Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żwirek Zosia | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
2 | Żak Nadia | Mstów | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
3 | Zwoliński Kacper | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
4 | Zwolińska Antonina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
5 | Zgieb Laura | Kłobuck | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
6 | Zgieb Gabriel | Kłobuck | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
7 | Zgieb Aleksandra | Kłobuck | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | klub Ngb | |
8 | Ząbkiewicz Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
9 | Zawolik Staś | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
10 | Zasada Lena | Lojki | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Delfin Klobuck | |
11 | Zasada Ewa | Lojki | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | Delfin Klobuck | |
12 | Wysocki Rafał | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
13 | Wysocki Mateusz | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
14 | Wróblewski Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
15 | Wróbel Zuzanna | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Tęczowe Przedszkole | |
16 | Wróbel Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
17 | Wójtowicz Weronika | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | Szkoła podstawowa nr 7 w Czestochowie | |
18 | Wójcik Marcelina | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 33 | |
19 | Wójcik Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
20 | Woźniak Dominik | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
21 | Wosik Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
22 | Wiśniewski Filip | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Szkoła podstawowa nr 19 w Częstochowie | |
23 | Wiewióra Adam | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
24 | Wieczorek Sara | Częstochowa | Polska | Bieg smerfetek (2016 r.) - dyst. 60 m - dziewczynki | ||
25 | Wieczorek Bartłomiej | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | ||
26 | Weżgowiec Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 48 | |
27 | Werner Kornelia | Zalesice | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
28 | WASIK ZUZANNA | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | Miejskie Przedszkole nr 30 w Częstochowie | |
29 | Wandzel Maciej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
30 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
31 | Wanat Oliwier | Woźniki | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
32 | Wanat Daniel | Woźniki | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
33 | Waloszczyk Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
34 | Walaszczyk Natalia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
35 | Wala Wiktor | CZESTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP 7 Częstochowa | |
36 | Wala Borys | CZESTOCHOWA | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | SP 7 Częstochowa | |
37 | Wacowski Maksymilian | Kłobuck | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | Delfin Klobuck | |
38 | Wacowski Antoni | Kłobuck | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Delfin Klobuck | |
39 | ujma Dagna | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | UKS pirania | |
40 | Turek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Cooper Standard Częstochowa | |
41 | Trybuła Jagoda | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 7 Częstochowa | |
42 | Trąbczyński Nikodem | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Sp 29 Częstochowa | |
43 | Trąbczyńska Julia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa | |
44 | Tobiasz Michał | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
45 | Tobiasz Mateusz | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
46 | Tatara Wiktoria | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | SP 48 Częstochowa | |
47 | Tatara Bartosz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SP 48 Częstochowa | |
48 | Świstak Kamil | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
49 | Świątek Antoni | czestochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
50 | Śliwiński Tymoteusz | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W CZĘSTOCHOWIE | |
51 | Śliwiński Aleksander | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W CZĘSTOCHOWIE | |
52 | Ślęzak Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
53 | Śledzikowska Iga | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
54 | Ścigała Julek | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
55 | Szymczyk Patrycja | Kłomnice | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
56 | Szymczyk Gabriela | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
57 | Szymczyk Anna | Kłomnice | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - dziewczynki | ||
58 | Szymczyk Amelia | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | ||
59 | Szymaniak Tomasz | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole Nr 42 w Częstochowie | |
60 | Szóstek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
61 | Szmit Kuba | Czestochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | Cooper Standard Częstochowa | |
62 | Szlapa Michał | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Miejskie Przedszkole nr 14 | |
63 | Szczypiór Małgosia | Borowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
64 | Szczypiór Grzegorz | Borowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
65 | Szczepanik Mikołaj | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
66 | Szczepanik Marcel | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | SP nr 38 Częstochowa | |
67 | Szajer Patryk | Wrocław | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
68 | Szajer Jakub | Wrocław | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
69 | Szafrańska Kinga | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 24 | |
70 | Szafrańska Julia | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP 24 | |
71 | Swodczyk Maciej | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
72 | Suliga Sebastian | Częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
73 | Stryjewski Michał | Częstochowa | Polska | Bieg smerfików (2016 r.) -dyst. 60 m - chłopcy | Przedszkole nr 15 w Częstochowie | |
74 | Stryjewska Agata | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Szkoła 30 w Częstochowie | |
75 | Stradomski Franciszek | częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
76 | Stradomska Maria | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
77 | Stępniewski Wojciech | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Jest Lepiej Run Team | |
78 | Stępniewski Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - chłopcy | Jest Lepiej Run Team | |
79 | Staszałek Alicja | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | CzewarunTiM | |
80 | Staszałek Adam | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | CzewarunTiM | |
81 | Stanuchiewicz Tymon | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | SP 54 | |
82 | Stanuchiewicz Ida | CZĘSTOCHOWA | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - dziewczynki | SP 54 | |
83 | Sroka Jakub | Częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | SPSK Częstochowa | |
84 | Solecka Dominika | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | Szkoła Podstawowa nr 50 im. W. Sikorskiego w Częstochowie | |
85 | Sojda Patryk | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
86 | Sobański Kacper | częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
87 | Sobański Jan | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | sp 40 | |
88 | Sławek Tymoteusz | Wierzchowisko | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
89 | Skop Florian | Psary | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | Termo SPEF | |
90 | Skiba Natan | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | podstawówka | |
91 | Skiba Gabriel | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | podstawówka | |
92 | Siwczyński Jakub | Kamyk | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole | |
93 | Sil Mieszko | Częstochowa | Polska | Bieg skrzatów (2015 r.) - dyst. 60 m - chłopcy | ||
94 | Scherer Karolina | Częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - dziewczynki | ||
95 | sawionek stanisław | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
96 | sawionek robert | częstochowa | Polska | Bieg 10-ek (2009-2010 r.) - dyst. 400 m - chłopcy | ||
97 | sawionek józef | częstochowa | Polska | Bieg elfików (2014 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | ||
98 | sawionek franciszek | częstochowa | Polska | Bieg 8-ek (2011-2012 r.) - dyst. 200 m - chłopcy | ||
99 | Sanetrnik Stanislaw | Częstochowa | Polska | Bieg krasnali (2013 r.) - dyst. 100 m - chłopcy | Przedszkole nr 36 | |
100 | Sanders Emilia | Częstochowa | Polska | Bieg 12-ek (2007-2008 r.) - dyst. 600 m - dziewczynki | SP7 Częstochowa |
Wyświetleń: 26294