Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kapustka Wojciech | Żory | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | ArsBona | opłacono |
2 | Kuriata Bartłomiej | Wrocław | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | TK&BK | opłacono |
3 | Krasowski Tomasz | Wrocław | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | TK&BK | opłacono |
4 | Dering Marcin | Wrocław | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Orientop Wrocław | opłacono |
5 | Pręcikowski Rysiek | Wieliczka | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |
6 | Zajączkowski Piotr | Warszawa | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
7 | Ścioch Leszek | Warszawa | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | San Escobar Team | opłacono |
8 | Łazowska Sylwia | Warszawa | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Łaziki | opłacono |
9 | Łazowski Krzysztof | Warszawa | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Łaziki | opłacono |
10 | Witczak Przemysław | Warszawa | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Dreamtime Trails | opłacono |
11 | BACAŃSKI MIROSŁAW | WAŁBRZYCH | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
12 | Malinowski Zbigniew | Teresin | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
13 | Malinowski Jurek | Teresin | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
14 | Pozorska Agnieszka | Szlachta | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | STK Luks | opłacono |
15 | Balana Jacek | Stare Babice | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | ||
16 | Balana Nina | Stare Babice | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | ||
17 | Majkowska Ania | Rzeszów | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | WatahaRzeszów | opłacono |
18 | Kucharczyk Seweryn | Rybnik | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | ArsBona | opłacono |
19 | Wegner Jacek | Rybnik | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | WatahaRzeszów | opłacono |
20 | Wrona Michał | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu | opłacono |
21 | Wrona Maja | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu | opłacono |
22 | Wrona Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu | opłacono |
23 | Wrona Marek | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu | opłacono |
24 | Skoczyński Adam | Piasek | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | PKT Plessino Pszczyna | opłacono |
25 | Michalski Adam | Piaseczno | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |
26 | Kupczak Grzegorz | Mroczeń | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Kamikadze | |
27 | Gryszkalis Tymoteusz | Łódź | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
28 | Gryszkalis Marcin | Łódź | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
29 | Zaremba Marek | Łęka Mroczeńska | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Kamikadze | |
30 | Świerczyński Ryszard | Kuropatnik | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Orientop Wrocław | opłacono |
31 | Trafas Joanna | Kicin | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
32 | Trafas Zuzanna | Kicin | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | opłacono | |
33 | Moszkowicz Paweł Moszkowicz | Karniowice | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | opłacono | |
34 | Trocha Roman | Dzierżoniów | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Orientop Wrocław | opłacono |
35 | Czarny Basia | Crackooff | Polska | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Szkoła Fechtunku ARAMIS | opłacono |
36 | Czarny Grzegorz | Crackooff | Polska | TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) | Szkoła Fechtunku ARAMIS | opłacono |
37 | Drewniak Wiesław | Ból Podków | Polska | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | opłacono | |
38 | Minniti Agnieszka | Bielawa | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Orientop Wrocław | opłacono |
Wyświetleń: 10127