Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korycka Hanna Zaduszniki Bieg główny
2 Pietrzak Mariusz Bogucin Bieg główny opłacono
3 Deicka Kinga Baruchowo Biegi dla dzieci SP Baruchowo
4 Chrapkowski Marcel Włocławek Bieg główny Włocławek Triathlon Team/OCR Team Włocławek opłacono
5 Lewandowska Daria Probostwo Dolne Bieg główny Dziki z Afryki opłacono
6 Piernikowski Daniel Lubanie Bieg główny Imatra Team opłacono
7 Piernikowski Damian Włocławek Bieg główny GKS Fabianki opłacono
8 Pałka Marcin Osiek Bieg główny opłacono
9 Łuczak Krystian Włocławek Bieg główny
10 Girzeński Mateusz Nasiegniewo Bieg główny
11 Wrocławski Oliwier Baruchowo Biegi dla dzieci SP Baruchowo
12 Suchomski Szymon Baruchowo Biegi dla dzieci SP Baruchowo
13 Rybicki Brajan Baruchowo Biegi dla dzieci SP Baruchowo
14 Wesołowska Katarzyna Włocławek Bieg główny
15 KUROPATWA Paweł Włocławek Bieg główny opłacono
16 kwiatkowska anna wloclawek Bieg główny
17 Kowalska Magdalena Włocławek Bieg główny opłacono
18 Kowalski Jacek Włocławek Bieg główny opłacono
19 Karkowski Damian Nasiegniewo Bieg główny opłacono
20 Dudek Przemysław Włocławek Bieg główny opłacono
21 Michalska Karolina Krepiny Bieg główny
22 Warszawski marcin Nasiegniewo Bieg główny opłacono
23 Pyszkowski Piotr Nasiegniewo Bieg główny opłacono
24 Gierkowski Andrzej Włocławek Bieg główny Anwil Team opłacono
25 Milewski Przemysław Włocławek Bieg główny Wika Polska opłacono
26 Pawłowski Kamil Choceń Bieg główny OCR TEAM WŁOCŁAWEK opłacono
27 Koprowska Monika Nasiegniewo Bieg główny opłacono
28 Winiecka Ewa Włocławek Bieg główny opłacono
29 Nowakowska Oliwia Włocławek Bieg główny OCR Team Włocławek opłacono
30 Przybyszewski Michał Nasiegniewo Bieg główny OCR Team Włocławek opłacono
31 Bagińska Ewelina Włocławek Bieg główny opłacono
32 Domeracka Luiza Włocławek Bieg główny opłacono
33 Domeracki Adam Włocławek Bieg główny opłacono
34 Błaszczak Stanisław Skępe Bieg główny
35 Nowacka Agata Wloclawek Bieg główny opłacono
36 Wiliński Paweł Krzewie Bieg główny OSP Krzewie opłacono
37 Rzymski Jakub Lipno Bieg główny opłacono
38 Chełczyński Arkadiusz Nasiegniewo Bieg główny opłacono
39 Chrabąszczewski Łukasz Włocławek Bieg główny opłacono
40 Strzelecki Konrad Kruszyn Bieg główny WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
41 Sidwa Damian WŁOCŁAWEK Bieg główny Junak Handball Team Włocławek opłacono
42 Chrabąszczewski Jakub Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
43 Zieliński Wojciech Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
44 Zieliński Ignacy Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
45 Bętlewska Wanessa Krępiny Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
46 Zalewska Natalia Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
47 Klimek Magdalena Włocławek Bieg główny opłacono
48 Cybulski Paweł Włocławek Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 5
49 Cybulski Adam Włocławek Biegi dla dzieci Przedszkole Ekoludek
50 Kuberski Krzysztof Lipno Bieg główny Biegam bo lubię opłacono
51 Suski Michał Cyprianka Biegi dla dzieci UKS Cyprianka
52 Jezierska Zofia Fabianki Biegi dla dzieci UKS Cyprianka
53 Górczyński Piotr Nowy Witoszyn Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
54 Szychulski Michał Nowy Witoszyn Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
55 Kowalewski Adrian Nowy Witoszyn Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
56 Augustyniak Natalia Świątkowizna Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
57 Stuczyńska Klaudia Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
58 Kompanowski Bartosz Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
59 Ostrzycki Mateusz Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
60 Ziólkowski Antoni Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
61 Sobierajski Kacper Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
62 Kotowska Alicja Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
63 Studzińska Ewa Nasiegniewo Biegi dla dzieci pusiu85@interia.pl
64 Śmiałowicz Wojciech Chełmica Mała Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
65 Zalewska Eliza Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
66 Warszawska Zuzanna Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
67 Wałecka Maja Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
68 Pietrzak Lena Bogucin Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
69 Kuropatwa Natalia Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
70 Ręgocki Łukasz Chełmica Mała Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
71 Dykczyńska julia Nowy Witoszyn Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
72 Sochacki Kamil Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
73 Wierzchowski Miłosz Grochowalsk Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
74 Złowodzka Wiktoria Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
75 Złowodzka Oliwia Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
76 Szachewicz Kacper Chełmica Mała Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
77 Jędrzejewski Adam Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
78 Skierska Marika Skórzno Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
79 Radziecka Nicola Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
80 Pyszkowska Magdalena Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
81 Studziński Adam Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
82 Kołaczynski Jakub Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
83 Naczmański Oskar Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
84 Kotarska Zuzanna Szpetal Górny Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
85 Podralski Marcel Szpetal Górny Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
86 Michalski Szymon Krępiny Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
87 Jędrzejewski Szymon Nasiegniewo Biegi dla dzieci Szkola Podstawowa w Nasiegniewie
88 Bocheński Bartosz Fabianki Biegi dla dzieci UKS Cyprianka
89 Ziółkowska Małgorzata Krępiny Bieg główny
90 Złakowska Kamila Krępiny Bieg główny
91 Złakowski Jakub Krępiny Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa w Nasiegniewie
92 Złakowska Marcelina Krępiny Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa w Nasiegniewie
93 Weissberg Szymon Cyprianka Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa w Cypriance
94 Weissberg Alicja Cyprianka Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa w Cypriance
95 Bąbiński Bartłomiej Włocławek Bieg główny opłacono
96 KRUSINOWSKI MATEUSZ WŁOCŁAWEK Biegi dla dzieci LKS Vectra Włocławek
97 Bujalski Marcel Włocławek Biegi dla dzieci LKS Vectra Włocławek
98 Wojciechowska-lamsallak Joanna Włocławek Biegi dla dzieci
99 Wojciechowska-Lamsallak Marysia Włocławek Biegi dla dzieci
100 Bujalska Nina Włocławek Biegi dla dzieci LKS Vectra Włocławek


Wyświetleń: 3651

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ