Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasiewicz Agnieszka | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
2 | Barzyc Marcin | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
3 | Barzyc Elżbieta | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Królak Dawid | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | Gizińska Alicja | Nowy Dwór Maz | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Gizinska Anna | Nowy Dwór Maz | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Kordek Zofia | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Szpuda Tomasz | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
9 | Kordek Barbara | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Misztal Marta | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Roszczyk Sebastian | Augustowek | Polska | Udział w rajdzie | ||
12 | Falęcki Paweł | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
13 | Kurek Karolina | Nowy Wilków | Polska | Udział w rajdzie | ||
14 | Kurek Michał | Nowy Wilków | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Kiełczewski Maciej | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
16 | Skolimowska Marlena | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
17 | Skolimowska Maja | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Kiełczewski Filip | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
19 | Kiełczewski Szymon | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Franiewska Maria | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Franiewska Gabryiela | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Wernik Rafał | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | |||
23 | Wernik Michał | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Wernik Anna | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
25 | Gmochowska Ilona | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Szulc Krystian | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | Żeberek Grzegorz | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Żeberek Jan | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Żeberek Wojciech | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
30 | Żeberek Edyta | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
31 | Strzelecki Maciej | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
32 | Strzelecki Paweł Strzelecki | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
33 | Mudyn Dominika | Dobrzyń | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | O'Neill Kevin | Dobrzyń | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | O'Neill Vanessa | Dobrzyń | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | O'Neill Kevin | Dobrzyń | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | O'Neill Agnieszka | Dobrzyń | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | KLEMARCZYK KACPER | ADAMÓWEK | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | KLEMARCZYK WIKTOR | ADAMÓWEK | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Klemarczyk Aneta | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
41 | Klemarczyk Mariusz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | Wojtczak Łukasz | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
43 | Krasuski Marcin | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Wojtczak Magdalena | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Potocka Adrianna | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Chojnacka Aleksandra | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Chojnacka Hanna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Chojnacki Jacek | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
49 | Mamaj Agnieszka | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Mamaj Jan | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
51 | Damiński Przemysław | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Damiński Marcin | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
53 | Damińska Maja | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Damińska Anna | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
55 | Dobrowolska Janina | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
56 | Dobrowolski Witold | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
57 | Dobrowolska Krystyna | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
58 | Dobrowolski Andrzej | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Piasecki Mateusz | Palmiry | Polska | Udział w rajdzie | ||
60 | Piasecka Anna | Palmiry | Polska | Udział w rajdzie | ||
61 | Kamiński Karol | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Kamiński Marcin | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Żamek Damian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Jabłoński Mateusz | Nowa Mała Wieś | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | Karczewski Konrad | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Kamińska Alicja | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
67 | Kamińska Marika | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
68 | Pieckowska Marcelina | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
69 | Pieckowska Adrianna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | Pieckowski Bartłomiej | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Pieckowska Krystyna | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
72 | Krawczak Jakub | Leoncin | Polska | Udział w rajdzie | ||
73 | Witkowska Daria | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
74 | Małaczyński Leon | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
75 | Małaczyńska Magda | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
76 | Ostrowski Michał | Kazuń Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
77 | Ostrowska Magdalena | Kazuń Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
78 | Kobuszewska Wiktoria | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | Dołbień Leszek | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
80 | Dołbień Katarzyna | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
81 | Gołosow Szymon | Kazuń BIelany | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Gołosow Filip | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Gołosow Marek | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
84 | Gołosow Monika | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
85 | Trojanowska Anna | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Łucarz Paulina | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | kubicki KRZYSZTOF | kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
88 | kubicka jolanta | kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
89 | KUBICKI ANDRZEJ | KALISZKI | Polska | Udział w rajdzie | ||
90 | kubicki konrad | kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
91 | Palzewicz Malgorzata | Nowy Dwor Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
92 | Stanicka Zosia | Nowy Dwor Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
93 | Stanicki Jan | Nowy Dwor Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
94 | STANICKI LUKASZ | NOWY DWOR MAZOWIECKI | Polska | Udział w rajdzie | ||
95 | Tarsała Karol | Kiścinne | Polska | Udział w rajdzie | ||
96 | Tarsała Anna | Kiścinne | Polska | Udział w rajdzie | ||
97 | Wolak Aleksander | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
98 | Skrzypczyński Oskar | Cybulice Dyże | Polska | Udział w rajdzie | ||
99 | Skrzypczyński Piotr | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
100 | Skrzypczyńska Wioletta | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 10738