Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bardadyn Artur | Czosnow | Polska | Udział w rajdzie | ||
2 | Bardadyn Justyna Bardadyn | Czosnow | Polska | Udział w rajdzie | ||
3 | Bardadyn Martyna | Czosnow | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Barzyc Elżbieta | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | Barzyc Marcin | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Bentyn Bartosz | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Bentyn Kamila | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Bentyn Paulina | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
9 | Bielecka Agnieszka | Janówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Bielecki Artur | Janówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Boniecka Marta | Cybulice | Polska | Udział w rajdzie | ||
12 | Borkowski Sebastian | Brzozówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
13 | Budnik Joanna | Dębina | Polska | Udział w rajdzie | ||
14 | Cegiełka Małgorzata | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Cegiełka Martyna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
16 | Cegiełka Tomasz | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
17 | Cegiełka Wanda | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Chojnacka Aleksandra | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
19 | Chojnacka Hanna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Chojnacki Jacek | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Cisak Piotr | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Czekaj Emilia | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
23 | Damińska Anna | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Damińska Maja | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
25 | Damiński Marcin | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Damiński Przemysław | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | Dobczyńska Barbara | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Dobczyńska Sylwia | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Dobczyński Kacper | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
30 | Dobrowolska Janina | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
31 | Dobrowolska Krystyna | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
32 | Dobrowolski Andrzej | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
33 | Dobrowolski Witold | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | Domańska Magdalena | Gołków | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | Dołbień Katarzyna | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Dołbień Leszek | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | Falęcki Paweł | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | Franiewska Edyta | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | Franiewska Gabryiela | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Franiewska Maria | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
41 | gawrysiak jagoda | kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | gawrysiak klaudia | kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
43 | Gizińska Alicja | Nowy Dwór Maz | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Gizinska Anna | Nowy Dwór Maz | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Gmochowska Ilona | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Goluch Joanna | Wrzosówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Goluch Tomasz | Wrzosówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Gołębiewska Magdalena | SOWIA wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
49 | Gołębiowski Przemysław | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Gołosow Filip | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
51 | Gołosow Marek | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Gołosow Monika | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
53 | Gołosow Szymon | Kazuń BIelany | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Gradek Bartosz | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
55 | Gradek Krzysztof | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
56 | Gradek Magdalena | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
57 | Gradek Michał | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
58 | Głowacka Iwona | Brzozówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Głowacka Zuzanna | Brzozówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
60 | Iwasiuk-Zielska Monika | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
61 | Izdebski Bartłomiej | Kazuń Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Jabłońska Paulina | Nowa Mała Wieś | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Jabłoński Bartosz | Aleksandrów | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Jabłoński Mateusz | Nowa Mała Wieś | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | Jakubiak Adam | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Jasiewicz Agnieszka | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
67 | Jasiorska Ewelina | Leoncin | Polska | Udział w rajdzie | ||
68 | Kamińska Alicja | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
69 | Kamińska Marika | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | Kamiński Karol | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Kamiński Marcin | Augustówek, Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
72 | Kamrowski Łukasz | Gniewniewice Folwarczne | Polska | Udział w rajdzie | ||
73 | Karczewski Konrad | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
74 | Karczewski Przemysław | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
75 | Kiełczewski Filip | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
76 | Kiełczewski Maciej | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
77 | Kiełczewski Szymon | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
78 | Klemarczyk Aneta | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | KLEMARCZYK KACPER | ADAMÓWEK | Polska | Udział w rajdzie | ||
80 | Klemarczyk Mariusz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
81 | KLEMARCZYK WIKTOR | ADAMÓWEK | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Kobuszewska Aneta | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Kobuszewska Wiktoria | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
84 | Kobuszewski Mariusz | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
85 | Kobylarz Krzysztof | Janówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Kobylarz Monika | Janówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | Kolasińska Julia | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
88 | Kolasińska Natalia | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
89 | Konieczna Alina | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
90 | Konieczny Jakub | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
91 | Konieczny Kacper | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
92 | Konieczny Krzysztof | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
93 | Konik Krystian | Cybulice | Polska | Udział w rajdzie | ||
94 | Korczyc Witold | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | Wyprawy rowerowe z sakwami | |
95 | Kordek Barbara | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
96 | Kordek Jerzy | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
97 | Kordek Karolina | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
98 | Kordek Sebastian | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
99 | Kordek Weronika | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
100 | Kordek Zofia | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 10609