Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Gołda Kacper | KOŚCIELEC | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
102 | Grabowski Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
103 | Graczyk Mateusz | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP Nr 2 Częstochowa | |
104 | Gradoń Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 33 Częstochowa | |
105 | Gradoń Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
106 | Gruszka Barbara | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
107 | Gruszka Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
108 | Gwóźdź Urszula | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Siódemka | |
109 | Głowacka Aurelia | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula | |
110 | Głowacka Magdalena | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
111 | Głowacki Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
112 | Głowacki Emil | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Akademia Ruchu Częstochowa - Grupo De Capoeira Camangula | |
113 | Hartman Olga | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
114 | Haładus Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Życie Częstochowy Team | |
115 | Irzykowska Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
116 | Irzykowski Sebastian | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
117 | Jagusiak Kamila | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
118 | Jarosz Karolina | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
119 | Jasińska Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | Sp 13 Częstochowa | |
120 | Jasińska Hanna | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Przedszkole | |
121 | Jończyk Agata | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Jojna racing | |
122 | Jończyk Anna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Jojna racing | |
123 | Jończyk Antonina | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
124 | Jonczyk Blanka | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
125 | Jończyk Jan | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
126 | Jura Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
127 | Jura Tymoteusz, | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SP7 Częstochowa | |
128 | Kalinka Bianka | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
129 | Kanal Mira | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
130 | Kanal Teodor | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
131 | Kasperkiewicz Antoni | Czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
132 | Kasprzyk Damian | Konopiska | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
133 | Kasprzyk Sara | Konopiska | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
134 | Kawecka Hanna | Skrajnica | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
135 | Kawecka Weronika | Skrajnica | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
136 | Kawecki Jan | Skrajnica | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
137 | Kała Robert | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
138 | Kała Tomasz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
139 | Kopacz Izabella | Blachownia | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | SPORTSTUFF.COM.PL | |
140 | Kopacz Maja | Blachownia | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SPORTSTUFF.COM.PL | |
141 | Kopydłowska Olga | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
142 | Kopydłowski Paweł | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
143 | Korzekwa Szymon | Kalej | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
144 | Kościelniak Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Reebok Run Crew Częstochowa | |
145 | Kosmala Antonina | Chorzenice | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
146 | Kosmala Hanna | Chorzenice | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
147 | Kosmała Adam | Kochanowice | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
148 | Kosmała Filip | Kochanowice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
149 | Kosmała Zofia | Kochanowice | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
150 | Kowalczyk Bartosz | Czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP7 Częstochowa | |
151 | Kowalik Emilka | Rzerzęczyce | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | CzewarunTim | |
152 | Kowalik Iga | Rzerzęczyce | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | CzewarunTim | |
153 | Kowalska Alicja | Częstochowa | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | |||
154 | Kowalska Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
155 | Kowalski Julian | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | niezrzeszony | |
156 | Kowalski Kacper | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
157 | Kowalski Szymon | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
158 | Kozar Alan | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
159 | Kożuch Kacper | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
160 | Kołaczkowski Kamil | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
161 | Kołodziej Jakub | Katowice | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
162 | Kołodziejczyk Izabela | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
163 | Kołodziejczyk Szymon | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | PSP 53 | |
164 | Kruk Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
165 | Kubik Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
166 | Kubik Kamila | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
167 | Kufel Alicja | Włodowice | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
168 | Kufel Krystian | Kusięta | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
169 | Kukulska Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
170 | Kukulska Michalina | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
171 | Kulawiak Weronika | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
172 | Kustal Barbara | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Nordic Team Częstochowa | |
173 | Kuziorowicz Iga | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
174 | Kwiatkowska Izabela | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
175 | Kwiatkowska Liliana | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
176 | Kwiatkowski Tymoteusz | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP nr 2 Częstochowa | |
177 | Kwiatkowski Zuzanna | czestochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Cooper Standard Częstochowa | |
178 | Kwoczała Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
179 | Kłak Kalina | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa na 7 | |
180 | Kłosiński Szymon | Kuźnica Lechowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
181 | Kłosowska Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
182 | Kłosowska Eliza | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
183 | Kłosowska Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
184 | Kłosowski Marcin | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | ||
185 | Laszczkowska Hania | Wrocław | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
186 | Lebiedzińska Ewa | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP nr 38 Częstochowa | |
187 | Lebiedziński Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP nr 38 Częstochowa | |
188 | Lemańska Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
189 | Lesiak Julia | Bełchatów | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
190 | Leśko Julia | Blachownia | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
191 | Leszczyńska Julia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Team Zabieganedni | |
192 | Lis Filip | Gorzędów | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
193 | Lupa Ksawery | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP nr 12 Częstochowa | |
194 | Majewska Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
195 | Makarowska Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
196 | Makarowski Franciszek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
197 | Malicka Agata | Cisie | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
198 | Malinowska Lena | Sygontka | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | CzewarunTiM | |
199 | Marcinkiewicz Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP Rędziny | |
200 | Marcińska Maja | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki |
Wyświetleń: 26099