Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kiełczewski Maciej Cybulice Małe Udział w rajdzie
2 Stępowska Ewelina Augustówek Udział w rajdzie
3 Stępowski Marcin Augustówek Udział w rajdzie
4 Jasiorska Ewelina Leoncin Udział w rajdzie
5 Kurek Michał Nowy Wilków Udział w rajdzie
6 Ostrowski Grzegorz Augustówek Udział w rajdzie
7 Przygoda Natalia Sowia Wola Udział w rajdzie
8 Kurek Karolina Nowy Wilków Udział w rajdzie
9 Szpuda Łukasz Augustówek Udział w rajdzie
10 Krzyżanowski Andrzej Kazuń Bielany Udział w rajdzie
11 Ostrowska Edyta Augustówek Udział w rajdzie
12 Tomalik Krzysztof Leoncin Udział w rajdzie
13 Zielski Mariusz Czosnów Udział w rajdzie
14 Zielski Jakub Czosnów Udział w rajdzie
15 Lewarska Wioleta Warszawa Udział w rajdzie
16 Kobuszewski Mariusz Augustówek Udział w rajdzie
17 Kobuszewska Aneta Augustówek Udział w rajdzie
18 Konieczny Krzysztof Łomna Udział w rajdzie
19 Cegiełka Martyna Czosnów Udział w rajdzie
20 Konieczna Alina Łomna Udział w rajdzie
21 Mysera Adam Ząbki Udział w rajdzie
22 Falęcki Paweł Nowy Dwór Mazowiecki Udział w rajdzie
23 Konieczny Kacper Łomna Udział w rajdzie
24 Izdebski Bartłomiej Kazuń Polski Udział w rajdzie
25 Konieczny Jakub Łomna Udział w rajdzie
26 Roszczyk Sebastian Augustowek Udział w rajdzie
27 Maliszewska Natalia Cybulice Duże Udział w rajdzie
28 Misztal Marta Warszawa Udział w rajdzie
29 Krężlewicz Edyta Cybulice Udział w rajdzie
30 Wojciecki Przemysław Małocice Udział w rajdzie
31 Wojcieska Maja Małocice Udział w rajdzie
32 Bielecka Agnieszka Janówek Udział w rajdzie
33 Wojcieska Liliana Małocice Udział w rajdzie
34 Bielecki Artur Janówek Udział w rajdzie
35 Budnik Joanna Dębina Udział w rajdzie
36 Kordek Barbara Kazuń Nowy Udział w rajdzie
37 Szpuda Tomasz Augustówek Udział w rajdzie
38 Wartałowicz Adam Łosia Wólka Udział w rajdzie
39 Sikora Roksana Warszawa Udział w rajdzie
40 Dobrowolski Andrzej Małocice Udział w rajdzie
41 Dobrowolska Krystyna Małocice Udział w rajdzie
42 Prościński Ireneusz Cybulice Duże Udział w rajdzie
43 Dobrowolski Witold Sowia Wola Udział w rajdzie
44 Sokołowska Monika Cybulice Duże Udział w rajdzie
45 Wolak Aleksander Adamówek Udział w rajdzie
46 Dobrowolska Janina Sowia Wola Udział w rajdzie
47 Turkowska Anna Łomna Udział w rajdzie
48 Kordek Zofia Kazuń Bielany Udział w rajdzie
49 Prościński Gabriel Cybulice Duże Udział w rajdzie
50 Kolasińska Natalia Czosnów Udział w rajdzie
51 Konik Krystian Cybulice Udział w rajdzie
52 Turkowski Jacek Łomna Udział w rajdzie
53 Turkowski Julian Łomna Udział w rajdzie
54 Damińska Anna Łomna Udział w rajdzie
55 Kamrowski Łukasz Gniewniewice Folwarczne Udział w rajdzie
56 Turkowski Mieszko Łomna Udział w rajdzie
57 Zalewski Jan Adamówek Udział w rajdzie
58 Tarsała Anna Kiścinne Udział w rajdzie
59 Damińska Maja Łomna Udział w rajdzie
60 Turkowski Leon Łomna Udział w rajdzie
61 Zalewski Arkadiusz Adamówek Udział w rajdzie
62 Damiński Marcin Łomna Udział w rajdzie
63 Gizinska Anna Nowy Dwór Maz Udział w rajdzie
64 Kolasińska Julia Czosnów Udział w rajdzie
65 Tarsała Karol Kiścinne Udział w rajdzie
66 Damiński Przemysław Łomna Udział w rajdzie
67 Kwiatkowski Szymon Janów Mikołajówka Udział w rajdzie
68 Gizińska Alicja Nowy Dwór Maz Udział w rajdzie
69 Wysocka Oliwia Cząstków Polski Udział w rajdzie
70 Gradek Magdalena Palmiry Udział w rajdzie
71 Gradek Krzysztof Palmiry Udział w rajdzie
72 Pietraczyk Liliana Łomna Udział w rajdzie
73 Królak Dawid Łomna Udział w rajdzie
74 Gradek Bartosz Palmiry Udział w rajdzie
75 Gradek Michał Palmiry Udział w rajdzie
76 wronka Olga kaliszki Udział w rajdzie
77 Barzyc Elżbieta Łosia Wólka Udział w rajdzie
78 Gołębiewska Magdalena SOWIA wola Udział w rajdzie
79 Mamaj Jan Czosnów Udział w rajdzie
80 Goluch Joanna Wrzosówka Udział w rajdzie
81 Barzyc Marcin Łosia Wólka Udział w rajdzie
82 Kwaśniewska Katarzyna Czosnów Udział w rajdzie
83 Mamaj Agnieszka Czosnów Udział w rajdzie
84 Goluch Tomasz Wrzosówka Udział w rajdzie
85 Jasiewicz Agnieszka Janów Mikołajówka Udział w rajdzie
86 Cisak Piotr Cybulice Małe Udział w rajdzie
87 gawrysiak jagoda kaliszki Udział w rajdzie
88 Zielski Andrzej Cząstków Polski Udział w rajdzie
89 gawrysiak klaudia kaliszki Udział w rajdzie
90 Iwasiuk-Zielska Monika Cząstków Polski Udział w rajdzie
91 Zielska Natalia Cząstków Polski Udział w rajdzie
92 wronka iwona kaliszki Udział w rajdzie
93 tomaszewska magda kaliszki Udział w rajdzie
94 wronka oskar kaliszki Udział w rajdzie
95 Kobylarz Monika Janówek Udział w rajdzie
96 Markiewicz Agata Czosnów Udział w rajdzie
97 Mamaj Katarzyna Kaliszki Udział w rajdzie
98 Kobylarz Krzysztof Janówek Udział w rajdzie
99 Mamaj Bartek Kaliszki Udział w rajdzie
100 Księżopolska Gabriela Dobrzyń Udział w rajdzie


Wyświetleń: 3218

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ