Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borkowski Kamil Ostrołęka Test Coopera 10:00
2 Glicner Michał Ostrołęka Test Coopera 10:30
3 Bakuła Piotr Siemnocha Test Coopera 10:00
4 Luma Sławomir Ostrołęka Test Coopera 11:00
5 Polewacz Wiktor Ostrołęka Test Coopera 12:30
6 Kiernozek Filip Ostrołęka Test Coopera 11:30
7 Bożomański Tomasz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
8 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
9 Bożomański Konrad Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
10 Bożomańska Julka Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
11 Bożomańska Alicja Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
12 Bożomański Lena Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
13 Grzyb Jacek Ostroleka Test Coopera 10:00
14 Żebrowska Hanna Ostrołęka Test Coopera 10:30
15 Polewaczyk Tomasz Łyse Test Coopera 10:30
16 Serejko Daniel Ostrołęka Test Coopera 13:00
17 Kotowski Paweł Ostrołęka Test Coopera 11:00
18 Małkowska Małgorzata Ostrołęka Test Coopera 10:30
19 Wilkowski Mirosław Ostrołeka Test Coopera 12:00 AGRO-METAL OSTROŁĘKA
20 Wójtowicz Robert Ostrołęka Test Coopera 12:00 Amator_Sportu
21 Korzeniecki Marcin Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka
22 Borkowski Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 APN Ostrołęka/ SP nr 5 Ostrołęka
23 Korzeniecki Szymon Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka/SP nr 6 Ostrołeka
24 Wojnar Dariusz Kruki Test Coopera 12:00 Bee Hero - sports center
25 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Biegambolubie
26 Kolimaga Kamil Myszyniec Test Coopera 10:30 Biegamy Razem (Łyse)
27 Krupiński Marek Krupiński Warszawa Test Coopera 11:30 DĄBROWSKI TEAM.
28 Krupiński Marek Ostrołęka Test Coopera 13:00 Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni
29 Szczypkowski Krzysztof Wołomin Test Coopera 10:30 Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
30 Mróz Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
31 Markowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
32 Domian Wiktoria Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
33 czopek jarosław Ełk Test Coopera 12:30 Maratonka
34 Kozlowski Edward Lyse Test Coopera 13:00 Morsy łyse
35 Skowroński Michał Ostrołęka Test Coopera 12:00 Następny Krok
36 Świerdzewski Damian Dzbenin Test Coopera 11:00 Następny Krok/ nastepnykrok.pl
37 Biernat Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 OSM Piątnica Team
38 Grabowska Marianna Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 PPP
39 Mierzejewska Małgorzata Ostrolęka Test Coopera 10:00 Przedszkole10 Ostrołęka
40 Grabowski Jerzy Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta
41 Płocha Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
42 Milewski Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
43 Krupka Szymon Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
44 Borowska Julia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
45 Piedziak Oliwia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
46 Strzeszewski Robert Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
47 Podbielski Piotr Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
48 Zajączkowski Patryk Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
49 Żebrowski Bartosz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
50 Żabiński Jakub Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
51 Michalak Mateusz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
52 Luma Adrian Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
53 Luma Maja Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
54 Glicner Wiktor Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
55 Wysocki Dominik Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP nr 10 Ostrołęka
56 Krystkowicz Adrian Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
57 Maciak Szymon Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
58 Klec Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
59 Ustaszewski Błażej Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
60 Łuba Maja Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
61 Gumkowska Lena Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
62 Głażewska Anna Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
63 Gumkowski Bartosz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
64 Krystkowicz Jakub Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
65 Charyton Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
66 Kadewicz Bartłomiej Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
67 Dudziec Oliwia Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
68 Kornacki Stanisław Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10 Ostrołęka
69 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP5 OSTROŁĘKA
70 Grabowski Olaf Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Szkola nr 3
71 PAWLAK MARCIN ZABRODZIE Test Coopera 10:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OSTROŁĘCE
72 PAWLAK EMILIAN ZABRODZIE Test Coopera 10:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OSTROŁĘCE
73 Zyśk Klaudia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
74 Czeropska Patrycja Lelis Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji zdrowia
75 Kwaśniak Zuzanna Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
76 Chelstowska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
77 Brzóska Kamila Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
78 Zyśk Klaudia Miastkowo Test Coopera 10:30 Szkoła promocji zdrowia
79 Cybulska Lidia Żebry-Ostrowy Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
80 Małkowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
81 Suska Zofia Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
82 Puścian Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
83 Perzanowska Ola Mamino Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
84 Sobieska Ola Ziemaki Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
85 Sobieska Ola Sobieska Ziemaki Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
86 Żebrowska Julia Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
87 Słowikowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
88 Kowalewska Aleksandra Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
89 Napiórkowska Aleksandra Sypniewo Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
90 Bałdyga Gabriela Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
91 Szałkowska Łucja Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła promocji zdrowia
92 Żebrowska Gabriela Śniega Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
93 Małkowski Paweł Susk Nowy Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
94 Olszewski Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
95 Kosikowski Paul Ostrołęka Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
96 Ramotowski Adam Surowe Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
97 Suska Maja Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
98 Łada Julia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
99 Kołodziejska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
100 Nowicka Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia


Wyświetleń: 5329

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ