Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turek Marzena Wocławy Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
2 Olszewska Katarzyna Kościerzyna Start indywidualny (jednoosobowy)
3 Banasik Tomasz Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
4 Dębicka Justyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
5 Fot Iwona Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
6 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
7 Mielczarek Cezary Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
8 Dworakowski Krzysztof Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
9 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
10 JÓZEFOWSKI JACEK GDAŃSK Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
11 Kot Michał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
12 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
13 Toczek Agata Gdansk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
14 Tokarski Marek Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
15 Tokarska Joanna Tczew Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
16 Skakuj Katarzyna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
17 Parandyk Marlena Juszkowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
18 Szynkiewicz Alina Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) opłacono on-line
19 Rucińska Agnieszka Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
20 Szynkiewicz Michał Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
21 Kowalak Katarzyna Kartuzy Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
22 Lizut-Ambroziak Alicja Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
23 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
24 Mroske Oliwia Wejherowo Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
25 Wnuk Emilia Gdynia Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
26 Jędrzejewska Monika Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko)
27 Kiszewska Dominika Kiszewska Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko)
28 Majewska Jolanta Rotmanka Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
29 Kudryk Sylwia Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
30 Kudryk Piotr Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
31 Pacewicz Aleksandra Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) opłacono on-line
32 HALLMANN Aleksandra Gdansk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
33 Kuchta Agnieszka Sopot Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
34 Jasiński Daniel Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) opłacono on-line
35 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
36 Manturewicz Joanna Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) architecto team opłacono on-line
37 Grześlak Joanna Ełganowo Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) BiegaMY opłacono on-line
38 Niechoćko Agata Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) big yellow adventure Team opłacono on-line
39 Wirgentius Niko Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Domi Team opłacono on-line
40 Folwarski Andrzej Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
41 Folwarska Małgorzata Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Face Nordic Walking Team opłacono on-line
42 Stangenberg Magdalena Tczew Start indywidualny (jednoosobowy) Invictus3city
43 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
44 Dobrzeniecki Rafał Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
45 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
46 Rejek Włodzimierz Gdańsk Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Iron Team opłacono on-line
47 Lange Katarzyna Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
48 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Iron Team opłacono on-line
49 Czaicki Grzegorz Gdańsk Drużyna 4 osobowa (rodzic + 3 dzieci) Lider z sercem opłacono on-line
50 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start indywidualny (jednoosobowy) Pruszcz Biega opłacono on-line
51 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
52 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Pruszcz Biega / Straszyn Biega opłacono on-line
53 Szczuko Emilia Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Qna Team opłacono on-line
54 Maszka Ilona Starogard Gdański Drużyna 3 osobowa (rodzic + 2 dzieci) Samrun Stg opłacono on-line
55 Stadnik Violetta Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku opłacono on-line
56 Banasik Małgorzata Banasik Gdańsk Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Szkoła Podstawowanr 2 z oddziałami sportowymi im.Armii Krajowej opłacono on-line
57 Garski Kryspin Bytów Drużyna 2 osobowa (rodzic + dziecko) Świat Płytek u Kryspina
58 Garska Joanna Bytów Start indywidualny (jednoosobowy) Świat Płytek u Kryspina
59 Giżewski Grzegorz Gdańsk Start indywidualny (jednoosobowy) Zmory SP 2 opłacono on-line


Wyświetleń: 2785

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ