Test Coopera dla Wszystkich

UKS Clan w Ostrołęce działający przy II LO im. C.K. Norwia zaprasza do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się 28 września 2019 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ulicy Witosa 1.                                   Jest to próba wysiłkowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu pozwalająca ocenić Twoją aktualną konycję fizyczną. Aby test był wiarygodny nie należy bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na własnych nogach. Skierowany jest do Wszystkich. Jeśli nie sprawdziłeś się jeszcze, masz teraz świetną okazję. Regulamin, Tabela z normami testu. Zapoznaj się!

Program minutowy:
9:00-14:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
13:30 – Start biegu „Solidarności” kończący testy.
ok. 14:00 – Zakończenie imprezy, podsumowanie, wręczenie pucharów i nagród.

Zgłoszenia i termin zgłoszeń:
Elektroniczne zgłoszenia i zapisy na adres https://elektronicznezapisy.pl/ przyjmowane są od 20 sierpnia do 26 września 2019 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc i rezygnacji zgłoszonych w systemie uczestników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Niepotwierdzone rezerwacje przepadają. Deklarację uczestnicy wypełaniają i składają w biurze zawodów. UWAGA!Niepełnoletni składają deklarację w biurze zawodów podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów.

Udział w TEŚCIE COOPERA jest nieodpłatny

Nagrody:

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, imienny certyfikat z wynikiem Testu oraz wodę,

Szkoła/klub/rodzina, którą będzie reprezentować największa liczba uczestników otrzyma wyróżnienie,

Wyróżnienie otrzyma zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w kategorii Kobiet i Mężczyzn oraz najmłodszy i najstarszy uczestnik Testu.

Wśród uczestników rozdane zostaną skromne upominki.


Więcej informacji na stronie klubu UKS CLAN http://uks-clan.cba.pl/ i pod numerem telefonu: 506 799 655, 602 711 305, 502 038 597
Kategorie wiekowe: bez ograniczeń.

Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia na bieżni!

 

Wyświetleń: 2583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ