Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 BACAŃSKI MIROSŁAW WAŁBRZYCH TP-25 (piesza 25 km) opłacono
2 Balana Jacek Stare Babice TP-25 (piesza 25 km)
3 Balana Nina Stare Babice TP-25 (piesza 25 km)
4 Czarny Basia Crackooff TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) Szkoła Fechtunku ARAMIS opłacono
5 Czarny Grzegorz Crackooff TNP-50 (niepiesza 50 km, LPRO) Szkoła Fechtunku ARAMIS opłacono
6 Dering Marcin Wrocław TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
7 Drewniak Wiesław Ból Podków TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) opłacono
8 Gryszkalis Marcin Łódź TP-25 (piesza 25 km) opłacono
9 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP-25 (piesza 25 km) opłacono
10 Kapustka Wojciech Żory TP-50 (piesza 50 km, LPRO) ArsBona opłacono
11 Krasowski Tomasz Wrocław TP-50 (piesza 50 km, LPRO) TK&BK opłacono
12 Kucharczyk Seweryn Rybnik TP-50 (piesza 50 km, LPRO) ArsBona opłacono
13 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Kamikadze
14 Kuriata Bartłomiej Wrocław TP-50 (piesza 50 km, LPRO) TK&BK opłacono
15 Majkowska Ania Rzeszów TP-25 (piesza 25 km) WatahaRzeszów opłacono
16 Malinowski Jurek Teresin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
17 Malinowski Zbigniew Teresin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
18 Michalski Adam Piaseczno TP-50 (piesza 50 km, LPRO) opłacono
19 Minniti Agnieszka Bielawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
20 Moszkowicz Paweł Moszkowicz Karniowice TP-50 (piesza 50 km, LPRO) opłacono
21 Pozorska Agnieszka Szlachta TP-50 (piesza 50 km, LPRO) STK Luks opłacono
22 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP-50 (piesza 50 km, LPRO) opłacono
23 Ścioch Leszek Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) San Escobar Team opłacono
24 Skoczyński Adam Piasek TP-50 (piesza 50 km, LPRO) PKT Plessino Pszczyna opłacono
25 Świerczyński Ryszard Kuropatnik TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
26 Trafas Joanna Kicin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
27 Trafas Zuzanna Kicin TP-25 (piesza 25 km) opłacono
28 Trocha Roman Dzierżoniów TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Orientop Wrocław opłacono
29 Wegner Jacek Rybnik TP-25 (piesza 25 km) WatahaRzeszów opłacono
30 Witczak Przemysław Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Dreamtime Trails opłacono
31 Wrona Maja Pruszcz Gdański TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
32 Wrona Małgorzata Pruszcz Gdański TP-25 (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
33 Wrona Marek Pruszcz Gdański TP-25 (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
34 Wrona Michał Pruszcz Gdański TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) Poszukiwacze Rzacholeckiego Lasu opłacono
35 Zajączkowski Piotr Warszawa TP-25 (piesza 25 km) opłacono
36 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Kamikadze
37 Łazowska Sylwia Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Łaziki opłacono
38 Łazowski Krzysztof Warszawa TP-50 (piesza 50 km, LPRO) Łaziki opłacono


Wyświetleń: 2824

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ