KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km  o Puchar Burmistrza Kisielic
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mówiński Robert Bratian 5 km
2 Mandalka Natalia Bruchsal 5 km
3 Piotrowski Krzysztof Butowo 5 km
4 Piotrowska Justyna Butowo 5 km
5 Śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km
6 Huderewicz Anka Huderewicz Dzierzgoń 5 km Amatorka
7 Rzepecka Aleksandra Elblag 5 km
8 Dzik Ksawery Elblag 5 km
9 Trębacz Michał Elbląg 5 km
10 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 5 km
11 Olińska Marzena Gardeja 5 km
12 Bartosiak Ryszard Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega
13 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km
14 Taczyński Marcin Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega
15 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km
16 Heland Jan GDAŃSK 5 km
17 Grążawska Anna gdynia 5 km Grą biegiem rowerem
18 Grążawski Piotr Gdynia 5 km Grą biegiem rowerem
19 Uschpelkat Izabela Goryń 5 km
20 Lonert Marcin Grudziadz 5 km
21 Okoński Piotr Grudziadz 5 km
22 Okońska Żaneta Grudziadz 5 km
23 Pietruszewski Bogdan Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz
24 Święcki Przemysław Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława
25 Święcki Dariusz Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława
26 Dąbrowski Jarosław Iława 5 km
27 Olszlegier Grzegorz Iława 5 km
28 Wojewoda Norbert Iława 5 km IŁAWA BIEGA
29 Guzowski Piotr Iława 5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
30 Sławińska Anna Iława 5 km Rezerwowe Psy
31 Domka Michał Iława 5 km Rezerwowe Psy
32 Wantowska Aleksandra Iława 5 km Team Kopeć
33 Myszkiewicz Maciej Iława 5 km Team Kopeć
34 ciura michał iława 5 km Iława biega
35 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km
36 Gryczka Wojciech Kisielice 5 km
37 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5 km AZS TORUŃ
38 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
39 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
40 Dębski Tomasz Kwidzyn 5 km
41 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
42 Czarnecka Weronika Kwidzyn 5 km
43 Olszewska Magdalena Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
44 Kulczyk Izabela Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
45 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn 5 km Klub Żółtego Podkoszulka Janek
46 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
47 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5 km
48 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
49 Smolińska Anna Kwidzyn 5 km
50 Sochacki Michał Kwidzyn 5 km
51 benderski grzegorz kwidzyn 5 km
52 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 5 km Gmina Gardeja Biega
53 Sławski Maciej Kwidzyn 5 km Gmina Gardeja Biega
54 Wylk Magdalena Kwidzyn 5 km
55 Woźniak Grzegorz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
56 Zmorzyńska Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
57 Borkowski Grzegorz Kwidzyn 5 km
58 Saliński Michal kwidzyn 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn
59 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km
60 GÓRSKI RADEK LUBAWA 5 km Drużyna szpiku
61 Sadowska Kamila Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać
62 Jasińska Monika Łasin 5 km
63 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km
64 Zająkała Iwona Łasin 5 km
65 Jabłoński Krzysztof Łasin 5 km
66 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Active Malbork
67 Maciołek Arkadiusz Nowa Wieś 5 km
68 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km osp jędrychwo
69 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5 km
70 Skrajda Szymon Pawlice 5 km Niezrzeszony
71 Lange Magdalena PRABUTY 5 km Pies Ich Ganiał
72 Wójcik Piotr PRABUTY 5 km Kwidzyn Biega
73 Siłakowski Adam Prabuty 5 km Drużyna Olbrzym
74 Sibila Malwina Prabuty 5 km
75 Falasa Krzysztof Pszczółki 5 km Kwidzyn Biega
76 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
77 Białkowski Paweł Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
78 Białkowski Przemysław Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
79 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 5 km August time
80 Mejer Adam Rumia 5 km
81 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim 5 km Gmina Gardeja Biega
82 Czarnotta Beata Smolniki 5 km
83 Jurkiewicz Sławek Susz 5 km Rozbiegany Susz
84 Jurkiewicz Aldona Susz 5 km Rozbiegany Susz
85 Jurkiewicz Hubert Susz 5 km Rozbiegany Susz
86 Gąsior Piotr Gąsior Susz 5 km Rozbiegany Susz
87 Harajda-Wisznicka Monika Susz 5 km Rozbiegany Susz
88 Laskowski Sebastian Susz 5 km Rozbiegany Susz
89 Misiak Marta Susz 5 km Crossfit Susz
90 Misiak Przemysław Susz 5 km Crossfit Susz
91 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz
92 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz
93 gasior pawel Susz 5 km Rozbiegany susz
94 Gąsior Krystian Susz 5 km Rozbiegany Susz
95 Milas Mariusz Susz 5 km Rozbiegany Susz
96 Suliński Darek Susz 5 km Susz
97 Walicki Karol Wandowo 5 km Gmina Gardeja Biega
98 Hapke Tomasz Wilkowo 5 km Traktor team gm kwidzyn


Wyświetleń: 3242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ