Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szymaniak Tomasz | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole Nr 42 w Częstochowie | |
102 | Jasińska Hanna | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Przedszkole | |
103 | Borek Rafał | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
104 | Borek Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa nr 35 w Częstochowie | |
105 | Bieniek Weronika | Rędziny | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
106 | Bieniek Piotr | Rędziny | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Unia Redziny | |
107 | Godzic Mieszko | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
108 | Korzekwa Szymon | Kalej | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
109 | Lesiak Julia | Bełchatów | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
110 | Pross Jordan | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
111 | Gal Damian | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
112 | Gal Sabina | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
113 | Łacny Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
114 | Kłosiński Szymon | Kuźnica Lechowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
115 | Figler Lena | Kłomnice | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Szkola Podstawowa w Kłomnicach | |
116 | Ogłaza Wojtek | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
117 | Ogłaza Madzia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
118 | Solecka Dominika | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie | |
119 | Sil Mieszko | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
120 | Trąbczyński Nikodem | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Sp 29 Częstochowa | |
121 | Obrączka Bruno | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
122 | Obrączka Artur | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
123 | Kruk Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
124 | Żwirek Zosia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
125 | Kowalska Alicja | Częstochowa | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | |||
126 | Kowalski Szymon | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
127 | Makarowska Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
128 | Durlik Agata | Wierzchowisko | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Przedszkole nr 16 Częstochowa | |
129 | Durlik Bartosz | Wierzchowisko | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP 48 Częstochowa | |
130 | Pross David | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
131 | Patyk Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
132 | Patyk Aleksander | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | BBL Częstochowa | |
133 | Lemańska Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
134 | Głowacki Emil | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula | |
135 | Głowacka Aurelia | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula | |
136 | Kwoczała Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
137 | Hartman Olga | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
138 | Mazurkiewicz Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
139 | Zawolik Staś | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
140 | Kawecka Hanna | Skrajnica | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
141 | Kawecka Weronika | Skrajnica | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
142 | Kawecki Jan | Skrajnica | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
143 | Makarowski Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
144 | Robakowska Zuzanna | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
145 | Binkiewicz Michał | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
146 | Lis Filip | Gorzędów | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
147 | Radomska Anastazja | Szarlejka | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | niezrzeszony | |
148 | Binkiewicz Mikołaj | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
149 | Wandzel Maciej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
150 | Kozar Alan | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
151 | Graczyk Mateusz | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP Nr 2 Częstochowa | |
152 | DESKA PAULINA | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
153 | DESKA KAROLINA | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | MP 33 Częstochowa | |
154 | Popczyk Tomek | Wierzchowisko | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
155 | Pąklak Beata | Miedźno | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
156 | Pąklak Michał | Miedźno | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
157 | Nurzyński Adam | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa w Częstochowie | |
158 | Skiba Natan | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | podstawówka | |
159 | Skiba Gabriel | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | podstawówka | |
160 | Kubik Kamila | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
161 | Mazur Leon | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole | |
162 | Jarosz Karolina | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
163 | Michalski Jan | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
164 | Bielecki Kacper | Czestochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | KS RESPEKT | |
165 | Bielecki Marcel | Czestochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | KS RESPEKT | |
166 | Małecki Dominik | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
167 | Majewska Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
168 | Gąciarek Oliwia | Konin | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
169 | Gąciarek Seweryn | Konin | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
170 | Tatara Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 48 Częstochowa | |
171 | Tatara Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 48 Częstochowa | |
172 | Folcholc Tymoteusz | Borowianka | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | Przedszkole Kotek Leon | |
173 | Folcholc Miłosz | Borowianka | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Szkoła Podstawowa w Białej | |
174 | Wójcik Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
175 | Wójcik Marcelina | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 33 | |
176 | Trąbczyńska Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
177 | Podwysocki Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
178 | Kustal Barbara | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Nordic Team Częstochowa | |
179 | Cebula Iga | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
180 | Kołodziej Jakub | Katowice | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
181 | Woźniak Dominik | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
182 | Suliga Sebastian | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
183 | Dubaj Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
184 | Kosmała Filip | Kochanowice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
185 | Kosmała Adam | Kochanowice | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
186 | Kosmała Zofia | Kochanowice | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
187 | Szymczyk Patrycja | Kłomnice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
188 | Szymczyk Anna | Kłomnice | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
189 | Marciński Mateusz | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
190 | Marcińska Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
191 | Wosik Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
192 | ujma Dagna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | UKS pirania | |
193 | Wójtowicz Weronika | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Szkoła podstawowa nr 7 w Czestochowie | |
194 | Adamska Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
195 | Szczypiór Małgosia | Borowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
196 | Szczypiór Grzegorz | Borowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
197 | Kłosowski Marcin | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
198 | Kłosowska Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
199 | Kłosowska Eliza | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
200 | Kłosowska Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki |
Wyświetleń: 26068