KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km  o Puchar Burmistrza Kisielic
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AZS TORUŃ
1 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5 km AZS TORUŃ
Active Malbork
2 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Active Malbork
Amatorka
3 Huderewicz Anka Huderewicz Dzierzgoń 5 km Amatorka
August time
4 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 5 km August time
BIEGACZE GORSZEGO SORTU
5 Guzowski Piotr Iława 5 km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
Crossfit Susz
6 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz
7 Misiak Małgorzata Susz 5 km Crossfit Susz
8 Misiak Przemysław Susz 5 km Crossfit Susz
9 Misiak Marta Susz 5 km Crossfit Susz
Drużyna Olbrzym
10 Siłakowski Adam Prabuty 5 km Drużyna Olbrzym
Drużyna szpiku
11 GÓRSKI RADEK LUBAWA 5 km Drużyna szpiku
Gmina Gardeja Biega
12 Sławski Maciej Kwidzyn 5 km Gmina Gardeja Biega
13 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN 5 km Gmina Gardeja Biega
14 Białkowski Przemysław Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
15 Białkowski Paweł Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
16 Taczyński Marcin Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega
17 Bartosiak Ryszard Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega
Gmina Gardeja Biega
18 Walicki Karol Wandowo 5 km Gmina Gardeja Biega
19 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega
20 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim 5 km Gmina Gardeja Biega
Grą biegiem rowerem
21 Grążawska Anna gdynia 5 km Grą biegiem rowerem
22 Grążawski Piotr Gdynia 5 km Grą biegiem rowerem
IŁAWA BIEGA
23 Wojewoda Norbert Iława 5 km IŁAWA BIEGA
Iława biega
24 ciura michał iława 5 km Iława biega
Klub Żółtego Podkoszulka Janek
25 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn 5 km Klub Żółtego Podkoszulka Janek
Kwidzyn Biega
26 Olszewska Magdalena Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
27 Woźniak Grzegorz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
28 Kulczyk Izabela Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
29 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
30 Falasa Krzysztof Pszczółki 5 km Kwidzyn Biega
31 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
32 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
33 Wójcik Piotr PRABUTY 5 km Kwidzyn Biega
34 Zmorzyńska Marta Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
35 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
36 Kotowicz Bartosz Kwidzyn 5 km Kwidzyn Biega
Lubawa Kocha Biegać
37 Sadowska Kamila Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać
Niezrzeszony
38 Skrajda Szymon Pawlice 5 km Niezrzeszony
Parkrun Grudziądz
39 Pietruszewski Bogdan Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz
Pies Ich Ganiał
40 Lange Magdalena PRABUTY 5 km Pies Ich Ganiał
Rezerwowe Psy
41 Domka Michał Iława 5 km Rezerwowe Psy
42 Sławińska Anna Iława 5 km Rezerwowe Psy
Rozbiegany Susz
43 Gąsior Krystian Susz 5 km Rozbiegany Susz
44 Gąsior Piotr Gąsior Susz 5 km Rozbiegany Susz
45 Milas Mariusz Susz 5 km Rozbiegany Susz
46 Harajda-Wisznicka Monika Susz 5 km Rozbiegany Susz
47 Laskowski Sebastian Susz 5 km Rozbiegany Susz
48 Jurkiewicz Hubert Susz 5 km Rozbiegany Susz
49 Jurkiewicz Aldona Susz 5 km Rozbiegany Susz
50 Jurkiewicz Sławek Susz 5 km Rozbiegany Susz
Rozbiegany susz
51 gasior pawel Susz 5 km Rozbiegany susz
SPORT A-Z Team Iława
52 Święcki Dariusz Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława
53 Święcki Przemysław Iława 5 km SPORT A-Z Team Iława
Susz
54 Suliński Darek Susz 5 km Susz
Team Kopeć
55 Myszkiewicz Maciej Iława 5 km Team Kopeć
56 Wantowska Aleksandra Iława 5 km Team Kopeć
Traktor Team Gnina Kwidzyn
57 Saliński Michal kwidzyn 5 km Traktor Team Gnina Kwidzyn
Traktor team gm kwidzyn
58 Hapke Tomasz Wilkowo 5 km Traktor team gm kwidzyn
_BRAK NAZWY_
59 Trębacz Michał Elbląg 5 km
60 Czarnecka Weronika Kwidzyn 5 km
61 Maciołek Arkadiusz Nowa Wieś 5 km
62 Czarnotta Beata Smolniki 5 km
63 Mejer Adam Rumia 5 km
64 Olszlegier Grzegorz Iława 5 km
65 Dąbrowski Jarosław Iława 5 km
66 Borkowski Grzegorz Kwidzyn 5 km
67 benderski grzegorz kwidzyn 5 km
68 Smolińska Anna Kwidzyn 5 km
69 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5 km
70 Śrubka Patryk Bydgoszcz 5 km
71 Heland Jan GDAŃSK 5 km
72 Mandalka Natalia Bruchsal 5 km
73 Jasińska Monika Łasin 5 km
74 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 5 km
75 Dębski Tomasz Kwidzyn 5 km
76 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km
77 Sochacki Michał Kwidzyn 5 km
78 Uschpelkat Izabela Goryń 5 km
79 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5 km
80 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km
81 Piotrowski Krzysztof Butowo 5 km
82 Olińska Marzena Gardeja 5 km
83 Jabłoński Krzysztof Łasin 5 km
84 Piotrowska Justyna Butowo 5 km
85 Gryczka Wojciech Kisielice 5 km
86 Wylk Magdalena Kwidzyn 5 km
87 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km
88 Dzik Ksawery Elblag 5 km
89 Rzepecka Aleksandra Elblag 5 km
90 Mówiński Robert Bratian 5 km
91 Okońska Żaneta Grudziadz 5 km
92 Okoński Piotr Grudziadz 5 km
93 Lonert Marcin Grudziadz 5 km
94 Sibila Malwina Prabuty 5 km
95 Zająkała Iwona Łasin 5 km
96 Ziółkowska Wiesława Łasin 5 km
97 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km
osp jędrychwo
98 Rogowski Grzegorz Ogrodzieniec 5 km osp jędrychwo


Wyświetleń: 3240

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ