Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Komander Mariusz Komander | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
102 | Malordy Madzia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Przedszkole nr 20 w Mysłowicach | opłacono on-line |
103 | Malordy Marysia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa nr 3 Mysłowice | opłacono on-line |
104 | Klyta Beata | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | BIESY | opłacono on-line |
105 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
106 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
107 | Bromboszcz Karol | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
108 | Zięba Łukasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
109 | GRAJCAR ŁUKASZ | KONOPISKA | Polska | Bieg Główny 10km | CKS Budowlani Częstochowa | opłacono on-line |
110 | Biestek Barbara | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | BIESY | opłacono on-line |
111 | Chodorowski RADOSŁAW | Olkusz | Polska | Bieg Główny 10km | ||
112 | Sternal Mariusz | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | Imielin Biega | opłacono on-line |
113 | Englisz Adam | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
114 | Słupek Janusz | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
115 | Ślosarczyk Gabrysia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
116 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
117 | Piecuch Kinga | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Przedszkole nr 6 w Mysłowicach | opłacono on-line |
118 | Pałka Aleksander | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
119 | Morcinek Robert | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | ||
120 | PYPŁACZ Martyna | MYSŁOWICE | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SP 14 Mysłowice | opłacono on-line |
121 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | JagodowyTeam | opłacono on-line |
122 | Jasińska Natalia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
123 | Jasiński Krzysztof | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
124 | Szeremeta Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
125 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
126 | Stankiewicz Łukasz | Zabrze | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
127 | Wrońska Beata | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10km | Nasza Szkoła Zabrze | opłacono on-line |
128 | Szulc Marta | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | SZULC TEAM | opłacono on-line |
129 | Szulc Ireneusz | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SZULC TEAM | opłacono on-line |
130 | Szulc Piotr | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SZULC TEAM | opłacono on-line |
131 | Szulc Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | SZULC TEAM | opłacono on-line |
132 | Skrzypczyk Daniel | Paniówki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
133 | Urbanek Wojciech | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line |
134 | Urbanek Franciszek | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line |
135 | KOZŁOWSKI JACEK | 42-600 tarnowskie góry | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
136 | Jara Jerzy | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | FH MIX Mysłowice | opłacono on-line |
137 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Night Runners Zabrze | |
138 | Słowik Borys | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
139 | Szypuła Ewa | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę byle dobiec | opłacono on-line |
140 | Jarek Agata | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
141 | Drechsler Oskar | Nakło Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
142 | Konowalski Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
143 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła podstawowa nr 10 DG | opłacono on-line |
144 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Zdzieraj Kapcie | |
145 | Rak Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
146 | Skutnik Zuzia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | NO.1 | opłacono on-line |
147 | Buczek Paweł | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | Lake Runners | opłacono on-line |
148 | Sznapka Eugeniusz | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | 3 kawały o...na YouTube | opłacono on-line |
149 | Sznapka Halina | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | 3 kawały o...na YouTube | opłacono on-line |
150 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SMS Tychy | opłacono on-line |
151 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SMS Tychy | opłacono on-line |
152 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SMS Tychy | opłacono on-line |
153 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | telegilixTeam | opłacono on-line |
154 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | TelegilixTeam | opłacono on-line |
155 | Mrozek Mateusz | RudaŚląska | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
156 | Małecki Dominik | RudaŚląska | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
157 | Kubiak Artur | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
158 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Huragan Ligota | opłacono on-line |
159 | Jarosz Marian | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
160 | Janicki Jacek | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
161 | Bittner Łukasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10km | Team Papry | opłacono on-line |
162 | Bok Jarosław | Dabrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
163 | Lubrich Maciej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
164 | Żebrowska Matylda | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
165 | Ganszczyk Jan | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
166 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
167 | Piłat Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
168 | Bohm Mariusz | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
169 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
170 | MUSZER POLA | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line |
171 | Malina Adam | Bojszowy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
172 | MUSZER NINA | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line |
173 | Hrabia Piotr Hrabia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
174 | Mrowiec Kinga | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | TL "Pogoń" Ruda Śląska | opłacono on-line |
175 | Zaręba Agnieszka | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
176 | Klich Izabela | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
177 | Maciejewski Marek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | TRUCHTACZ Mysłowice | opłacono on-line |
178 | Idzikowski Adam | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono on-line |
179 | Wójcik Hanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line |
180 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono on-line |
181 | Żydak Kamil | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10km | Kutouaki | opłacono on-line |
182 | Siegmund Bogusław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
183 | Mrozek Piotr | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
184 | MICUDA JAN | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono on-line |
185 | Nenko Barbara | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
186 | Wyzner Zbigniew | Myslowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
187 | Jezior Bartosz | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10km | Kutouaki | opłacono on-line |
188 | Szeja Przemek | Imielin | Polska | Bieg Główny 10km | IndianRunner | |
189 | Grobelny Tymoteusz | Sosnowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
190 | ŁUKASZEWSKA Agnieszka | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg Główny 10km | ||
191 | Sroga Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
192 | Sroga Przemysław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
193 | Słowik Dagmara | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
194 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
195 | Barski Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
196 | Palczewski Przemek | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
197 | Paluchiewicz Szymon | Pawłowiice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
198 | Kaczmarzyk Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Magneti Marelli Poland | opłacono on-line |
199 | Szmigiel Dariusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
200 | SKIBICKI KRZYSZTOF SKIBICKI | Oświęcim | Polska | Bieg Główny 10km | OKB ZADYSZKA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16344