Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kordek Weronika Kaliszki Udział w rajdzie
2 Mazur Paweł Wólka Czosnowska Udział w rajdzie
3 Lewarska Wioleta Warszawa Udział w rajdzie
4 Konieczny Krzysztof Łomna Udział w rajdzie
5 Konieczna Alina Łomna Udział w rajdzie
6 Mysera Adam Ząbki Udział w rajdzie
7 Konieczny Kacper Łomna Udział w rajdzie
8 Konieczny Jakub Łomna Udział w rajdzie
9 Budnik Joanna Dębina Udział w rajdzie
10 Prościński Ireneusz Cybulice Duże Udział w rajdzie
11 Sokołowska Monika Cybulice Duże Udział w rajdzie
12 Prościński Gabriel Cybulice Duże Udział w rajdzie
13 Gołębiewska Magdalena SOWIA wola Udział w rajdzie
14 Cisak Piotr Cybulice Małe Udział w rajdzie
15 Zielski Andrzej Cząstków Polski Udział w rajdzie
16 Iwasiuk-Zielska Monika Cząstków Polski Udział w rajdzie
17 Zielska Natalia Cząstków Polski Udział w rajdzie
18 Kobylarz Monika Janówek Udział w rajdzie
19 Kobylarz Krzysztof Janówek Udział w rajdzie
20 Lemańczyk Michał Warszawa Udział w rajdzie
21 Liszkiewicz Barbara Sowia Wola Udział w rajdzie
22 Pociech Maria Małocice Udział w rajdzie
23 Pociech Barbara Małocice Udział w rajdzie
24 Pociech Marcin Małocice Udział w rajdzie
25 Pacholak Małgorzata Cząstków Polski Udział w rajdzie
26 Pacholak Piotr Czosnów Udział w rajdzie
27 Sobotka Andrzej Cząstkow maz Udział w rajdzie
28 Sobotka Michał Cząstkow maz Udział w rajdzie
29 Sobotka Szymek Cząstkow maz Udział w rajdzie
30 Sobotka Marzena Cząstkow maz Udział w rajdzie
31 Sobotka Filip Cząstkow maz Udział w rajdzie
32 Tołczyk Magdalena Jesionka Udział w rajdzie
33 Tołczyk Cezary Jesionka Udział w rajdzie
34 Rak Krystyna Sowia Wola Udział w rajdzie
35 Rak Józef Sowia Wola Udział w rajdzie
36 Rak Radosław Sowia Wola Udział w rajdzie
37 Maliszewska Natalia Cybulice Duże Udział w rajdzie
38 Krężlewicz Edyta Cybulice Udział w rajdzie
39 Sikora Roksana Warszawa Udział w rajdzie
40 Kolasińska Natalia Czosnów Udział w rajdzie
41 Kamrowski Łukasz Gniewniewice Folwarczne Udział w rajdzie
42 Kolasińska Julia Czosnów Udział w rajdzie
43 Kwiatkowski Szymon Janów Mikołajówka Udział w rajdzie
44 Goluch Joanna Wrzosówka Udział w rajdzie
45 Goluch Tomasz Wrzosówka Udział w rajdzie
46 Markiewicz Agata Czosnów Udział w rajdzie
47 Zwolińska Ewelina Sowia Wola Udział w rajdzie
48 Dobczyńska Sylwia Kazuń Nowy Udział w rajdzie
49 Dobczyński Kacper Kazuń Nowy Udział w rajdzie
50 Dobczyńska Barbara Kazuń Nowy Udział w rajdzie
51 Rzemek Zbigniew Łomna Udział w rajdzie
52 Rzemek Aleksandra Łomna Udział w rajdzie
53 Rzemek Artur Łomna Udział w rajdzie
54 Rzemek Edyta Łomna Udział w rajdzie
55 Maliszewski Arkadiusz Cybulice Duże Udział w rajdzie
56 Maliszewska Maria Cybulice Duże Udział w rajdzie
57 Maliszewski Hubert Cybulice Duże Udział w rajdzie
58 Pacholak Martyna Cząstków Polski Udział w rajdzie
59 Pacholak Klaudia Cząstków Polski Udział w rajdzie
60 Głowacka Iwona Brzozówka Udział w rajdzie
61 Głowacka Zuzanna Brzozówka Udział w rajdzie
62 Witkowska Agnieszka Cybulice Duże Udział w rajdzie
63 Turkowska Anna Łomna Udział w rajdzie
64 Konik Krystian Cybulice Udział w rajdzie
65 Turkowski Jacek Łomna Udział w rajdzie
66 Turkowski Julian Łomna Udział w rajdzie
67 Turkowski Mieszko Łomna Udział w rajdzie
68 Turkowski Leon Łomna Udział w rajdzie
69 Gradek Magdalena Palmiry Udział w rajdzie
70 Gradek Krzysztof Palmiry Udział w rajdzie
71 Gradek Bartosz Palmiry Udział w rajdzie
72 Gradek Michał Palmiry Udział w rajdzie
73 wronka Olga kaliszki Udział w rajdzie
74 gawrysiak jagoda kaliszki Udział w rajdzie
75 gawrysiak klaudia kaliszki Udział w rajdzie
76 wronka iwona kaliszki Udział w rajdzie
77 tomaszewska magda kaliszki Udział w rajdzie
78 wronka oskar kaliszki Udział w rajdzie
79 Mamaj Katarzyna Kaliszki Udział w rajdzie
80 Mamaj Bartek Kaliszki Udział w rajdzie
81 Mamaj Emil Kaliszki Udział w rajdzie
82 Mamaj Albert Kaliszki Udział w rajdzie
83 Umiastowska Joanna Łosia Wólka Udział w rajdzie
84 Umiastowski Cezary Łosia Wólka Udział w rajdzie
85 Umiastowska Zofia Łosia Wólka Udział w rajdzie
86 Zielska Marlena Cybulice Duże Udział w rajdzie
87 Umiastowska Julia Łosia Wólka Udział w rajdzie
88 Pietras Antoni Warszawa Udział w rajdzie
89 Wartałowicz Alina Łosia Wólka Udział w rajdzie
90 Zielski Rafał Cybulice Udział w rajdzie
91 Pietras Maria Warszawa Udział w rajdzie
92 Domańska Magdalena Gołków Udział w rajdzie
93 Nowakowski Michał Czosnów Udział w rajdzie
94 Wartałowicz Dorota Łosia Wólka Udział w rajdzie
95 Wartałowicz Aleksandra Łosia Wólka Udział w rajdzie
96 Jakubiak Adam Łomna Udział w rajdzie
97 Szpuda Łukasz Augustówek Udział w rajdzie
98 Księżopolska Gabriela Dobrzyń Udział w rajdzie
99 Jabłońska Paulina Nowa Mała Wieś Udział w rajdzie
100 Cegiełka Tomasz Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie


Wyświetleń: 5505

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ