Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanko Alex | Minsk | Białoruś | START Półmaraton | Amatar | opłacono |
2 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
3 | Witkowski Piotr | Augustów | Polska | START Półmaraton | ||
4 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | START Półmaraton | Morsy Borki Augustów | opłacono on-line |
5 | Opoński Artur | Barany - EŁK | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
6 | Szapiel Grzegorz | Bartąg | Polska | START Półmaraton | Euromed Olsztyn | opłacono on-line |
7 | Kupaj Romuald | Bartoszyce | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
8 | Lewandowski Waldemar | Bartoszyce | Polska | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
9 | Huszcza Paweł | Bartoszyce | Polska | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
10 | Kalinowski Piotr | Bartoszyce | Polska | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
11 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
12 | Haraf Michał | Bartoszyce | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
13 | groszyk Agata | bezledy | Polska | START Półmaraton | 20 brygada zmechanizowana bartoszyce | opłacono on-line |
14 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | START Półmaraton | Palę Wrotki | opłacono on-line |
15 | Żekiewski Józef | Białystok | Polska | START Półmaraton | PGE | opłacono on-line |
16 | Koczkodon Mariusz | Cierzpięty | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
17 | Sadowski Robert | Dobrzankowo | Polska | START Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line |
18 | Kukuć-Kwapiszewska Anna | Elbląg | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
19 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
20 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
21 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
22 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
23 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
24 | Parafiniuk Adam | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
25 | Interewicz Radosław | Ełk | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
26 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
27 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | Polska | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line |
28 | Zimakowska Joanna | Gdańsk | Polska | START Półmaraton | Alior Running Team | opłacono on-line |
29 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
30 | Grzymala Katie | Gizycko | Wielka Brytania | START Półmaraton | badass mother runners | opłacono on-line |
31 | polak Wojciech Adam | Giżycko | Polska | START Półmaraton | ||
32 | Klim Michał | Giżycko | Polska | START Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
33 | Łukasik Małgorzata | Giżycko | Polska | START Półmaraton | KryszakTeam | |
34 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | Polska | START Półmaraton | BBL Giżycko | opłacono on-line |
35 | Kocisz Kamil | GIŻYCKO | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
36 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Polska | START Półmaraton | ||
37 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
38 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | START Półmaraton | Dzieci Kukurydzy | |
39 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | START Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
40 | Morek Michał | Gołdap | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
41 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | START Półmaraton | ||
42 | Szypczyński Szymon | GÓROWO IŁAWECKIE | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
43 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | START Półmaraton | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
44 | NIERADKO ADAM | GRAJEWO | Polska | START Półmaraton | ||
45 | KASICA ADAM | Grójec | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
46 | SVIB EVGENii | GUSEV | Rosja | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono |
47 | ORESHKO VLADIMIR | Gusiev | Polska | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono on-line |
48 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Polska | START Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line |
49 | Jakštas Rolandas | Kaišiadorys | Litwa | START Półmaraton | Lukas | opłacono on-line |
50 | Smurova Ekaterina | Kaliningrad | Rosja | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono |
51 | Mironov Oleg | Kaliningrad | Rosja | START Półmaraton | AMBERMAN | opłacono |
52 | Nikiforov Aleksandr | Kaliningrad | Rosja | START Półmaraton | Бег и здоровье | opłacono |
53 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono |
54 | Łysowski Przemysław | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | ||
55 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
56 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej | opłacono on-line |
57 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
58 | Merski Karol | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
59 | Makoś paweł | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line |
60 | Wojnowski Jarosław | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
61 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
62 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | START Półmaraton | ||
63 | JUKIEWICZ Krzysztof | Legionowo | Polska | START Półmaraton | WKURW_TEAM | |
64 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | START Półmaraton | BHP ORLINSCY | opłacono on-line |
65 | Gac Kamila | Lidzbark Warmiński | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
66 | Godlewska Diana | Lomza | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
67 | Banaszek Jakub | Ławki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
68 | tomaszewski jacek | Łomża | Polska | START Półmaraton | nocna straż | opłacono on-line |
69 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | START Półmaraton | GPN | opłacono on-line |
70 | Bielak Roman | Mikołajki | Polska | START Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
71 | Szołno Przemysław | Mikołajki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
72 | Fafiński Marcin | Mikołajki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
73 | remiszewski zbigniew | mikołajki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
74 | Sanko Sviatlana | Minsk | Białoruś | START Półmaraton | Amatar | opłacono |
75 | Skosolas Janusz | Mosty | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
76 | Skosolas Agnieszka | Mosty | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
77 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | Polska | START Półmaraton | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line |
78 | MARKIEWICZ SZYMON | MRĄGOWO | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
79 | Chmielewska-Boruch Milena | Mrągowo | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
80 | Traszkuć Anna | Mrągowo | Polska | START Półmaraton | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line |
81 | Alchimowicz Cezary | Napraty | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
82 | Jateiko Tomas | Nemenčinė | Litwa | START Półmaraton | RCN | opłacono |
83 | Krukowski Krzysztof | NOWA WIES | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
84 | Chrzanowska Monika | Nowa Wieś wschodnia | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
85 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
86 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
87 | Truszczyńska Edyta | olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
88 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
89 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | START Półmaraton | Załoga G | opłacono on-line |
90 | Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | |
91 | Pajek Jacek | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | damitech team | opłacono on-line |
92 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line |
93 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line |
94 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
95 | Dobrzyńska Weronika | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line |
96 | Nankiewicz Krzysztof | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
97 | Fotschki Bartosz | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
98 | Zieliński Przemysław | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Team Jana | opłacono on-line |
99 | Sarol Adrian | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Heart Team Olsztyn | opłacono on-line |
100 | Kiezik Anna | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Skazani na sukces/Ultra Way Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21115