Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
2 | Piętak Justyna | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 10km | PKO BP SA ODDZIAŁ 1 JAWORZNO | opłacono on-line |
3 | Mokry Dominik | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | W Tempie InterRisk | opłacono on-line |
4 | Misz Hubert | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
5 | Hasik Zbigniew | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
6 | Pytel Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
7 | Torba Daniel | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
8 | Fic Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
9 | Gajda Kamil | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | #AdamCzerwińskiTeam | opłacono on-line |
10 | Jamrozy Jarosław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
11 | Miąsko Tomasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
12 | Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | HURAGAN LIGOTA | |
13 | Zielinski Jacek | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
14 | Jaworek Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
15 | Olszewski Kamil | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | :hager run team | opłacono on-line |
16 | Buchta Maciej | Gierałtowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
17 | Mendrela Katarzyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
18 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
19 | Pypłacz Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
20 | Nowakowski Zenon | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
21 | Szczerzek Zbigniew | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
22 | Adamczyk Marek | Czyżówka | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
23 | Jarzębowicz Paweł | Oświęcim | Polska | Bieg Główny 10km | Zadyszka Oświęcim | opłacono on-line |
24 | Mierzejewski Radek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
25 | Słomiany Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
26 | Janowska Michalina | Rybnik | Polska | Bieg Główny 10km | Inżynieria Biegania | opłacono on-line |
27 | Szabrański Sławomir | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | W POGONI ZA DUCHEM | opłacono on-line |
28 | Różak Stanisław Różak | Wołowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
29 | Kulpa Marek | Mikołów | Polska | Bieg Główny 10km | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono on-line |
30 | Brzeziński Błażej | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
31 | Kamińska Krystyna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
32 | Dombek Andrzej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
33 | Paris Julia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Śląskie techniczne zakłady naukowe | |
34 | Trąbała Adam | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
35 | KIELAR MAGDALENA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
36 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
37 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
38 | Adamus-Kowalska Justyna | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | LKS Imielin | opłacono on-line |
39 | Mazur Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | |
40 | Widawski Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Harpagan Sosnowiec | opłacono on-line |
41 | Sikora Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
42 | Kwaśniak Rafał | Rogoźnik | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
43 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | ||
44 | Gancarczyk Klaudia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
45 | Kubasiewicz Bartosz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | K.S.Kalinowa | |
46 | Hora Grzegorz | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
47 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
48 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Gorcusie Team | opłacono on-line |
49 | Suślik Sobiesław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
50 | Marcak Przemysław | Oświęcim | Polska | Bieg Główny 10km | Spiritual Homeland | opłacono on-line |
51 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
52 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Polska | Bieg Główny 10km | Lotom bo Lubia | |
53 | Palik Jakub | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | PGG S.A. | opłacono on-line |
54 | Masny Michał | Rydułtowy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
55 | Kępa Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
56 | Kapicki Jan | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
57 | Grucel Sławomir | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | NOWAK-TEAM | opłacono on-line |
58 | Jodłowiec Marcin | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
59 | Jodłowiec Czesław | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
60 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg Główny 10km | Świerczyniec Running | opłacono on-line |
61 | NIEMCZYK BOGDAN | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
62 | Filuś Stanisław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Krs TRIATHLON Dąbrowa Górnicza | opłacono on-line |
63 | Kantorosinski Jan | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
64 | Drozdowski Wiesław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
65 | Komander Mariusz Komander | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
66 | Klyta Beata | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | BIESY | opłacono on-line |
67 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
68 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
69 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
70 | Zięba Łukasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
71 | GRAJCAR ŁUKASZ | KONOPISKA | Polska | Bieg Główny 10km | CKS Budowlani Częstochowa | opłacono on-line |
72 | Biestek Barbara | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | BIESY | opłacono on-line |
73 | Chodorowski RADOSŁAW | Olkusz | Polska | Bieg Główny 10km | ||
74 | Sternal Mariusz | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | Imielin Biega | opłacono on-line |
75 | Englisz Adam | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
76 | Słupek Janusz | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
77 | Ślosarczyk Gabrysia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
78 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
79 | Pałka Aleksander | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
80 | Morcinek Robert | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | ||
81 | Stankiewicz Łukasz | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
82 | Wrońska Beata | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10km | Nasza Szkoła Zabrze | opłacono on-line |
83 | Szulc Marta | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | SZULC TEAM | opłacono on-line |
84 | Szulc Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | SZULC TEAM | opłacono on-line |
85 | Skrzypczyk Daniel | Paniówki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
86 | KOZŁOWSKI JACEK | 42-600 tarnowskie góry | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
87 | Jara Jerzy | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | FH MIX Mysłowice | opłacono on-line |
88 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Night Runners Zabrze | |
89 | Szypuła Ewa | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę byle dobiec | opłacono on-line |
90 | Jarek Agata | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
91 | Drechsler Oskar | Nakło Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
92 | Konowalski Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
93 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Zdzieraj Kapcie | |
94 | Rak Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
95 | Buczek Paweł | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | Lake Runners | opłacono on-line |
96 | Sznapka Eugeniusz | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | 3 kawały o...na YouTube | opłacono on-line |
97 | Sznapka Halina | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | 3 kawały o...na YouTube | opłacono on-line |
98 | Kubiak Artur | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
99 | Jarosz Marian | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
100 | Janicki Jacek | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16666