Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mamaj Katarzyna Adamowek Udział w rajdzie
2 Wolak Aleksander Adamówek Udział w rajdzie
3 Zalewski Jan Adamówek Udział w rajdzie
4 Zalewski Arkadiusz Adamówek Udział w rajdzie
5 Pawełkiewicz Agnieszka Adamówek Udział w rajdzie
6 Pawełkiewicz Marta Adamówek Udział w rajdzie
7 Pawełkiewicz Krzysztof Adamówek Udział w rajdzie
8 Pawełkiewicz Tomasz Adamówek Udział w rajdzie
9 Pawełkiewicz Grzegorz Adamówek Udział w rajdzie
10 Zalewska Teresa Adamówek Udział w rajdzie
11 Kordek Sebastian Adamówek Udział w rajdzie
12 Zalewska Klaudia Adamówek Udział w rajdzie
13 Kordek Karolina Adamówek Udział w rajdzie
14 Kordek Zuzanna Adamówek Udział w rajdzie
15 Kordek Jerzy Adamówek Udział w rajdzie
16 Pawełkiewicz Anna Adamówek Udział w rajdzie
17 Klemarczyk Mariusz Adamówek Udział w rajdzie
18 Klemarczyk Aneta Adamówek Udział w rajdzie
19 KLEMARCZYK WIKTOR ADAMÓWEK Udział w rajdzie
20 KLEMARCZYK KACPER ADAMÓWEK Udział w rajdzie
21 Mamaj Michalina Adamówek Udział w rajdzie
22 Mamaj Zofia Adamówek Udział w rajdzie
23 Mamaj Marcin Adamówek Udział w rajdzie
24 Jabłoński Bartosz Aleksandrów Udział w rajdzie
25 Wiśniewska Katarzyna Aleksandrów Udział w rajdzie
26 Roszczyk Sebastian Augustowek Udział w rajdzie
27 Stępowska Ewelina Augustówek Udział w rajdzie
28 Stępowski Marcin Augustówek Udział w rajdzie
29 Ostrowski Grzegorz Augustówek Udział w rajdzie
30 Szpuda Łukasz Augustówek Udział w rajdzie
31 Ostrowska Edyta Augustówek Udział w rajdzie
32 Kobuszewski Mariusz Augustówek Udział w rajdzie
33 Kobuszewska Aneta Augustówek Udział w rajdzie
34 Szpuda Tomasz Augustówek Udział w rajdzie
35 Kobuszewska Wiktoria Augustówek Udział w rajdzie
36 Strzelecki Paweł Strzelecki Augustówek Udział w rajdzie
37 Strzelecki Maciej Augustówek Udział w rajdzie
38 Karczewski Przemysław Augustówek Udział w rajdzie
39 Radzikowski Tadeusz Augustówek Udział w rajdzie
40 Radzikowski Dawid Augustówek Udział w rajdzie
41 Kamińska Marika Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
42 Kamińska Alicja Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
43 Kamiński Marcin Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
44 Kamiński Karol Augustówek, Czosnów Udział w rajdzie
45 Głowacka Iwona Brzozówka Udział w rajdzie
46 Głowacka Zuzanna Brzozówka Udział w rajdzie
47 Borkowski Sebastian Brzozówka Udział w rajdzie
48 Krężlewicz Edyta Cybulice Udział w rajdzie
49 Konik Krystian Cybulice Udział w rajdzie
50 Zielski Rafał Cybulice Udział w rajdzie
51 Boniecka Marta Cybulice Udział w rajdzie
52 Maliszewska Natalia Cybulice Duże Udział w rajdzie
53 Prościński Ireneusz Cybulice Duże Udział w rajdzie
54 Sokołowska Monika Cybulice Duże Udział w rajdzie
55 Prościński Gabriel Cybulice Duże Udział w rajdzie
56 Zielska Marlena Cybulice Duże Udział w rajdzie
57 Maliszewski Arkadiusz Cybulice Duże Udział w rajdzie
58 Maliszewska Maria Cybulice Duże Udział w rajdzie
59 Maliszewski Hubert Cybulice Duże Udział w rajdzie
60 Witkowska Daria Cybulice Duże Udział w rajdzie
61 Maliszewski Paweł Cybulice Duże Udział w rajdzie
62 Trojanowska Anna Cybulice Duże Udział w rajdzie
63 Skrzypczyńska Wioletta Cybulice Duże Udział w rajdzie
64 Skrzypczyński Piotr Cybulice Duże Udział w rajdzie
65 Witkowska Agnieszka Cybulice Duże Udział w rajdzie
66 Skrzypczyński Oskar Cybulice Dyże Udział w rajdzie
67 Kiełczewski Maciej Cybulice Małe Udział w rajdzie
68 Cisak Piotr Cybulice Małe Udział w rajdzie
69 Kiełczewski Szymon Cybulice Małe Udział w rajdzie
70 Kiełczewski Filip Cybulice Małe Udział w rajdzie
71 Skolimowska Maja Cybulice Małe Udział w rajdzie
72 Skolimowska Marlena Cybulice Małe Udział w rajdzie
73 Sobotka Andrzej Cząstkow maz Udział w rajdzie
74 Sobotka Michał Cząstkow maz Udział w rajdzie
75 Sobotka Szymek Cząstkow maz Udział w rajdzie
76 Sobotka Marzena Cząstkow maz Udział w rajdzie
77 Sobotka Filip Cząstkow maz Udział w rajdzie
78 Cegiełka Tomasz Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
79 Łucarz Paulina Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
80 Piotrowska Ewa Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
81 Piotrowska Urszula Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
82 Piotrowski Michał Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
83 Piotrowski Andrzej Cząstków Mazowiecki Udział w rajdzie
84 Wysocka Oliwia Cząstków Polski Udział w rajdzie
85 Zielski Andrzej Cząstków Polski Udział w rajdzie
86 Iwasiuk-Zielska Monika Cząstków Polski Udział w rajdzie
87 Zielska Natalia Cząstków Polski Udział w rajdzie
88 Pacholak Martyna Cząstków Polski Udział w rajdzie
89 Pacholak Klaudia Cząstków Polski Udział w rajdzie
90 Pacholak Małgorzata Cząstków Polski Udział w rajdzie
91 Szadkowski Krzysztof Cząstków Polski Udział w rajdzie
92 Wysocka Agnieszka Wysocka Cząstków Polski Udział w rajdzie
93 Wysocki Mariusz Cząstków Polski Udział w rajdzie
94 Bentyn Kamila Cząstków Polski Udział w rajdzie
95 Bardadyn Justyna Bardadyn Czosnow Udział w rajdzie
96 Bardadyn Martyna Czosnow Udział w rajdzie
97 Bardadyn Artur Czosnow Udział w rajdzie
98 Zielski Mariusz Czosnów Udział w rajdzie
99 Zielski Jakub Czosnów Udział w rajdzie
100 Cegiełka Martyna Czosnów Udział w rajdzie


Wyświetleń: 5502

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ