KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km  o Puchar Burmistrza Kisielic
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km
2 Dębski Tomasz Kwidzyn 5 km
3 Olińska Marzena Gardeja 5 km
4 Czarnecka Weronika Kwidzyn 5 km
5 Piotrowski Krzysztof Butowo 5 km
6 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km
7 Lonert Marcin Grudziadz 5 km
8 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km
9 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km
10 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 5 km
11 Okoński Piotr Grudziadz 5 km
12 Okońska Żaneta Grudziadz 5 km
13 Uschpelkat Izabela Goryń 5 km
14 Dąbrowski Jarosław Iława 5 km
15 Olszlegier Grzegorz Iława 5 km
16 Mejer Adam Rumia 5 km
17 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5 km
18 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5 km
19 Mówiński Robert Bratian 5 km
20 Smolińska Anna Kwidzyn 5 km
21 Sochacki Michał Kwidzyn 5 km
22 Piotrowska Justyna Butowo 5 km
23 Jasińska Monika Łasin 5 km
24 Mandalka Natalia Bruchsal 5 km
25 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km
26 Rzepecka Aleksandra Elblag 5 km
27 Zająkała Iwona Łasin 5 km
28 Heland Jan GDAŃSK 5 km
29 benderski grzegorz kwidzyn 5 km
30 Dzik Ksawery Elblag 5 km
31 Jabłoński Krzysztof Łasin 5 km
32 Wylk Magdalena Kwidzyn 5 km
33 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km
34 Borkowski Grzegorz Kwidzyn 5 km
35 Trębacz Michał Elbląg 5 km
36 Czarnotta Beata Smolniki 5 km
37 Maciołek Arkadiusz Nowa Wieś 5 km
38 Gryczka Wojciech Kisielice 5 km
39 Sibila Malwina Prabuty 5 km
40 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Active Malbork
41 Huderewicz Anka Huderewicz Dzierzgoń 5 km Amatorka
42 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 5 km August time
43 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5 km AZS TORUŃ
44 Guzowski Piotr Iława 5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
45 Misiak Marta Susz 5 km Crossfit Susz
46 Misiak Przemysław Susz 5 km Crossfit Susz
47 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz
48 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz
49 Siłakowski Adam Prabuty 5 km Drużyna Olbrzym
50 GÓRSKI RADEK LUBAWA 5 km Drużyna szpiku
51 Bartosiak Ryszard Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega
52 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim 5 km Gmina Gardeja Biega
53 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
54 Taczyński Marcin Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega
55 Białkowski Paweł Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
56 Białkowski Przemysław Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
57 Walicki Karol Wandowo 5 km Gmina Gardeja Biega
58 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 5 km Gmina Gardeja Biega
59 Sławski Maciej Kwidzyn 5 km Gmina Gardeja Biega
60 Grążawska Anna gdynia 5 km Grą biegiem rowerem
61 Grążawski Piotr Gdynia 5 km Grą biegiem rowerem
62 Wojewoda Norbert Iława 5 km IŁAWA BIEGA
63 ciura michał iława 5 km Iława biega
64 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn 5 km Klub Żółtego Podkoszulka Janek
65 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
66 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
67 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
68 Olszewska Magdalena Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
69 Kulczyk Izabela Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
70 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
71 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
72 Woźniak Grzegorz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
73 Zmorzyńska Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
74 Falasa Krzysztof Pszczółki 5 km Kwidzyn Biega
75 Wójcik Piotr PRABUTY 5 km Kwidzyn Biega
76 Sadowska Kamila Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać
77 Skrajda Szymon Pawlice 5 km Niezrzeszony
78 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km osp jędrychwo
79 Pietruszewski Bogdan Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz
80 Lange Magdalena PRABUTY 5 km Pies Ich Ganiał
81 Sławińska Anna Iława 5 km Rezerwowe Psy
82 Domka Michał Iława 5 km Rezerwowe Psy
83 Jurkiewicz Sławek Susz 5 km Rozbiegany Susz
84 Jurkiewicz Aldona Susz 5 km Rozbiegany Susz
85 Jurkiewicz Hubert Susz 5 km Rozbiegany Susz
86 Gąsior Piotr Gąsior Susz 5 km Rozbiegany Susz
87 Harajda-Wisznicka Monika Susz 5 km Rozbiegany Susz
88 Laskowski Sebastian Susz 5 km Rozbiegany Susz
89 gasior pawel Susz 5 km Rozbiegany susz
90 Gąsior Krystian Susz 5 km Rozbiegany Susz
91 Milas Mariusz Susz 5 km Rozbiegany Susz
92 Święcki Przemysław Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława
93 Święcki Dariusz Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława
94 Suliński Darek Susz 5 km Susz
95 Wantowska Aleksandra Iława 5 km Team Kopeć
96 Myszkiewicz Maciej Iława 5 km Team Kopeć
97 Hapke Tomasz Wilkowo 5 km Traktor team gm kwidzyn
98 Saliński Michal kwidzyn 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn


Wyświetleń: 3239

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ