Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banasik Małgorzata Banasik | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Szkoła Podstawowanr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej | opłacono on-line |
2 | Banasik Tomasz | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
3 | Bieniasz Stefania | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
4 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
5 | Dworakowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
6 | Fot Iwona | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
7 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Świat Płytek u Kryspina | |
8 | Grześlak Joanna | Ełganowo | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | BiegaMY | opłacono on-line |
9 | HALLMANN Aleksandra | Gdansk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
10 | Jasiński Daniel | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
11 | Jędrzejewska Monika | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | ||
12 | Kiszewska Dominika Kiszewska | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | ||
13 | Kot Michał | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
14 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
15 | Kuchta Agnieszka | Sopot | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
16 | Kujawska Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
17 | Kulgajuk Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | opłacono on-line |
18 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | opłacono on-line |
19 | Lange Katarzyna | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
20 | Lizut-Ambroziak Alicja | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
21 | Majewska Jolanta | Rotmanka | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
22 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Iron Team | opłacono on-line |
23 | Mielczarek Cezary | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
24 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | big yellow adventure Team | opłacono on-line |
25 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
26 | Parandyk Marlena | Juszkowo | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
27 | Rezmer-Urbaniak Sylwia | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
28 | Rucińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
29 | Stadnik Violetta | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku | opłacono on-line |
30 | Szczuko Emilia | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Qna Team | opłacono on-line |
31 | Tokarska Joanna | Tczew | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
32 | Tokarski Marek | Tczew | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | opłacono on-line | |
33 | Wirgentius Niko | Gdańsk | Polska | Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) | Domi Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8190