Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
2 | Płonka Szymon | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa w Mysłowicach | opłacono on-line |
3 | Piętak Justyna | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 10km | PKO BP SA ODDZIAŁ 1 JAWORZNO | opłacono on-line |
4 | Mokry Dominik | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | W Tempie InterRisk | opłacono on-line |
5 | Misz Hubert | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
6 | Hasik Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
7 | Pytel Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
8 | Torba Daniel | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
9 | Szołtysek Bartosz | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | opłacono on-line |
10 | Fic Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
11 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła | opłacono on-line |
12 | Rzeszutko Dariusz | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
13 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SP 13 Mysłowice | opłacono on-line |
14 | Trembowiecka Emilia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Akademia Przed-Szkolna Skrzat | opłacono on-line |
15 | Skrzypczyk Olivia | Czeladź | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
16 | Gajda Kamil | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | #AdamCzerwińskiTeam | opłacono on-line |
17 | Tatar Wojciech | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
18 | Hornik Nina | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
19 | Hornik Leon | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
20 | Sumisławska Hanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
21 | Jamrozy Jarosław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
22 | Miąsko Tomasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
23 | Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | HURAGAN LIGOTA | |
24 | Zielinski Jacek | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
25 | Jaworek Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
26 | Olszewski Kamil | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | :hager run team | opłacono on-line |
27 | Buchta Maciej | Gierałtowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
28 | Mendrela Katarzyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
29 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
30 | Opiłka Maciej | Ruda Śląskja | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
31 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląskja | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
32 | Grabowski Mikołaj | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
33 | Grabowska Milena | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Rugby Hegemon Mysłowice | opłacono on-line |
34 | Pypłacz Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
35 | Lenartowicz Michał | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | |
36 | KOPROWSKA LAURA | MYSŁOWICE | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | opłacono on-line |
37 | Pastuszka Adam | Imielin | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | UKS Chromik Mysłowice | |
38 | Pastuszka Jakub | Imielin | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | ||
39 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
40 | Gajek Julia | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
41 | Szczerzek Zbigniew | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
42 | Doğan Deniz | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | opłacono on-line |
43 | Adamczyk Marek | Czyżówka | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
44 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Victoria Trzebinia | opłacono on-line |
45 | Jarzębowicz Paweł | Oświęcim | Polska | Bieg Główny 10km | Zadyszka Oświęcim | opłacono on-line |
46 | Jurek Franciszek | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | opłacono on-line |
47 | Jurek Stanisław | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | opłacono on-line |
48 | Szmatloch Zuzanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | UKS Chromik Mysłowice | |
49 | Szmatloch Anna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | ||
50 | Mierzejewski Radek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
51 | Słomiany Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
52 | Janowska Michalina | Rybnik | Polska | Bieg Główny 10km | Inżynieria Biegania | opłacono on-line |
53 | Szabrański Sławomir | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | W POGONI ZA DUCHEM | opłacono on-line |
54 | Różak Stanisław Różak | Wołowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
55 | Kulpa Marek | Mikołów | Polska | Bieg Główny 10km | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono on-line |
56 | Brzeziński Błażej | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
57 | Kulawiak Julia | Żarki | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | KS Victoria Trzebinia | opłacono on-line |
58 | Kamińska Krystyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
59 | Dombek Andrzej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
60 | Paris Julia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Śląskie techniczne zakłady naukowe | |
61 | Trąbała Adam | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
62 | KIELAR MAGDALENA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
63 | Stępień Sonia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | I LO w Mysłowicach | opłacono on-line |
64 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
65 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
66 | Pożyć Jan | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
67 | Adamus-Kowalska Justyna | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Imielin | opłacono on-line |
68 | Wysocka Magdalena | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Sp 9 Mysłowice | opłacono on-line |
69 | Mazur Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | |
70 | Widawski Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line |
71 | Uczciwek Nina | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
72 | Uczciwek Lena | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
73 | Sikora Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
74 | Jakubczyk Adam | Gliwice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Dziecięcy Sad | opłacono on-line |
75 | Kwaśniak Rafał | Rogoźnik | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
76 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | ||
77 | Gancarczyk Klaudia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
78 | Kubasiewicz Bartosz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | K.S.Kalinowa | |
79 | Hora Grzegorz | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
80 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
81 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Mk team | |
82 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Gorcusie Team | opłacono on-line |
83 | Suślik Sobiesław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
84 | Marcak Przemysław | Oświęcim | Polska | Bieg Główny 10km | Spiritual Homeland | opłacono on-line |
85 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
86 | Wallon Anna | Zabrze | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Nasza Szkoła w Zabrzu | opłacono on-line |
87 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Polska | Bieg Główny 10km | Lotom bo Lubia | |
88 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | PGG S.A. | opłacono on-line |
89 | Żołądek Igor | Chełm Śląski | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła podstawowa nr 2 Chełm Śląski | opłacono on-line |
90 | Masny Michał | Rydułtowy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
91 | Kępa Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
92 | Kapicki Jan | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
93 | Grucel Sławomir | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | NOWAK-TEAM | opłacono on-line |
94 | Jodłowiec Marcin | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
95 | Jodłowiec Czesław | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
96 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | Świerczyniec Running | opłacono on-line |
97 | NIEMCZYK BOGDAN | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
98 | Filuś Stanisław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Krs TRIATHLON Dąbrowa Górnicza | opłacono on-line |
99 | Kantorosinski Jan | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
100 | Drozdowski Wiesław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16250