Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grabowski Jerzy Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta
2 Bożomański Tomasz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
3 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
4 Bożomański Konrad Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
5 Bożomańska Julka Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
6 Bożomańska Alicja Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
7 Bożomański Lena Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
8 Grabowska Marianna Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 PPP
9 Olbryś Wiktor Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 UKS Clan Ostrołęka
10 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Biegambolubie
11 Wysocki Dominik Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP nr 10 Ostrołęka
12 Grabowski Olaf Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Szkola nr 3
13 Milewski Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
14 Płocha Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
15 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP5 OSTROŁĘKA
16 Bakuła Piotr Siemnocha Test Coopera 10:00
17 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS ,,Clan''
18 Tomczak Kinga Drężewo Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
19 Grzyb Jacek Ostroleka Test Coopera 10:00
20 Borkowski Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 APN Ostrołęka/ SP nr 5 Ostrołęka
21 Borkowski Kamil Ostrołęka Test Coopera 10:00
22 Biernat Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 OSM Piątnica Team
23 PAWLAK MARCIN ZABRODZIE Test Coopera 10:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OSTROŁĘCE
24 PAWLAK EMILIAN ZABRODZIE Test Coopera 10:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OSTROŁĘCE
25 Brodacki Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
26 Demby Łukasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
27 Krystkowicz Adrian Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
28 Maciak Szymon Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
29 Klec Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
30 Ustaszewski Błażej Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
31 Łuba Maja Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
32 Gumkowska Lena Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
33 Głażewska Anna Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
34 Gumkowski Bartosz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
35 Mierzejewska Małgorzata Ostrolęka Test Coopera 10:00 Przedszkole10 Ostrołęka
36 Małkowska Małgorzata Ostrołęka Test Coopera 10:30
37 Kolimaga Kamil Myszyniec Test Coopera 10:30 Biegamy Razem (Łyse)
38 Krystkowicz Jakub Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
39 Charyton Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
40 Kadewicz Bartłomiej Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
41 Dudziec Oliwia Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
42 Szczypkowski Krzysztof Wołomin Test Coopera 10:30 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
43 Szczypkowska Kinga Warszawa Test Coopera 10:30 Zabiegany Wołomin
44 Szczypkowska Julia Wołomin Test Coopera 10:30 Zabiegany Wołomin
45 Szczypkowski Kacper Wołomin Test Coopera 10:30 Zabiegany Wołomin
46 Zyśk Klaudia Miastkowo Test Coopera 10:30 Szkoła promocji zdrowia
47 Polewaczyk Tomasz Łyse Test Coopera 10:30
48 Żebrowska Julia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
49 Żebrowska Hanna Ostrołęka Test Coopera 10:30
50 Glicner Michał Ostrołęka Test Coopera 10:30
51 Glicner Wiktor Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
52 Olszewski Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
53 Zyśk Klaudia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
54 Zera Julia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
55 Luma Sławomir Ostrołęka Test Coopera 11:00
56 Luma Adrian Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
57 Luma Maja Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
58 Mróz Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
59 Cybulska Lidia Żebry-Ostrowy Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
60 Kotowski Paweł Ostrołęka Test Coopera 11:00
61 Świerdzewski Damian Dzbenin Test Coopera 11:00 Następny Krok/ nastepnykrok.pl
62 Domian Wiktoria Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
63 Kornacki Stanisław Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10 Ostrołęka
64 Markowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
65 Zielińska Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka/II LO
66 Czeropska Patrycja Lelis Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji zdrowia
67 Olbryś Julia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka
68 Suska Zofia Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
69 Żebrowska Gabriela Śniega Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
70 Brzóska Kamila Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
71 Napiórkowska Aleksandra Sypniewo Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
72 Kiernozek Filip Ostrołęka Test Coopera 11:30
73 Perzanowska Ola Mamino Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
74 Sobieska Ola Ziemaki Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
75 Sobieska Ola Sobieska Ziemaki Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
76 Krupiński Marek Krupiński Warszawa Test Coopera 11:30 DĄBROWSKI TEAM.
77 Wójtowicz Robert Ostrołęka Test Coopera 12:00 Amator_Sportu
78 Skowroński Michał Ostrołęka Test Coopera 12:00 Następny Krok
79 Wilkowski Mirosław Ostrołeka Test Coopera 12:00 AGRO-METAL OSTROŁĘKA
80 Różycka Weronika Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka
81 Milewska Joanna Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka
82 Korzeniecki Marcin Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka
83 Korzeniecki Szymon Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka/SP nr 6 Ostrołeka
84 Laskowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
85 Puścian Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
86 Kwaśniak Zuzanna Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
87 Małkowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
88 Pietruczuk Julita Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
89 Jaksina Julia Maria Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
90 Kozikowska Magdalena Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
91 Kowalewska Aleksandra Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
92 Małkowski Paweł Susk Nowy Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
93 Chelstowska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
94 Bałdyga Gabriela Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
95 Wojnar Dariusz Kruki Test Coopera 12:00 Bee Hero - sports center
96 Kowalczyk Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka / II LO
97 Krupka Szymon Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
98 Borowska Julia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
99 Piedziak Oliwia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
100 Strzeszewski Robert Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie


Wyświetleń: 5352

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ