Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HALLMANN Aleksandra | Gdansk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
2 | Parandyk Marlena | Juszkowo | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
3 | Rucińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
4 | Kuchta Agnieszka | Sopot | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
5 | Kot Michał | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
6 | Jędrzejewska Monika | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | ||
7 | Lizut-Ambroziak Alicja | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
8 | Fot Iwona | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
9 | Mielczarek Cezary | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
10 | Dworakowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
11 | Banasik Tomasz | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
12 | Rezmer-Urbaniak Sylwia | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
13 | Kiszewska Dominika Kiszewska | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | ||
14 | Tokarski Marek | Tczew | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
15 | Majewska Jolanta | Rotmanka | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
16 | Jasiński Daniel | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
17 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
18 | Tokarska Joanna | Tczew | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
19 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
20 | Grześlak Joanna | Ełganowo | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | BiegaMY | opłacono on-line |
21 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | big yellow adventure Team | opłacono on-line |
22 | Wirgentius Niko | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Domi Team | opłacono on-line |
23 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
24 | Bieniasz Stefania | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
25 | Kujawska Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
26 | Lange Katarzyna | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
27 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
28 | Kulgajuk Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | opłacono on-line |
29 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | opłacono on-line |
30 | Szczuko Emilia | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Qna Team | opłacono on-line |
31 | Stadnik Violetta | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku | opłacono on-line |
32 | Banasik Małgorzata Banasik | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Szkoła Podstawowanr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej | opłacono on-line |
33 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Świat Płytek u Kryspina |
Wyświetleń: 8151