Test Coopera dla Wszystkich
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Świerdzewski Damian Dzbenin Test Coopera 11:00 Następny Krok/ nastepnykrok.pl
2 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Biegambolubie
3 Bakuła Piotr Siemnocha Test Coopera 10:00
4 Bałdyga Gabriela Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
5 Białobrzewska Alicja Ławy Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
6 Biernat Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 OSM Piątnica Team
7 Borkowski Kamil Ostrołęka Test Coopera 10:00
8 Borkowski Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 APN Ostrołęka/ SP nr 5 Ostrołęka
9 Borowska Julia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
10 Boruch Aleksandra Dylewo Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
11 Bożomańska Alicja Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
12 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
13 Bożomańska Julka Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
14 Bożomański Konrad Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
15 Bożomański Lena Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
16 Bożomański Tomasz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30
17 Brodacki Michał Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
18 Brzóska Kamila Ostrołęka Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
19 Charyton Tomasz Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
20 Chelstowska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
21 Cybulska Lidia Żebry-Ostrowy Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji Zdrowia
22 Czeropska Patrycja Lelis Test Coopera 11:00 Szkoła Promocji zdrowia
23 czopek jarosław Ełk Test Coopera 12:30 Maratonka
24 Demby Łukasz Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS Clan Ostrołęka
25 Domian Wiktoria Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
26 Dudziec Oliwia Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
27 Glicner Michał Ostrołęka Test Coopera 10:30
28 Glicner Wiktor Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
29 Gocłowski Igor Ławy Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
30 Grabowska Marianna Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 PPP
31 Grabowski Jerzy Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta
32 Grabowski Olaf Ostroleka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Szkola nr 3
33 Gronet Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
34 Grzyb Jacek Ostroleka Test Coopera 10:00
35 Gumkowska Lena Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
36 Gumkowski Bartosz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
37 Gut Julia Rzekuń Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
38 Głażewska Anna Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
39 Jaksina Julia Maria Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
40 Jaksina Kornelia Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
41 Kadewicz Bartłomiej Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
42 Kiernozek Filip Ostrołęka Test Coopera 11:30
43 Klec Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
44 Kolimaga Kamil Myszyniec Test Coopera 10:30 Biegamy Razem (Łyse)
45 Kornacki Stanisław Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10 Ostrołęka
46 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka Test Coopera 10:00 UKS ,,Clan''
47 Korzeniecki Marcin Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka
48 Korzeniecki Szymon Ostrołeka Test Coopera 12:00 APN Ostrołęka/SP nr 6 Ostrołeka
49 Kosikowski Paul Ostrołęka Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
50 Kośnik Karolina Czerwin Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
51 Kotowski Paweł Ostrołęka Test Coopera 11:00
52 Kowalczyk Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka / II LO
53 Kowalewska Aleksandra Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
54 Kozikowska Magdalena Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
55 Kozlowski Edward Lyse Test Coopera 13:00 Morsy łyse
56 Kołodziejska Oliwia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
57 Krupiński Marek Ostrołęka Test Coopera 13:00 Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni
58 Krupiński Marek Krupiński Warszawa Test Coopera 11:30 DĄBROWSKI TEAM.
59 Krupka Szymon Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
60 Krystkowicz Adrian Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
61 Krystkowicz Jakub Ostrołęka Test Coopera 10:30 SP nr 10 Ostrołęka
62 Kwaśniak Zuzanna Czerwin Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
63 Lambrych Zuzanna Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
64 Laskowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
65 Luma Adrian Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
66 Luma Maja Ostrołęka Test Coopera 11:00 SP nr 10
67 Luma Sławomir Ostrołęka Test Coopera 11:00
68 Maciak Szymon Ostrołęka Test Coopera 10:00 SP nr 10 Ostrołęka
69 Markowski Miłosz Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
70 Małkowska Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
71 Małkowska Małgorzata Ostrołęka Test Coopera 10:30
72 Małkowski Paweł Susk Nowy Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
73 Michalak Mateusz Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
74 Mierzejewska Małgorzata Ostrolęka Test Coopera 10:00 Przedszkole10 Ostrołęka
75 Milewska Joanna Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka
76 Milewski Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
77 Mróz Natalia Ostrołęka Test Coopera 11:00 II LO Ostrołęka
78 Napiórkowska Aleksandra Sypniewo Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
79 Nowicka Natalia Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
80 Olbryś Julia Ostrołęka Test Coopera 11:00 UKS Clan Ostrołęka
81 Olbryś Wiktor Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 UKS Clan Ostrołęka
82 Olszewski Mateusz Ostrołęka Test Coopera 10:30 szkoła promocji zdrowia
83 Ostrowska Maria Ostrołęka Test Coopera 13:00 szkoła promocji zdrowia
84 PAWLAK EMILIAN ZABRODZIE Test Coopera 10:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OSTROŁĘCE
85 PAWLAK MARCIN ZABRODZIE Test Coopera 10:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W OSTROŁĘCE
86 Perzanowska Ola Mamino Test Coopera 11:30 szkoła promocji zdrowia
87 Piedziak Oliwia Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
88 Pietruczuk Julita Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
89 Podbielski Piotr Czerwin Test Coopera 12:30 SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
90 Polewacz Wiktor Ostrołęka Test Coopera 12:30
91 Polewaczyk Tomasz Łyse Test Coopera 10:30
92 Pożoga Ziemowit Ostrołęka Test Coopera 13:00 Szkoła Promocji Zdrowia
93 Puścian Julia Ostrołęka Test Coopera 12:00 szkoła promocji zdrowia
94 Płocha Grzegorz Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 Rada Miasta Ostrołęki
95 Ramotowski Adam Surowe Test Coopera 12:30 szkoła promocji zdrowia
96 Romanowska Iga ostrołęka Test Coopera 12:30 Szkoła Promocji Zdrowia
97 Różycka Weronika Ostrołęka Test Coopera 12:00 UKS Clan Ostrołęka
98 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka Test Coopera "Bieg Soliarności" 13:30 SP5 OSTROŁĘKA
99 Serejko Daniel Ostrołęka Test Coopera 13:00
100 Skowroński Michał Ostrołęka Test Coopera 12:00 Następny Krok


Wyświetleń: 6656

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ