Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Lisowski Adam | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
202 | WRÓBEL Przemysław | Mikołów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
203 | Kurowski Wiktor | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Szkoła Podstawowa Sportowa | opłacono on-line |
204 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Bieg Główny 10km | ||
205 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
206 | ŁUKASZEWSKA Maja | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
207 | Łukaszewski Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
208 | Stec Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
209 | Stec Edyta | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
210 | Stec Stanisław | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SP 14 Mysłowice | opłacono on-line |
211 | Stec Hubert | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | SP 14 Mysłowice | opłacono on-line |
212 | Stec Hanna | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | UKS Chromik Mysłowice | opłacono on-line |
213 | Stolarz Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
214 | Stolorz Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
215 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
216 | Seweryn Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
217 | Wyleciał Dorota | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | |
218 | Szymański Iwo | Sosnowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
219 | Czapla Seweryn | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
220 | Dąbrowski Tobiasz | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
221 | Dąbrowski Oktawian | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
222 | Dąbrowski Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
223 | Gasiorek Maja | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | wydawnictwo przemsa | opłacono on-line |
224 | Gasiorek Jan | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | wydawnictwo przemsa | opłacono on-line |
225 | Gasiorek Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | wydawnictwo przemsa | opłacono on-line |
226 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
227 | Figiel Magda | Katowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Kojotki Naprzód Janów | opłacono on-line |
228 | Legomiński Werner | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
229 | Wanat Daniel | Woźniki | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
230 | Księżyk Jacek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
231 | Staciwa Michał | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line |
232 | Pawlikowski Marcin | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | Parkrun Katowice | opłacono on-line |
233 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
234 | Wanat Oliwier | Woźniki | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | opłacono on-line | |
235 | Hoeflich Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
236 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
237 | Sieka Maciej | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice net | opłacono on-line |
238 | Gomółka Bartosz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
239 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
240 | Orzechowski Adam | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | ORZAPAK team | opłacono on-line |
241 | Seifert Mariusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
242 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
243 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
244 | Mikołajczyk Julia | Mysłowice | Polska | Biegi Młodzieżowe roczniki 2004-2012 | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
245 | Mikołajczyk Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
246 | Bałaziński Paweł | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line |
247 | Kuta Dawid | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono on-line |
248 | Orlik Fabiusz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
249 | Olszak Anna | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | Rozbiegane Mysłowice | opłacono on-line |
250 | Morawska Julia | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
251 | Kisiecki Damian | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
252 | Pajączkowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
253 | Rzepka Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono |
Wyświetleń: 16356