Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jasiewicz Agnieszka Janów Mikołajówka Udział w rajdzie
2 Barzyc Marcin Łosia Wólka Udział w rajdzie
3 Barzyc Elżbieta Łosia Wólka Udział w rajdzie
4 Królak Dawid Łomna Udział w rajdzie
5 Gizińska Alicja Nowy Dwór Maz Udział w rajdzie
6 Gizinska Anna Nowy Dwór Maz Udział w rajdzie
7 Kordek Zofia Kazuń Bielany Udział w rajdzie
8 Szpuda Tomasz Augustówek Udział w rajdzie
9 Kordek Barbara Kazuń Nowy Udział w rajdzie
10 Misztal Marta Warszawa Udział w rajdzie
11 Roszczyk Sebastian Augustowek Udział w rajdzie
12 Falęcki Paweł Nowy Dwór Mazowiecki Udział w rajdzie
13 Kurek Karolina Nowy Wilków Udział w rajdzie
14 Kurek Michał Nowy Wilków Udział w rajdzie
15 Kiełczewski Maciej Cybulice Małe Udział w rajdzie
16 Skolimowska Marlena Cybulice Małe Udział w rajdzie
17 Skolimowska Maja Cybulice Małe Udział w rajdzie
18 Kiełczewski Filip Cybulice Małe Udział w rajdzie
19 Kiełczewski Szymon Cybulice Małe Udział w rajdzie
20 Franiewska Maria Łomna Udział w rajdzie
21 Franiewska Gabryiela Łomna Udział w rajdzie
22 Wernik Rafał Łosia Wólka Udział w rajdzie
23 Wernik Michał Łosia Wólka Udział w rajdzie
24 Wernik Anna Łosia Wólka Udział w rajdzie
25 Gmochowska Ilona Warszawa Udział w rajdzie
26 Szulc Krystian Warszawa Udział w rajdzie
27 Żeberek Grzegorz Łosia Wólka Udział w rajdzie
28 Żeberek Jan Łosia Wólka Udział w rajdzie
29 Żeberek Wojciech Łosia Wólka Udział w rajdzie
30 Żeberek Edyta Łosia Wólka Udział w rajdzie
31 Strzelecki Maciej Augustówek Udział w rajdzie
32 Strzelecki Paweł Strzelecki Augustówek Udział w rajdzie
33 Mudyn Dominika Dobrzyń Udział w rajdzie
34 O'Neill Kevin Dobrzyń Udział w rajdzie
35 O'Neill Vanessa Dobrzyń Udział w rajdzie
36 O'Neill Kevin Dobrzyń Udział w rajdzie
37 O'Neill Agnieszka Dobrzyń Udział w rajdzie
38 KLEMARCZYK KACPER ADAMÓWEK Udział w rajdzie
39 KLEMARCZYK WIKTOR ADAMÓWEK Udział w rajdzie
40 Klemarczyk Aneta Adamówek Udział w rajdzie
41 Klemarczyk Mariusz Adamówek Udział w rajdzie
42 Wojtczak Łukasz Kazuń Bielany Udział w rajdzie
43 Krasuski Marcin Warszawa Udział w rajdzie
44 Wojtczak Magdalena Kazuń Bielany Udział w rajdzie
45 Potocka Adrianna Warszawa Udział w rajdzie
46 Chojnacka Aleksandra Czosnów Udział w rajdzie
47 Chojnacka Hanna Czosnów Udział w rajdzie
48 Chojnacki Jacek Czosnów Udział w rajdzie
49 Mamaj Agnieszka Czosnów Udział w rajdzie
50 Mamaj Jan Czosnów Udział w rajdzie
51 Damiński Przemysław Łomna Udział w rajdzie
52 Damiński Marcin Łomna Udział w rajdzie
53 Damińska Maja Łomna Udział w rajdzie
54 Damińska Anna Łomna Udział w rajdzie
55 Dobrowolska Janina Sowia Wola Udział w rajdzie
56 Dobrowolski Witold Sowia Wola Udział w rajdzie
57 Dobrowolska Krystyna Małocice Udział w rajdzie
58 Dobrowolski Andrzej Małocice Udział w rajdzie
59 Piasecki Mateusz Palmiry Udział w rajdzie
60 Piasecka Anna Palmiry Udział w rajdzie
61 Kamiński Karol Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
62 Kamiński Marcin Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
63 Żamek Damian Nowy Dwór Mazowiecki Udział w rajdzie
64 Jabłoński Mateusz Nowa Mała Wieś Udział w rajdzie
65 Karczewski Konrad Nowy Dwór Mazowiecki Udział w rajdzie
66 Kamińska Alicja Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
67 Kamińska Marika Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
68 Pieckowska Marcelina Czosnów Udział w rajdzie
69 Pieckowska Adrianna Czosnów Udział w rajdzie
70 Pieckowski Bartłomiej Kazuń Nowy Udział w rajdzie
71 Pieckowska Krystyna Kazuń Nowy Udział w rajdzie
72 Krawczak Jakub Leoncin Udział w rajdzie
73 Witkowska Daria Cybulice Duże Udział w rajdzie
74 Małaczyński Leon Kaliszki Udział w rajdzie
75 Małaczyńska Magda Kaliszki Udział w rajdzie
76 Ostrowski Michał Kazuń Polski Udział w rajdzie
77 Ostrowska Magdalena Kazuń Polski Udział w rajdzie
78 Kobuszewska Wiktoria Augustówek Udział w rajdzie
79 Dołbień Leszek Warszawa Udział w rajdzie
80 Dołbień Katarzyna Warszawa Udział w rajdzie
81 Gołosow Szymon Kazuń BIelany Udział w rajdzie
82 Gołosow Filip Kazuń Bielany Udział w rajdzie
83 Gołosow Marek Kazuń Bielany Udział w rajdzie
84 Gołosow Monika Kazuń Bielany Udział w rajdzie
85 Trojanowska Anna Cybulice Duże Udział w rajdzie
86 Łucarz Paulina Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
87 kubicki KRZYSZTOF kaliszki Udział w rajdzie
88 kubicka jolanta kaliszki Udział w rajdzie
89 KUBICKI ANDRZEJ KALISZKI Udział w rajdzie
90 kubicki konrad kaliszki Udział w rajdzie
91 Palzewicz Malgorzata Nowy Dwor Mazowiecki Udział w rajdzie
92 Stanicka Zosia Nowy Dwor Mazowiecki Udział w rajdzie
93 Stanicki Jan Nowy Dwor Mazowiecki Udział w rajdzie
94 STANICKI LUKASZ NOWY DWOR MAZOWIECKI Udział w rajdzie
95 Tarsała Karol Kiścinne Udział w rajdzie
96 Tarsała Anna Kiścinne Udział w rajdzie
97 Wolak Aleksander Adamówek Udział w rajdzie
98 Skrzypczyński Oskar Cybulice Dyże Udział w rajdzie
99 Skrzypczyński Piotr Cybulice Duże Udział w rajdzie
100 Skrzypczyńska Wioletta Cybulice Duże Udział w rajdzie


Wyświetleń: 2887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ