominik | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
97 | Wiśniewski Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Szkoła podstawowa nr 19 w Częstochowie | |
98 | Pasternak Krzysztof | Piotrków Trybunalski | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
99 | Olszewski Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
100 | Trąbczyńska Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa |
Wyświetleń: 26101