Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Musiał Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
202 | Błaszczyk Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Czewarun TiM | |
203 | Błaszczyk Hanna | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Czewarun TiM | |
204 | Laszczkowska Hania | Wrocław | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
205 | Dubiel Maciej | Ozimek | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
206 | Dubiel Adam | Ozimek | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
207 | Zwoliński Kacper | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
208 | Zwolińska Antonina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
209 | Polak Zofia | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole Nr 42 w Częstochowie | |
210 | Polak Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa nr 31 w Częstochowie | |
211 | Wiśniewski Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Szkoła podstawowa nr 19 w Częstochowie | |
212 | Kalinka Bianka | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
213 | Kukulska Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
214 | Kukulska Michalina | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
215 | Scherer Karolina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
216 | Gruszka Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
217 | Gruszka Barbara | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
218 | Kołodziejczyk Izabela | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
219 | Kołodziejczyk Szymon | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | PSP 53 | |
220 | Cendrowska Martyna | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP7 | |
221 | Weżgowiec Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 48 | |
222 | Cok Oliwia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
223 | Adamski Natan | Czestochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole niebiabskie nutki | |
224 | Sojda Patryk | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
225 | Data Aron | Dobczyce | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | Przedszkole Samorządowe nr 1 Dobczyce | |
226 | Marszalek Dominika | Czestochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
227 | MUSZYŃSKI ANTONI | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | CKS BUDOWLANI | |
228 | Grabowski Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
229 | Kowalski Julian | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | niezrzeszony | |
230 | Oleksiak Mateusz | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | CzewarunTiM | |
231 | PIECH ADAM | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP 48 | |
232 | Gajda Nikodem | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP nr 21 Częstochowa | |
233 | Gajda Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP nr 21 Częstochowa | |
234 | Mila Maria | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Przedszkole Mały Poliglota | |
235 | Sroka Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SPSK Częstochowa | |
236 | Lebiedziński Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP nr 38 Częstochowa | |
237 | Lebiedzińska Ewa | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP nr 38 Częstochowa | |
238 | Walaszczyk Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
239 | Sanders Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
240 | Czyż Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 13 | |
241 | Czyż Oliwia | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 13 | |
242 | Górny Aleksandra | Kusięta | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | BBL Częstochowa | |
243 | Kościelniak Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Reebok Run Crew Częstochowa | |
244 | Turek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Cooper Standard Częstochowa | |
245 | Stradomski Franciszek | częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
246 | Stradomska Maria | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
247 | Kulawiak Weronika | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
248 | Nita Oliwia | Wola Blakowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
249 | Dymek Olivier | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
250 | Dymek Julia | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
251 | sawionek józef | częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
252 | sawionek franciszek | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
253 | sawionek stanisław | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
254 | sawionek robert | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
255 | Popczyk Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Przedszkole | |
256 | Bartolewska Oliwia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 40 | |
257 | Bartolewski Alan | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | KS RESPEKT | |
258 | Siwczyński Jakub | Kamyk | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole | |
259 | Duda Paweł | Kamyk | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP | |
260 | Rełkowska Dagmara | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
261 | Rełkowski Dominik | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
262 | Sławek Tymoteusz | Wierzchowisko | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
263 | Durajski Krzysztof | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
264 | Kubik Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
265 | Szmit Kuba | Czestochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | Cooper Standard Częstochowa | |
266 | Wiewióra Adam | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
267 | Mazurkiewicz Olga | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
268 | Parszuto Anastazja | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
269 | PORADA IGOR | NOWE CHECHŁO | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
270 | Porada Bartosz | Nowe Chechło | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
271 | Jończyk Anna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Jojna racing | |
272 | Jończyk Agata | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Jojna racing | |
273 | Jończyk Jan | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
274 | Jończyk Antonina | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
275 | WASIK ZUZANNA | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 30 w Częstochowie | |
276 | Wróbel Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Tęczowe Przedszkole | |
277 | Kuziorowicz Iga | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
278 | Fetsiak Sofia | Częstochowa | Ukraina | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
279 | DOBOSZ WIKTORIA | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
280 | Musiał Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie | |
281 | Musiał Laura | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
282 | Dądela Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP nr 7 Częstochowa | |
283 | Bednarczyk Emilka | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Chce Ci się ? | |
284 | Bednarczyk Antek | Cisie | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Chce Ci się ? | |
285 | Malicka Agata | Cisie | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
286 | Wróblewski Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
287 | Górniak Gabriela | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Chce Ci się ? | |
288 | Górniak Liliana | Cisie | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Chce Ci się ? | |
289 | Mazur Hanna | Cisie | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Chce Ci się? | |
290 | Mazur Adam | Cisie | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Chce Ci się? | |
291 | Piotrowska Kinga | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
292 | Skop Florian | Psary | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Termo SPEF | |
293 | Bryła Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 2 | |
294 | Szajer Patryk | Wrocław | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
295 | Szajer Jakub | Wrocław | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
296 | Pabiasz Antonina | Herby | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
297 | Pabiasz Tymoteusz | Herby | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
298 | Szymczyk Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
299 | Szymczyk Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
300 | Łempiński Oskar | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 14 |
Wyświetleń: 26203