Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 Mazurski Pułk Artylerii | |||||||||
1 | Makoś paweł | Kętrzyn | START Półmaraton | 11 Mazurski Pułk Artylerii | opłacono on-line | ||||
14 pppanc | |||||||||
2 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | START Półmaraton | 14 pppanc | opłacono on-line | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
3 | Bielak Roman | Mikołajki | START Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | ||||
4 | Klim Michał | Giżycko | START Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | ||||
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
5 | Famulski Mariusz | Grabowo | START Półmaraton | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
20 brygada zmechanizowana bartoszyce | |||||||||
6 | groszyk Agata | bezledy | START Półmaraton | 20 brygada zmechanizowana bartoszyce | opłacono on-line | ||||
AKM Olsztyn/Skajbiegacze | |||||||||
7 | Kosacka Emilia | Skajboty | START Półmaraton | AKM Olsztyn/Skajbiegacze | |||||
8 | Ziółkiewicz Michał | Skajboty | START Półmaraton | AKM Olsztyn/Skajbiegacze | opłacono on-line | ||||
AKM Olsztyn/Ultra Way Team | |||||||||
9 | Ferszt Piotr | Olsztyn | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | AKM Olsztyn/Ultra Way Team | |||||
AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl | |||||||||
10 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | START Półmaraton | AKM Olsztyn / sklepbiegacza.pl | opłacono on-line | ||||
AMBERMAN | |||||||||
11 | Mironov Oleg | Kaliningrad | START Półmaraton | AMBERMAN | opłacono | ||||
Alior Running Team | |||||||||
12 | Zimakowska Joanna | Gdańsk | START Półmaraton | Alior Running Team | opłacono on-line | ||||
Amatar | |||||||||
13 | Sanko Alex | Minsk | START Półmaraton | Amatar | opłacono | ||||
14 | Sanko Sviatlana | Minsk | START Półmaraton | Amatar | opłacono | ||||
Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | |||||||||
15 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | START Półmaraton | Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | opłacono on-line | ||||
ArysMors Orzysz | |||||||||
16 | Talaga Danuta | Orzysz | START Półmaraton 60-69 lat | ArysMors Orzysz | |||||
17 | Talaga Mirosław | Orzysz | START Półmaraton 60-69 lat | ArysMors Orzysz | |||||
BBL Białystok | |||||||||
18 | Andrejczuk Józek | Porosły | START Półmaraton | BBL Białystok | opłacono on-line | ||||
BBL Giżycko | |||||||||
19 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | START Półmaraton 60-69 lat | BBL Giżycko | opłacono on-line | ||||
20 | Puchalska-Kocisz Gabriela | Giżycko | START Półmaraton | BBL Giżycko | opłacono on-line | ||||
BBL Mikołajki | |||||||||
21 | Dębowski Ryszard | Mikołajki | START Półmaraton 60-69 lat | BBL Mikołajki | opłacono on-line | ||||
BBL Ostroleka | |||||||||
22 | Pędzich Waldemar | Szafarczyska | START Półmaraton | BBL Ostroleka | opłacono on-line | ||||
BBL Ostrołęka | |||||||||
23 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | START Półmaraton 60-69 lat | BBL Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
BHP ORLINSCY | |||||||||
24 | Orliński Tomasz | Legionowo | START Półmaraton | BHP ORLINSCY | opłacono on-line | ||||
BIEG I ZDROWIE | |||||||||
25 | MURAVEV VIKTOR | Oziersk | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono | ||||
26 | ORESHKO VLADIMIR | Gusiev | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono on-line | ||||
27 | Smurova Ekaterina | Kaliningrad | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono | ||||
28 | SVIB EVGENii | GUSEV | START Półmaraton | BIEG I ZDROWIE | opłacono | ||||
BK Jonas Maratonas | |||||||||
29 | Šlepikaitė Laura | Vilnius | START Półmaraton | BK Jonas Maratonas | opłacono on-line | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |||||||||
30 | Jarosz Jarosław Jarosz | Bartoszyce | START Półmaraton 60-69 lat | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono on-line | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
31 | Kalinowski Piotr | Bartoszyce | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
32 | Grodzki Sylwester | Wajsnory | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||
33 | Huszcza Paweł | Bartoszyce | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | ||||
34 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | ||||
35 | Lewandowski Waldemar | Bartoszyce | START Półmaraton | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||
Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | |||||||||
36 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | START Półmaraton 60-69 lat | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
37 | Chrzanowska Monika | Nowa Wieś wschodnia | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
38 | Krukowski Krzysztof | NOWA WIES | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
39 | Sulewski Maciej | Ostrołęka | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
40 | Rypina-Gałązka DOROTA | Ostrołęka | START Półmaraton | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
Budowlani Olsztyn | |||||||||
41 | Sawicki Gabor | Olsztyn | START Półmaraton | Budowlani Olsztyn | opłacono on-line | ||||
DR Team | |||||||||
42 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | START Półmaraton | DR Team | |||||
Drużyna Blaneczki | |||||||||
43 | GESZPRYCH MAREK | Ząbki | START Półmaraton | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line | ||||
44 | Kozińska Kamila | Żyrardów | START Półmaraton | Drużyna Blaneczki | opłacono on-line | ||||
Drużyna ML | |||||||||
45 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono | ||||
46 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
47 | Merski Karol | Kętrzyn | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
48 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
49 | Wojnowski Jarosław | Kętrzyn | START Półmaraton | Drużyna ML | opłacono on-line | ||||
Dzieci Kukurydzy | |||||||||
50 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | START Półmaraton | Dzieci Kukurydzy | |||||
Euromed Olsztyn | |||||||||
51 | Szapiel Grzegorz | Bartąg | START Półmaraton | Euromed Olsztyn | opłacono on-line | ||||
GPN | |||||||||
52 | Puławski Kazimierz | Łyse | START Półmaraton | GPN | opłacono on-line | ||||
Heart Team Olsztyn | |||||||||
53 | Sarol Adrian | Olsztyn | START Półmaraton | Heart Team Olsztyn | opłacono on-line | ||||
JAĆWING PŁASKA | |||||||||
54 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | START Półmaraton | JAĆWING PŁASKA | opłacono on-line | ||||
Jednorożec Robi Co Może | |||||||||
55 | Klimczak Robert | Ostrołęka | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Jednorożec Robi Co Może | |||||
56 | Sadowski Robert | Dobrzankowo | START Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
57 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | START Półmaraton | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
58 | Świercz Andrzej | Płońsk | START Półmaraton | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono on-line | ||||
KS Arco ławy | |||||||||
59 | Żebrowski Marek | Rzekuń | START Półmaraton | KS Arco ławy | opłacono on-line | ||||
KURPIE Myszyniec | |||||||||
60 | ROPIAK Ryszard | MYSZYNIEC | START Półmaraton powyżej 70 roku życia | KURPIE Myszyniec | |||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
61 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||
62 | Szczepanek Piotr | Szczytno | START Półmaraton | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Mrągowo | |||||||||
63 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | START Półmaraton | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line | ||||
64 | Traszkuć Anna | Mrągowo | START Półmaraton | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono on-line | ||||
Klub Państwa Kowalskich | |||||||||
65 | Kowalski Andrzej | Białystok | START Półmaraton 60-69 lat | Klub Państwa Kowalskich | |||||
Kondycja | |||||||||
66 | Kucharski Marek | Władysławów | START Półmaraton | Kondycja | opłacono on-line | ||||
KryszakTeam | |||||||||
67 | Łukasik Małgorzata | Giżycko | START Półmaraton | KryszakTeam | |||||
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
68 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | START Półmaraton | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||
Lider Winnica | |||||||||
69 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | ||||
70 | Darkowski Rafał | Winnica | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | ||||
71 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | ||||
Lider Winnica | |||||||||
72 | Jakubowski Dariusz | Winnica | START Półmaraton | Lider Winnica | opłacono on-line | ||||
Lukas | |||||||||
73 | Jakštas Rolandas | Kaišiadorys | START Półmaraton | Lukas | opłacono on-line | ||||
74 | Varnagirytė Viktorija | Vilnius | START Półmaraton | Lukas | opłacono on-line | ||||
Maraton 1987 | |||||||||
75 | Dobrzyńska Weronika | Olsztyn | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line | ||||
76 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | START Półmaraton | Maraton 1987 | opłacono on-line | ||||
Morsy Borki Augustów | |||||||||
77 | Milanowski Grzegorz | Augustów | START Półmaraton | Morsy Borki Augustów | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno #RESET | |||||||||
78 | Kozon Zuzanna | Świętajno | START Półmaraton | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
79 | Kochańska Aneta | Szczytno | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
80 | Kordek Jarosław | Szczytno | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
81 | Uminski Wojciech | Szczytno | START Półmaraton | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy Łyse | |||||||||
82 | Kozlowski Edward | Łyse | START Półmaraton 60-69 lat | Morsy Łyse | |||||
Młynago | |||||||||
83 | Sawicki Szymon | Olsztyn | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line | ||||
84 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | START Półmaraton | Młynago | opłacono on-line | ||||
NSZ | |||||||||
85 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | NSZ | |||||
Na, pagauk! | |||||||||
86 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | START Półmaraton | Na, pagauk! | opłacono | ||||
Nowosolska Grupa Biegowa | |||||||||
87 | Uruski Jan | Nowa Sól | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Nowosolska Grupa Biegowa | |||||
Olecko Biega | |||||||||
88 | Baginski Jan | Olecko | START Półmaraton powyżej 70 roku życia | Olecko Biega | |||||
89 | Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec | Olecko | START Półmaraton | Olecko Biega | |||||
90 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
91 | Suchodolski Paweł | Olecko | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
92 | Truszczyńska Edyta | olecko | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
93 | Warykowski Stanislaw | Olecko | START Półmaraton | Olecko Biega | opłacono on-line | ||||
Osp Targowo | |||||||||
94 | Filipiak Grzegorz | Targowo | START Półmaraton | Osp Targowo | opłacono on-line | ||||
PGE | |||||||||
95 | Żekiewski Józef | Białystok | START Półmaraton | PGE | opłacono on-line | ||||
Palę Wrotki | |||||||||
96 | Miniuk Paweł | Białystok | START Półmaraton | Palę Wrotki | opłacono on-line | ||||
Przaśnik | |||||||||
97 | Tabaka Magdalena | Przasnysz | START Półmaraton | Przaśnik | opłacono on-line | ||||
Płomyk - Żytkiejmy | |||||||||
98 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | START Półmaraton 60-69 lat | Płomyk - Żytkiejmy | opłacono on-line | ||||
RCN | |||||||||
99 | Gražys Vytautas | Paberžė | START Półmaraton | RCN | opłacono | ||||
100 | Jateiko Tomas | Nemenčinė | START Półmaraton | RCN | opłacono | ||||
Radzymin Run Team | |||||||||
101 | Wronka Artur | Radzymin | START Półmaraton | Radzymin Run Team | opłacono on-line | ||||
Run Dziadu Run | |||||||||
102 | Biskup Rafał | Warszawa | START Półmaraton | Run Dziadu Run | opłacono on-line | ||||
Runners Team Kętrzyn | |||||||||
103 | Chodara Roman | Kętrzyn | START Półmaraton 60-69 lat | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line | ||||
SC BIG-TIME RIVNE | |||||||||
104 | Iveruk Mykhaylo | Rivne | START Półmaraton | SC BIG-TIME RIVNE | opłacono | ||||
Skazani na sukces/Ultra Way Team | |||||||||
105 | Kiezik Anna | Olsztyn | START Półmaraton | Skazani na sukces/Ultra Way Team | opłacono on-line | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
106 | Cwaliński Marcin | Ełk | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
107 | Czaplejewicz Marta | Ełk | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
108 | Gabruś Dariusz | EŁK | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
109 | Krysiński Jacek | Ełk | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
110 | Opoński Artur | Barany - EŁK | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
111 | Parafiniuk Adam | Ełk | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
112 | Piwońska Julita | Ełk | START Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
TEAM Biegam bo chcę | |||||||||
113 | sokołowskii Rafael | suwałki | START Półmaraton osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | TEAM Biegam bo chcę | |||||
Team Jana | |||||||||
114 | Zieliński Przemysław | Olsztyn | START Półmaraton | Team Jana | opłacono on-line | ||||
Team Kopeć | |||||||||
115 | Kopeć Wojciech | SWADERKI | START Półmaraton | Team Kopeć | opłacono on-line | ||||
UKS Atleta Ostrołęka | |||||||||
116 | Bocianiak Robert | Ostrołęka | START Półmaraton | UKS Atleta Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
WKURW_TEAM | |||||||||
117 | JUKIEWICZ Krzysztof | Legionowo | START Półmaraton | WKURW_TEAM | |||||
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej | |||||||||
118 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | START Półmaraton | Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej | opłacono on-line | ||||
Warsaw Crazy Runners | |||||||||
119 | Kozielski Paweł | Warszawa | START Półmaraton | Warsaw Crazy Runners | |||||
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |||||||||
120 | Napiórkowski Rafał | Szczytno | START Półmaraton | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | |||||
Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | |||||||||
121 | Rymszewicz Tomasz | Węgorzewo | START Półmaraton | Węgorzewski Klub Karate Kyokushin | opłacono on-line | ||||
Załoga G | |||||||||
122 | Gierszewski Czarek | Olecko | START Półmaraton | Załoga G | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
123 | Alchimowicz Cezary | Napraty | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
124 | Alicka Katarzyna | Pisz | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
125 | Banaszek Jakub | Ławki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
126 | Chmielewska-Boruch Milena | Mrągowo | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
127 | Ciupiński Jerzy | Olsztyn | START Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | |||||
128 | Czarnecki Marcin | Warszawa | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
129 | Derencz Joanna | Gołdap | START Półmaraton | ||||||
130 | Fafiński Marcin | Mikołajki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
131 | Filipiak Jan | Piecki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
132 | filipowicz albert | tyrowo | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
133 | Fotschki Bartosz | Olsztyn | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
134 | Gac Kamila | Lidzbark Warmiński | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
135 | Gaczkowski Grzegorz | Rydzewo | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
136 | Gil Hubert | Warszawa | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
137 | Godlewska Diana | Lomza | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
138 | Haraf Michał | Bartoszyce | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
139 | Harasim Hanna | Suwalki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
140 | Interewicz Radosław | Ełk | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
141 | Jarzebowicz Bozena | Goldap | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
142 | Jasiński Mateusz | Giżycko | START Półmaraton | ||||||
143 | Jędrzejczyk Agnieszka | Warszawa | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
144 | Jermolonek Grzegorz | Sępopol | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
145 | KASICA ADAM | Grójec | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
146 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
147 | Kocisz Kamil | GIŻYCKO | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
148 | Koczkodon Mariusz | Cierzpięty | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
149 | Krukowski Łukasz | Wydminy | START Półmaraton | ||||||
150 | Kucharewicz Grzegorz | Olsztyn | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
151 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | START Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | |||||
152 | Kukuć-Kwapiszewska Anna | Elbląg | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
153 | Kupaj Romuald | Bartoszyce | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
154 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
155 | Lisiewski Piotr | Węgorzewo | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
156 | Lulka Andrzej | Warsaw | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
157 | marchenko dmitriy | Россия, Калининград | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
158 | MARKIEWICZ SZYMON | MRĄGOWO | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
159 | Mironova Irina | Rossija | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
160 | Morek Michał | Gołdap | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
161 | Nankiewicz Krzysztof | Olsztyn | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
162 | NIERADKO ADAM | GRAJEWO | START Półmaraton | ||||||
163 | Orłowski Mirosław | Suwałki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
164 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
165 | Piotrowski Radosław Piotrowski | Przysiersk | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
166 | polak Wojciech Adam | Giżycko | START Półmaraton | ||||||
167 | Prędki Marcin | Warszawa | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
168 | Przybyłowska Renata | Rozogi | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
169 | Przybyłowski Grzegorz | Rozogi | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
170 | remiszewski zbigniew | mikołajki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
171 | Romańczuk Miriam | Józefów | START Półmaraton młodzież 16-18 lat | ||||||
172 | Skoczek Jakub | Otwock | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
173 | Skosolas Agnieszka | Mosty | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
174 | Skosolas Janusz | Mosty | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
175 | Sznejder Anita | Suwałki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
176 | Szołno Przemysław | Mikołajki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
177 | Sztabinski Wojciech | Frącki | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
178 | Szymanowska-Warcholak Agnieszka | Pasym | START Półmaraton | ||||||
179 | Szymański Artur | Warszawa | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
180 | Szypczyński Szymon | GÓROWO IŁAWECKIE | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
181 | Teklak Przemysław | SĘPOPOL | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
182 | Tkacz Agnieszka | Ruś | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
183 | Tkacz Dariusz | Ruś | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
184 | Truszczyński Grzegorz | olecko | START Półmaraton | opłacono on-line | |||||
185 | Wach Zdzisław | Augustów | START Półmaraton 60-69 lat | opłacono on-line | |||||
186 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | START Półmaraton | ||||||
187 | Witkowski Piotr | Augustów | START Półmaraton | ||||||
188 | Łysowski Przemysław | Kętrzyn | START Półmaraton | ||||||
badass mother runners | |||||||||
189 | Grzymala Katie | Gizycko | START Półmaraton | badass mother runners | opłacono on-line | ||||
bmk vėjas | |||||||||
190 | Likpetris Virginikus | Pakruojis | START Półmaraton | bmk vėjas | opłacono | ||||
damitech team | |||||||||
191 | Pajek Jacek | Olsztyn | START Półmaraton | damitech team | opłacono on-line | ||||
najmowicztriathlon/kram/wioskabiegaczy | |||||||||
192 | Ołowski Jakub | Wydminy | START Półmaraton | najmowicztriathlon/kram/wioskabiegaczy | opłacono on-line | ||||
nocna straż | |||||||||
193 | tomaszewski jacek | Łomża | START Półmaraton | nocna straż | opłacono on-line | ||||
rowery zenon dobrzyn | |||||||||
194 | dobrzyn zenon | giżycko | START Półmaraton 60-69 lat | rowery zenon dobrzyn | opłacono on-line | ||||
so-biebie-gam | |||||||||
195 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | START Półmaraton 60-69 lat | so-biebie-gam | opłacono on-line | ||||
trifan | |||||||||
196 | Perkowski Jarosław | Suwałki | START Półmaraton | trifan | opłacono on-line | ||||
www.mszabelski.pl | |||||||||
197 | Szabelski Maciek | Piecki | START Półmaraton | www.mszabelski.pl | opłacono on-line | ||||
Łowcy Przygód Gołdap | |||||||||
198 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | START Półmaraton | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line | ||||
Бег и здоровье | |||||||||
199 | Nikiforov Aleksandr | Kaliningrad | START Półmaraton | Бег и здоровье | opłacono |
Wyświetleń: 21119