Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębicka Justyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
2 Garska Joanna Bytów Start indywidualny (jednoosobowy) Świat Płytek u Kryspina
3 Garski Kryspin Bytów Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Świat Płytek u Kryspina
4 Pacewicz Aleksandra Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
5 Kudryk Piotr Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
6 Kudryk Sylwia Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
7 Skakuj Katarzyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
8 Szczuko Emilia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Qna Team opłacono on-line
9 Tokarska Joanna Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
10 Tokarski Marek Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
11 Giżewski Grzegorz Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Zmory SP 2 opłacono on-line
12 Kiszewska Dominika Kiszewska Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko)
13 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
14 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
15 Maszka Ilona Starogard Gdański Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Samrun Stg opłacono on-line
16 Dobrzeniecki Rafał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
17 Szynkiewicz Michał Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
18 Szynkiewicz Alina Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
19 Wirgentius Niko Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Domi Team opłacono on-line
20 Kuchta Agnieszka Sopot Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
21 Parandyk Marlena Juszkowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
22 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
23 Wnuk Emilia Gdynia Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
24 Mroske Oliwia Wejherowo Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
25 Manturewicz Joanna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) architecto team opłacono on-line
26 Stangenberg Magdalena Tczew Start indywidualny (jednoosobowy) Invictus3city
27 Folwarska Małgorzata Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
28 Folwarski Andrzej Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
29 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
30 Olszewska Katarzyna Kościerzyna Start indywidualny (jednoosobowy)
31 Turek Marzena Wocławy Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
32 Rucińska Agnieszka Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
33 JÓZEFOWSKI JACEK GDAŃSK Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
34 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) Pruszcz Biega opłacono on-line
35 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
36 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
37 Czaicki Grzegorz Gdańsk Drużyna 4 osobowa (rodzic + 3 dzieci) Lider z sercem opłacono on-line
38 Toczek Agata Gdansk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
39 Kot Michał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
40 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
41 Jędrzejewska Monika Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko)
42 Lizut-Ambroziak Alicja Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
43 Fot Iwona Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
44 Mielczarek Cezary Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
45 Niechoćko Agata Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) big yellow adventure Team opłacono on-line
46 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
47 Dworakowski Krzysztof Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
48 Banasik Tomasz Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
49 Banasik Małgorzata Banasik Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowanr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej opłacono on-line
50 Lange Katarzyna Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
51 Stadnik Violetta Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku opłacono on-line
52 Majewska Jolanta Rotmanka Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
53 Grześlak Joanna Ełganowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) BiegaMY opłacono on-line
54 Jasiński Daniel Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
55 Kowalak Katarzyna Kartuzy Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
56 Rejek Włodzimierz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Iron Team opłacono on-line
57 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
58 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
59 HALLMANN Aleksandra Gdansk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line


Wyświetleń: 855

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ