Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikiforov Aleksandr | Kaliningrad | Rosja | START Półmaraton | Бег и здоровье | opłacono |
2 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | START Półmaraton | Załoga G | opłacono on-line |
3 | Napiórkowski Rafał | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |
4 | Szabelski Maciek | Piecki | Polska | START Półmaraton | www.mszabelski.pl | opłacono on-line |
5 | JUKIEWICZ Krzysztof | Legionowo | Polska | START Półmaraton | WKURW_TEAM | |
6 | Rymszewicz Tomasz | Węgorzewo | Polska | START Półmaraton | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | opłacono on-line |
7 | Kozielski Paweł | Warszawa | Polska | START Półmaraton | Warsaw Crazy Runners | |
8 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej | opłacono on-line |
9 | Bocianiak Robert | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton | UKS Atleta Ostrołęka | opłacono on-line |
10 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | START Półmaraton | trifan | opłacono on-line |
11 | Kopeć Wojciech | SWADERKI | Polska | START Półmaraton | Team Kopeć | opłacono on-line |
12 | Zieliński Przemysław | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Team Jana | opłacono on-line |
13 | sokołowskii Rafael | suwałki | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | TEAM Biegam bo chcę | |
14 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
15 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
16 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
17 | Opoński Artur | Barany - EŁK | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
18 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
19 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
20 | Parafiniuk Adam | Ełk | Polska | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
21 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | so-biebie-gam | opłacono on-line |
22 | Kiezik Anna | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Skazani na sukces/Ultra Way Team | opłacono on-line |
23 | Iveruk Mykhaylo | Rivne | Ukraina | START Półmaraton | SC BIG-TIME RIVNE | opłacono |
24 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line |
25 | Biskup Rafał | Warszawa | Polska | START Półmaraton | Run Dziadu Run | opłacono on-line |
26 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | rowery zenon dobrzyn | opłacono on-line |
27 | Gražys Vytautas | Paberžė | Litwa | START Półmaraton | RCN | opłacono |
28 | Jateiko Tomas | Nemenčinė | Litwa | START Półmaraton | RCN | opłacono |
29 | Wronka Artur | Radzymin | Polska | START Półmaraton | Radzymin Run Team | opłacono on-line |
30 | Tabaka Magdalena | Przasnysz | Polska | START Półmaraton | Przaśnik | opłacono on-line |
31 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Płomyk - Żytkiejmy | opłacono on-line |
32 | Żekiewski Józef | Białystok | Polska | START Półmaraton | PGE | opłacono on-line |
33 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | START Półmaraton | Palę Wrotki | opłacono on-line |
34 | Filipiak Grzegorz | Targowo | Polska | START Półmaraton | Osp Targowo | opłacono on-line |
35 | Baginski Jan | Olecko | Polska | START Półmaraton powyżej 70 roku życia | Olecko Biega | |
36 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
37 | Truszczyńska Edyta | olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
38 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
39 | Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec | Olecko | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | |
40 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line |
41 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | NSZ | |
42 | Uruski Jan | Nowa Sól | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Nowosolska Grupa Biegowa | |
43 | tomaszewski jacek | Łomża | Polska | START Półmaraton | nocna straż | opłacono on-line |
44 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | START Półmaraton | najmowicztriathlon/kram/wioskabiegaczy | opłacono on-line |
45 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | START Półmaraton | Na, pagauk! | opłacono |
46 | Kordek Jarosław | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
47 | Uminski Wojciech | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
48 | Kochańska Aneta | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
49 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Polska | START Półmaraton | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line |
50 | Kozlowski Edward | Łyse | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Morsy Łyse | |
51 | Milanowski Grzegorz | Augustów | Polska | START Półmaraton | Morsy Borki Augustów | opłacono on-line |
52 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line |
53 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line |
54 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | Polska | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line |
55 | Dobrzyńska Weronika | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line |
56 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | START Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
57 | Varnagirytė Viktorija | Vilnius | Litwa | START Półmaraton | Lukas | opłacono on-line |
58 | Jakštas Rolandas | Kaišiadorys | Litwa | START Półmaraton | Lukas | opłacono on-line |
59 | Darkowski Rafał | Winnica | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
60 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
61 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
62 | Jakubowski Dariusz | Winnica | Polska | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line |
63 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | START Półmaraton | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
64 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | Polska | START Półmaraton powyżej 70 roku życia | KURPIE Myszyniec | |
65 | Żebrowski Marek | Rzekuń | Polska | START Półmaraton | KS Arco ławy | opłacono on-line |
66 | Łukasik Małgorzata | Giżycko | Polska | START Półmaraton | KryszakTeam | |
67 | Kucharski Marek | Władysławów | Polska | START Półmaraton | Kondycja | opłacono on-line |
68 | Kowalski Andrzej | Białystok | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Klub Państwa Kowalskich | |
69 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | Polska | START Półmaraton | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line |
70 | Traszkuć Anna | Mrągowo | Polska | START Półmaraton | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line |
71 | Szczepanek Piotr | Szczytno | Polska | START Półmaraton | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
72 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Jurund Szczytno | |
73 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | START Półmaraton | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line |
74 | Klimczak Robert | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Jednorożec Robi Co Może | |
75 | Sadowski Robert | Dobrzankowo | Polska | START Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line |
76 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Polska | START Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line |
77 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | Polska | START Półmaraton | JAĆWING PŁASKA | opłacono on-line |
78 | Sarol Adrian | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Heart Team Olsztyn | opłacono on-line |
79 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | START Półmaraton | GPN | opłacono on-line |
80 | Szapiel Grzegorz | Bartąg | Polska | START Półmaraton | Euromed Olsztyn | opłacono on-line |
81 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | START Półmaraton | Dzieci Kukurydzy | |
82 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono |
83 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
84 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
85 | Merski Karol | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
86 | Wojnowski Jarosław | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line |
87 | GESZPRYCH MAREK | Ząbki | Polska | START Półmaraton | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line |
88 | Kozińska Kamila | Żyrardów | Polska | START Półmaraton | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line |
89 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | START Półmaraton | DR Team | |
90 | Pajek Jacek | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | damitech team | opłacono on-line |
91 | Sawicki Gabor | Olsztyn | Polska | START Półmaraton | Budowlani Olsztyn | opłacono on-line |
92 | Likpetris Virginikus | Pakruojis | Litwa | START Półmaraton | bmk vėjas | opłacono |
93 | Šlepikaitė Laura | Vilnius | Litwa | START Półmaraton | BK Jonas Maratonas | opłacono on-line |
94 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton 60-69 lat | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
95 | Chrzanowska Monika | Nowa Wieś wschodnia | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
96 | Krukowski Krzysztof | NOWA WIES | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
97 | Sulewski Maciej | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
98 | Rypina-Gałązka DOROTA | Ostrołęka | Polska | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line |
99 | ORESHKO VLADIMIR | Gusiev | Polska | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono on-line |
100 | SVIB EVGENii | GUSEV | Rosja | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono |
Wyświetleń: 21210