KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km  o Puchar Burmistrza Kisielic
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Napolski Paweł Kwidzyn 5 km darmowy udział
2 Olszewska Magdalena Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
3 Czarnecka Weronika Kwidzyn 5 km darmowy udział
4 Saliński Michal kwidzyn 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn darmowy udział
5 Maciołek Arkadiusz Nowa Wieś 5 km darmowy udział
6 Czarnotta Beata Smolniki 5 km darmowy udział
7 ciura michał iława 5 km Iława biega darmowy udział
8 Grążawska Anna gdynia 5 km Grą biegiem rowerem darmowy udział
9 Mejer Adam Rumia 5 km darmowy udział
10 Olszlegier Grzegorz Iława 5 km darmowy udział
11 Dąbrowski Jarosław Iława 5 km darmowy udział
12 Borkowski Grzegorz Kwidzyn 5 km darmowy udział
13 benderski grzegorz kwidzyn 5 km darmowy udział
14 Smolińska Anna Kwidzyn 5 km darmowy udział
15 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5 km darmowy udział
16 Pietruszewski Bogdan Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz darmowy udział
17 Śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km darmowy udział
18 Myszkiewicz Maciej Iława 5 km Team Kopeć darmowy udział
19 Wantowska Aleksandra Iława 5 km Team Kopeć darmowy udział
20 Woźniak Grzegorz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
21 Gąsior Krystian Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
22 Heland Jan GDAŃSK 5 km darmowy udział
23 Mandalka Natalia Bruchsal 5 km darmowy udział
24 Jasińska Monika Łasin 5 km darmowy udział
25 Wojewoda Norbert Iława 5 km IŁAWA BIEGA darmowy udział
26 Borkowska Justyna Sadlinki 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn darmowy udział
27 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 5 km darmowy udział
28 Gąsior Piotr Gąsior Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
29 Dębski Tomasz Kwidzyn 5 km darmowy udział
30 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km darmowy udział
31 Sławski Maciej Kwidzyn 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
32 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
33 Walicki Karol Wandowo 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
34 Białkowski Przemysław Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
35 Białkowski Paweł Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
36 Taczyński Marcin Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
37 Sochacki Michał Kwidzyn 5 km darmowy udział
38 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
39 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
40 Uschpelkat Izabela Goryń 5 km darmowy udział
41 Siłakowski Adam Prabuty 5 km Drużyna Olbrzym darmowy udział
42 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz darmowy udział
43 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz darmowy udział
44 Misiak Przemysław Susz 5 km Crossfit Susz darmowy udział
45 Misiak Marta Susz 5 km Crossfit Susz darmowy udział
46 Grążawski Piotr Gdynia 5 km Grą biegiem rowerem darmowy udział
47 Skrajda Szymon Pawlice 5 km Niezrzeszony darmowy udział
48 Suliński Darek Susz 5 km Susz darmowy udział
49 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5 km darmowy udział
50 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km darmowy udział
51 Piotrowski Krzysztof Butowo 5 km darmowy udział
52 Olińska Marzena Gardeja 5 km darmowy udział
53 Jabłoński Krzysztof Łasin 5 km darmowy udział
54 Piotrowska Justyna Butowo 5 km darmowy udział
55 Hapke Tomasz Wilkowo 5 km Traktor team gm kwidzyn darmowy udział
56 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 5 km August time darmowy udział
57 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Active Malbork darmowy udział
58 Gryczka Wojciech Kisielice 5 km darmowy udział
59 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5 km AZS TORUŃ darmowy udział
60 Wylk Magdalena Kwidzyn 5 km darmowy udział
61 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km osp jędrychwo darmowy udział
62 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn 5 km Klub Żółtego Podkoszulka Janek darmowy udział
63 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km darmowy udział
64 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5 km Kurzętnik Biega darmowy udział
65 Dzik Ksawery Elblag 5 km darmowy udział
66 Rzepecka Aleksandra Elblag 5 km darmowy udział
67 Mówiński Robert Bratian 5 km darmowy udział
68 Okońska Żaneta Grudziadz 5 km darmowy udział
69 Okoński Piotr Grudziadz 5 km darmowy udział
70 Święcki Dariusz Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława darmowy udział
71 Kulczyk Izabela Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
72 Święcki Przemysław Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława darmowy udział
73 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
74 Falasa Krzysztof Pszczółki 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
75 Milas Mariusz Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
76 Harajda-Wisznicka Monika Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
77 Lonert Marcin Grudziadz 5 km darmowy udział
78 Bartosiak Ryszard Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega darmowy udział
79 Sadowska Kamila Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać darmowy udział
80 GÓRSKI RADEK LUBAWA 5 km Drużyna szpiku darmowy udział
81 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
82 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
83 Lange Magdalena PRABUTY 5 km Pies Ich Ganiał darmowy udział
84 Sibila Malwina Prabuty 5 km darmowy udział
85 Wójcik Piotr PRABUTY 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
86 Zmorzyńska Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
87 Domka Michał Iława 5 km Rezerwowe Psy darmowy udział
88 Sławińska Anna Iława 5 km Rezerwowe Psy darmowy udział
89 gasior pawel Susz 5 km Rozbiegany susz darmowy udział
90 Zająkała Iwona Łasin 5 km darmowy udział
91 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km darmowy udział
92 Guzowski Piotr Iława 5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU darmowy udział
93 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
94 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega darmowy udział
95 Laskowski Sebastian Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
96 Huderewicz Anka Huderewicz Dzierzgoń 5 km Amatorka darmowy udział
97 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km darmowy udział
98 Jurkiewicz Hubert Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
99 Jurkiewicz Aldona Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział
100 Jurkiewicz Sławek Susz 5 km Rozbiegany Susz darmowy udział


Wyświetleń: 741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ