Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Czekaj Emilia | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
202 | Wartałowicz Rafał | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
203 | Wiśniewska Katarzyna | Aleksandrów | Polska | Udział w rajdzie | ||
204 | Borkowski Sebastian | Brzozówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
205 | Smugowska Wiktoria | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
206 | Smugowska Renata | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
207 | Smugowski Miroslaw | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
208 | Smugowski Alan | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
209 | Korczyc Witold | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | Wyprawy rowerowe z sakwami | |
210 | Pawłowska Paulina | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
211 | Pawłowski Rafał | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
212 | Pawłowska Weronika | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
213 | Cegiełka Martyna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
214 | Wartałowicz Adam | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
215 | Pietraczyk Liliana | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
216 | Piotrowska Ewa | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
217 | Piotrowska Urszula | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
218 | Piotrowski Michał | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
219 | Piotrowski Andrzej | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
220 | Rak Tomasz | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
221 | Bentyn Kamila | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
222 | Krzyżanowski Andrzej | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
223 | Pawełkiewicz Marta | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
224 | Pawełkiewicz Krzysztof | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
225 | Pawełkiewicz Tomasz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
226 | Pawełkiewicz Grzegorz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
227 | Pawełkiewicz Anna | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
228 | Boniecka Marta | Cybulice | Polska | Udział w rajdzie | ||
229 | Mysiak Adam | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
230 | Krzyżanowska Nina | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
231 | Krzyżanowska Kalina | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
232 | Krzyżanowska Dorota | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
233 | Wysocka Agnieszka Wysocka | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
234 | Wysocki Mariusz | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
235 | Manowski Marcin | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | SRS CZOSNÓW | |
236 | Manowska Beata | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
237 | Manowska Wiktoria | Czosnów | Udział w rajdzie | |||
238 | Stępowska Ewelina | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
239 | Stępowski Marcin | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
240 | Ostrowski Grzegorz | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
241 | Ostrowska Edyta | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
242 | Kobuszewski Mariusz | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
243 | Kobuszewska Aneta | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
244 | Wysocka Oliwia | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
245 | Kwaśniewska Katarzyna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
246 | Kordek Sebastian | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
247 | Kordek Karolina | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
248 | Kordek Zuzanna | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
249 | Kordek Jerzy | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
250 | Jabłoński Bartosz | Aleksandrów | Polska | Udział w rajdzie | ||
251 | Styka Konrad | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
252 | Styka Aleksandra | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
253 | Maliszewski Paweł | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
254 | Szadkowski Krzysztof | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
255 | Mamaj Katarzyna | Adamowek | Polska | Udział w rajdzie | ||
256 | Mamaj Michalina | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
257 | Mamaj Zofia | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
258 | Mamaj Marcin | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
259 | Zielski Mariusz | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
260 | Zielski Jakub | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
261 | Bielecka Agnieszka | Janówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
262 | Bielecki Artur | Janówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
263 | Tołczyk Bartosz | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
264 | Tołczyk Karolina | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
265 | Tołczyk Bogumiła | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
266 | Karczewski Przemysław | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
267 | Ocipka Aleksandra | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
268 | Wężowicz Michał | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
269 | Wężowicz Jan | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
270 | Radzikowski Tadeusz | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
271 | Radzikowski Dawid | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
272 | Przygoda Natalia | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
273 | Izdebski Bartłomiej | Kazuń Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
274 | Wojciecki Przemysław | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
275 | Wojcieska Maja | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
276 | Wojcieska Liliana | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
277 | Zalewski Jan | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
278 | Zalewski Arkadiusz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
279 | Zalewski Bogdan | Janowek 3 | Polska | Udział w rajdzie | ||
280 | Makulak Rafał | Nowy Dwór Mazowiecki | Udział w rajdzie | |||
281 | Zalewska Barbara | Janowek 3 | Polska | Udział w rajdzie | ||
282 | Zalewska Teresa | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
283 | Pacholak Barbara | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
284 | Franiewska Edyta | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
285 | Królak Ewa | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
286 | Lenard Grzegorz | Dziekanów Leśny | Polska | Udział w rajdzie | ||
287 | Jasiorska Ewelina | Leoncin | Polska | Udział w rajdzie | ||
288 | Tomalik Krzysztof | Leoncin | Polska | Udział w rajdzie | ||
289 | Pawełkiewicz Agnieszka | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
290 | Skrzypczyńska Wioletta | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
291 | Skrzypczyński Piotr | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
292 | Skrzypczyński Oskar | Cybulice Dyże | Polska | Udział w rajdzie | ||
293 | Wolak Aleksander | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
294 | Tarsała Anna | Kiścinne | Polska | Udział w rajdzie | ||
295 | Tarsała Karol | Kiścinne | Polska | Udział w rajdzie | ||
296 | STANICKI LUKASZ | NOWY DWOR MAZOWIECKI | Polska | Udział w rajdzie | ||
297 | Stanicki Jan | Nowy Dwor Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
298 | Stanicka Zosia | Nowy Dwor Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 10603