Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Wróbel Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
202 | Plucinska Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
203 | Męcik Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
204 | Trybuła Jagoda | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
205 | Gloc Michalina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
206 | Mazur Zofia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | podstawówka | |
207 | Gołda Julia | KOŚCIELEC | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
208 | Staszałek Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | CzewarunTiM | |
209 | Żak Nadia | Mstów | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
210 | Malinowska Lena | Sygontka | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | CzewarunTiM | |
211 | Czarnota Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 36 Częstochowa | |
212 | Zgieb Laura | Kłobuck | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
213 | Cieśla Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 48 | |
214 | Waloszczyk Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
215 | Głowacka Magdalena | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
216 | Szymczyk Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
217 | Pabiasz Antonina | Herby | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
218 | Kuziorowicz Iga | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
219 | Jończyk Anna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Jojna racing | |
220 | Dymek Julia | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
221 | Stradomska Maria | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
222 | Lebiedzińska Ewa | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP nr 38 Częstochowa | |
223 | Cok Oliwia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
224 | Weżgowiec Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 48 | |
225 | Gruszka Barbara | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
226 | Gruszka Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
227 | Scherer Karolina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
228 | Polak Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa nr 31 w Częstochowie | |
229 | Zwolińska Antonina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
230 | Morawski Dawid | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
231 | Tobiasz Mateusz | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
232 | Szóstek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
233 | Ścigała Julek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
234 | Łempiński Oskar | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
235 | Bednarczyk Antek | Cisie | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Chce Ci się ? | |
236 | Porada Bartosz | Nowe Chechło | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
237 | Durajski Krzysztof | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
238 | sawionek józef | częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
239 | Kowalski Julian | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | niezrzeszony | |
240 | Dubiel Maciej | Ozimek | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
241 | Dubaj Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
242 | Suliga Sebastian | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
243 | Mazur Leon | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole | |
244 | Makarowski Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
245 | Podstolak Kuba | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
246 | Rychlewski Wojciech | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 15 | |
247 | Szczepanik Mikołaj | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
248 | Wala Borys | CZESTOCHOWA | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | SP 7 Częstochowa | |
249 | Musiał Michał | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
250 | Deska Błażej | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
251 | Błaszczyk Kamil | Poraj | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
252 | Kosmala Antonina | Chorzenice | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
253 | Olszewska Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
254 | Kwiatkowska Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
255 | Leszczyńska Julia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Team Zabieganedni | |
256 | Całus Jagoda | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | MP 43 Częstochowa | |
257 | Cieśla Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Przedszkole nr. 15 | |
258 | Mazur Hanna | Cisie | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Chce Ci się? | |
259 | DOBOSZ WIKTORIA | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
260 | Fetsiak Sofia | Częstochowa | Ukraina | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
261 | Kalinka Bianka | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
262 | Kłosowska Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
263 | DESKA KAROLINA | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | MP 33 Częstochowa | |
264 | Kowalska Alicja | Częstochowa | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | |||
265 | Żwirek Zosia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
266 | Gal Sabina | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
267 | Jasińska Hanna | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Przedszkole | |
268 | Śledzikowska Iga | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
269 | Brandys Olimpia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
270 | Dróżdż Anna | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Przedszkole nr 20 w Częstochowie | |
271 | Werner Kornelia | Zalesice | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
272 | Podwysocki Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
273 | Skiba Gabriel | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | podstawówka | |
274 | Skiba Natan | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | podstawówka | |
275 | Nurzyński Adam | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa w Częstochowie | |
276 | Kawecki Jan | Skrajnica | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
277 | Głowacki Emil | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula | |
278 | Pross David | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
279 | Obrączka Artur | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
280 | Ogłaza Wojtek | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
281 | Kłosiński Szymon | Kuźnica Lechowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
282 | Korzekwa Szymon | Kalej | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
283 | Borek Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 35 w Częstochowie | |
284 | Cierpiał Oliwier | Wyrazów | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
285 | Sobański Kacper | częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
286 | Irzykowski Sebastian | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
287 | Tobiasz Michał | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
288 | Sanetrnik Stanislaw | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole nr 36 | |
289 | Kołaczkowski Kamil | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
290 | Szlapa Michał | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
291 | Kowalski Kacper | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
292 | Jończyk Jan | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
293 | Sławek Tymoteusz | Wierzchowisko | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
294 | Siwczyński Jakub | Kamyk | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole | |
295 | Adamski Natan | Czestochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole niebiabskie nutki | |
296 | Dubiel Adam | Ozimek | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
297 | Kowalik Emilka | Rzerzęczyce | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | CzewarunTim | |
298 | Resel Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
299 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
300 | Dolniak Amelia | częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ZawszeRazem |
Wyświetleń: 26105