Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwaśniak Zuzanna Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
2 Krupka Szymon Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
3 Borowska Julia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
4 Piedziak Oliwia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
5 Strzeszewski Robert Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
6 Podbielski Piotr Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
7 Zajączkowski Patryk Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
8 Żebrowski Bartosz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
9 Żabiński Jakub Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
10 Michalak Mateusz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
11 Kozikowska Magdalena Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
12 Kośnik Karolina Czerwin Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
13 Tomczak Kinga Drężewo Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
14 Boruch Aleksandra Dylewo Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
15 Świerdzewski Damian Dzbenin Test Coopera 11:00 Następny Krok/ nastepnykrok.pl
16 czopek jarosław Ełk Test Coopera 12:30 Maratonka
17 Wojnar Dariusz Kruki Test Coopera 12:00 Bee Hero - sports center
18 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Biegambolubie
19 Czeropska Patrycja Lelis Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji zdrowia
20 Kozlowski Edward Lyse Test Coopera 13:00 Morsy łyse
21 Białobrzewska Alicja Ławy Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
22 Gocłowski Igor Ławy Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
23 Polewaczyk Tomasz Łyse Test Coopera 10:30
24 Perzanowska Ola Mamino Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
25 Zyśk Klaudia Miastkowo Test Coopera 10:30 Szkoła promocji zdrowia
26 Kolimaga Kamil Myszyniec Test Coopera 10:30 Biegamy Razem (Łyse)
27 Grabowski Olaf Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Szkola nr 3
28 Grzyb Jacek Ostroleka Test Coopera 10:00
29 Grabowska Marianna Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 PPP
30 Grabowski Jerzy Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta
31 Mierzejewska Małgorzata Ostrolęka Test Coopera 10:00 Przedszkole10 Ostrołęka
32 Korzeniecki Marcin Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka
33 Korzeniecki Szymon Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka/SP nr 6 Ostrołeka
34 Wilkowski Mirosław Ostrołeka Test Coopera 12:00 AGRO-METAL OSTROŁĘKA
35 Zyśk Klaudia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
36 Wójtowicz Robert Ostrołęka Test Coopera 12:00 Amator_Sportu
37 Borkowski Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 APN Ostrołęka/ SP nr 5 Ostrołęka
38 Borkowski Kamil Ostrołęka Test Coopera 10:00
39 Chelstowska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
40 Brzóska Kamila Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
41 Brodacki Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
42 Olbryś Julia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka
43 Demby Łukasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
44 Płocha Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
45 Małkowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
46 Suska Zofia Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
47 Puścian Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
48 Glicner Michał Ostrołęka Test Coopera 10:30
49 Glicner Wiktor Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
50 Wysocki Dominik Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP nr 10 Ostrołęka
51 Krystkowicz Adrian Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
52 Luma Sławomir Ostrołęka Test Coopera 11:00
53 Maciak Szymon Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
54 Klec Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
55 Polewacz Wiktor Ostrołęka Test Coopera 12:30
56 Luma Adrian Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
57 Luma Maja Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
58 Ustaszewski Błażej Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
59 Kowalczyk Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka / II LO
60 Mróz Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
61 Żebrowska Julia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
62 Kiernozek Filip Ostrołęka Test Coopera 11:30
63 Słowikowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
64 Bożomański Tomasz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
65 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
66 Bożomański Konrad Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
67 Bożomańska Julka Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
68 Bożomańska Alicja Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
69 Kowalewska Aleksandra Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
70 Bożomański Lena Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
71 Bałdyga Gabriela Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
72 Szałkowska Łucja Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła promocji zdrowia
73 Żebrowska Hanna Ostrołęka Test Coopera 10:30
74 Żebrowska Gabriela Śniega Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
75 Olszewski Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
76 Kosikowski Paul Ostrołęka Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
77 Krupiński Marek Ostrołęka Test Coopera 13:00 Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni
78 Łuba Maja Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
79 Gumkowska Lena Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
80 Milewska Joanna Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka
81 Głażewska Anna Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
82 Markowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
83 Gumkowski Bartosz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
84 Skowroński Michał Ostrołęka Test Coopera 12:00 Następny Krok
85 Zielińska Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka/II LO
86 Suska Maja Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
87 Krystkowicz Jakub Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
88 Łada Julia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
89 Charyton Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
90 Kołodziejska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
91 Kadewicz Bartłomiej Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
92 Nowicka Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
93 Ostrowska Maria Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
94 Gronet Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
95 Pietruczuk Julita Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
96 Wróblewska Laura Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
97 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS ,,Clan''
98 Pożoga Ziemowit Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
99 Jaksina Julia Maria Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
100 Dudziec Oliwia Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka


Wyświetleń: 6438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ