Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | marchenko dmitriy | Россия, Калининград | Rosja | START Półmaraton | opłacono on-line | |
2 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Płomyk - Żytkiejmy | opłacono on-line |
3 | Kozińska Kamila | Żyrardów | Polska | START Półmaraton | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line |
4 | GESZPRYCH MAREK | Ząbki | Polska | START Półmaraton | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line |
5 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
6 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | START Półmaraton | najmowicztriathlon/kram/wioskabiegaczy | opłacono on-line |
7 | Krukowski Łukasz | Wydminy | Polska | START Półmaraton | ||
8 | Kucharski Marek | Władysławów | Polska | START Półmaraton | Kondycja | opłacono on-line |
9 | Darkowski Rafał | Winnica | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
10 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
11 | Jakubowski Dariusz | Winnica | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
12 | Rymszewicz Tomasz | Węgorzewo | Polska | START Półmaraton | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | opłacono on-line |
13 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | START Półmaraton | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
14 | Lisiewski Piotr | Węgorzewo | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
15 | Kozielski Paweł | Warszawa | Polska | START Półmaraton | Warsaw Crazy Runners | |
16 | Czarnecki Marcin | Warszawa | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
17 | Prędki Marcin | Warszawa | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
18 | Gil Hubert | Warszawa | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
19 | Szymański Artur | Warszawa | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
20 | Jędrzejczyk Agnieszka | Warszawa | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
21 | Biskup Rafał | Warszawa | Polska | START Półmaraton | Run Dziadu Run | opłacono on-line |
22 | Lulka Andrzej | Warsaw | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
23 | Grodzki Sylwester | Wajsnory | Polska | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
24 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | START Półmaraton | Na, pagauk! | opłacono |
25 | Šlepikaitė Laura | Vilnius | Litwa | START Półmaraton | BK Jonas Maratonas | opłacono on-line |
26 | Varnagirytė Viktorija | Vilnius | Litwa | START Półmaraton | Lukas | opłacono on-line |
27 | filipowicz albert | tyrowo | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
28 | Filipiak Grzegorz | Targowo | Polska | START Półmaraton | Osp Targowo | opłacono on-line |
29 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line |
30 | Napiórkowski Rafał | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |
31 | Kordek Jarosław | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
32 | Uminski Wojciech | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
33 | Kochańska Aneta | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
34 | Szczepanek Piotr | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
35 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | START Półmaraton | DR Team | |
36 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | Polska | START Półmaraton | BBL Ostroleka | opłacono on-line |
37 | Kopeć Wojciech | SWADERKI | Polska | START Półmaraton | Team Kopeć | opłacono on-line |
38 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
39 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
40 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | START Półmaraton | trifan | opłacono on-line |
41 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | START Półmaraton | 14 pppanc | opłacono on-line |
42 | sokołowskii Rafael | suwałki | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | TEAM Biegam bo chcę | |
43 | Harasim Hanna | Suwalki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
44 | Kosacka Emilia | Skajboty | Polska | START Półmaraton | AKM Olsztyn/Skajbiegacze | |
45 | Ziółkiewicz Michał | Skajboty | Polska | START Półmaraton | AKM Olsztyn/Skajbiegacze | opłacono on-line |
46 | Jermolonek Grzegorz | Sępopol | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
47 | Teklak Przemysław | SĘPOPOL | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
48 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Polska | START Półmaraton | Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | opłacono on-line |
49 | Żebrowski Marek | Rzekuń | Polska | START Półmaraton | KS Arco ławy | opłacono on-line |
50 | Gaczkowski Grzegorz | Rydzewo | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
51 | Tkacz Agnieszka | Ruś | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
52 | Tkacz Dariusz | Ruś | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
53 | Przybyłowski Grzegorz | Rozogi | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
54 | Przybyłowska Renata | Rozogi | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
55 | Mironova Irina | Rossija | Rosja | START Półmaraton | opłacono on-line | |
56 | Iveruk Mykhaylo | Rivne | Ukraina | START Półmaraton | SC BIG-TIME RIVNE | opłacono |
57 | Wronka Artur | Radzymin | Polska | START Półmaraton | Radzymin Run Team | opłacono on-line |
58 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
59 | Piotrowski Radosław Piotrowski | Przysiersk | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
60 | Tabaka Magdalena | Przasnysz | Polska | START Półmaraton | Przaśnik | opłacono on-line |
61 | Andrejczuk Józek | Porosły | Polska | START Półmaraton | BBL Białystok | opłacono on-line |
62 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | START Półmaraton | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line |
63 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | Polska | START Półmaraton | JAĆWING PŁASKA | opłacono on-line |
64 | Alicka Katarzyna | Pisz | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
65 | Filipiak Jan | Piecki | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
66 | Szabelski Maciek | Piecki | Polska | START Półmaraton | www.mszabelski.pl | opłacono on-line |
67 | Szymanowska-Warcholak Agnieszka | Pasym | Polska | START Półmaraton | ||
68 | Likpetris Virginikus | Pakruojis | Litwa | START Półmaraton | bmk vėjas | opłacono |
69 | Gražys Vytautas | Paberžė | Litwa | START Półmaraton | RCN | opłacono |
70 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | |
71 | MURAVEV VIKTOR | Oziersk | Polska | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono |
72 | Skoczek Jakub | Otwock | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
73 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
74 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | so-biebie-gam | opłacono on-line |
75 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | BBL Ostrołęka | opłacono on-line |
76 | Klimczak Robert | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Jednorożec Robi Co Może | |
77 | Sulewski Maciej | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
78 | Bocianiak Robert | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton | UKS Atleta Ostrołęka | opłacono on-line |
79 | Rypina-Gałązka DOROTA | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
80 | Talaga Mirosław | Orzysz | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | ArysMors Orzysz | |
81 | Talaga Danuta | Orzysz | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | ArysMors Orzysz | |
82 | Pajek Jacek | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | damitech team | opłacono on-line |
83 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line |
84 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line |
85 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
86 | Dobrzyńska Weronika | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line |
87 | Nankiewicz Krzysztof | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
88 | Ciupiński Jerzy | Olsztyn | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | |
89 | Fotschki Bartosz | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
90 | Zieliński Przemysław | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Team Jana | opłacono on-line |
91 | Sarol Adrian | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Heart Team Olsztyn | opłacono on-line |
92 | Kiezik Anna | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Skazani na sukces/Ultra Way Team | opłacono on-line |
93 | Ferszt Piotr | Olsztyn | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | AKM Olsztyn/Ultra Way Team | |
94 | Kucharewicz Grzegorz | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
95 | Sawicki Gabor | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Budowlani Olsztyn | opłacono on-line |
96 | Baginski Jan | Olecko | Polska | START Półmaraton powyżej 70 roku życia | Olecko Biega | |
97 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
98 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | START Półmaraton | opłacono on-line | |
99 | Truszczyńska Edyta | olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
100 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21116