TERMIN I MIEJSCE
1. Impreza odbędzie się w dniu 8 września 2019 roku w Gdańsku, a sam start biegu nastąpi o godz. 11.00 i będzie miał charakter ciągły.
2. Trasa Biegu będzie przebiegać ciągiem pieszym i zostanie ogłoszona na stronie organizatora tss.org.pl  Organizatorowi przysługuje prawo do zmiany trasy, o czym poinformuje Uczestników zamieszczając nową trasę na stronie tss.org.pl. Zmiana taka nie skutkuje powstaniem żadnych dodatkowych roszczeń i zobowiązań.
3. Start i meta biegu usytuowane będą na plaży przy Stawie Wróbla (nieopodal parkingu PKM Jasień).
4. Długość trasy: dystans ok. 2000 m oraz 4000 m – w zależności od kategorii wiekowej i wyboru
uczestnika.
5. Uczestnicy na starcie ustawiają się w oznakowanym sektorze.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany organizacji startu i mety.
7. Trasa będzie oznaczona taśmami i znakami pionowymi co 1 kilometr.
8. Bieg odbywa się bez elektronicznego pomiaru czasu.

ZGŁOSZENIA i OPŁATY
1. Zgłoszenia do Biegu „Rodzinnie biegamy, hospicjum pomagamy” przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej tss.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do 7 września 2019 r . Można też zgłosić się do biegu na miejscu (z opłatą gotówkową).
2. Limit Uczestników (opłaconych zgłoszeń) w Biegu wynosi 300 osób. W przypadku wyczerpania tego limitu Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów.
3. Za skuteczne zgłoszenie do Imprezy uważa się dostarczenie prawidłowo wypełnionego przez
Uczestnika formularza zgłoszeniowego i wpływ opłaty startowej na konto Organizatora w określonej niniejszym Regulaminem wysokości.
4. Ze względu na charytatywny charakter biegu, wysokość stawki za opłatę startową w Biegu „Rodzinnie biegamy, hospicjum pomagamy” ustala się na jednym poziomie: 20 zł

Wyświetleń: 2446

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ