Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Minniti Agnieszka Bielawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
2 Drewniak Wiesław Ból Podków TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) opłacono
3 Czarny Grzegorz Crackooff TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) Szkoła Fechtunku ARAMIS opłacono
4 Czarny Basia Crackooff TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) Szkoła Fechtunku ARAMIS opłacono
5 Trocha Roman Dzierżoniów TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
6 Moszkowicz Paweł Moszkowicz Karniowice TP-50 (piesza 50 km, LPRO) opłacono
7 Trafas Zuzanna Kicin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
8 Trafas Joanna Kicin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
9 Świerczyński Ryszard Kuropatnik TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
10 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Kamikadze
11 Gryszkalis Marcin Łódź TP-25 (piesza 25 km) opłacono
12 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP-25 (piesza 25 km) opłacono
13 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Kamikadze
14 Michalski Adam Piaseczno TP-50 (piesza 50 km, LPRO) opłacono
15 Skoczyński Adam Piasek TP-50 (piesza 50 km, LPRO) PKT Plessino Pszczyna opłacono
16 Wrona Marek Pruszcz Gdański TP-25 (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
17 Wrona Małgorzata Pruszcz Gdański TP-25 (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
18 Wrona Maja Pruszcz Gdański TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
19 Wrona Michał Pruszcz Gdański TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
20 Wegner Jacek Rybnik TP-25 (piesza 25 km) WatahaRzeszów opłacono
21 Kucharczyk Seweryn Rybnik TP-50 (piesza 50 km, LPRO) ArsBona opłacono
22 Majkowska Ania Rzeszów TP-25 (piesza 25 km) WatahaRzeszów opłacono
23 Balana Jacek Stare Babice TP-25 (piesza 25 km)
24 Balana Nina Stare Babice TP-25 (piesza 25 km)
25 Pozorska Agnieszka Szlachta TP-50 (piesza 50 km, LPRO) STK Luks opłacono
26 Malinowski Zbigniew Teresin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
27 Malinowski Jurek Teresin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
28 BACAŃSKI MIROSŁAW WAŁBRZYCH TP-25 (piesza 25 km) opłacono
29 Ścioch Leszek Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) San Escobar Team opłacono
30 Zajączkowski Piotr Warszawa TP-25 (piesza 25 km) opłacono
31 Łazowski Krzysztof Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Łaziki opłacono
32 Łazowska Sylwia Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Łaziki opłacono
33 Witczak Przemysław Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Dreamtime Trails opłacono
34 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP-50 (piesza 50 km, LPRO) opłacono
35 Dering Marcin Wrocław TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
36 Krasowski Tomasz Wrocław TP-50 (piesza 50 km, LPRO) TK&BK opłacono
37 Kuriata Bartłomiej Wrocław TP-50 (piesza 50 km, LPRO) TK&BK opłacono
38 Kapustka Wojciech Żory TP-50 (piesza 50 km, LPRO) ArsBona opłacono


Wyświetleń: 2825

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ