Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nakielska Laura | Krutyń | Polska | 2 km - dziecięcy | OSP Krutyń | opłacono |
2 | Nakielski Norbert | Krutyń | Polska | 2 km - dziecięcy | OSP Krutyń | opłacono |
3 | Romańska Lidia | Warszawa | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
4 | Alicka Katarzyna | Pisz | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
5 | Nakielski Roman | Krutyń | Polska | 2 km - vip | OSP Krutyń | opłacono |
6 | Cieplińska Zofia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
7 | Ciepliński Marek | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
8 | Konopka Anna | Pisz | Polska | 2 km - normalny | ||
9 | Maciejewska Maja | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
10 | Cybula Nina | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
11 | Zawalich Klaudia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
12 | Kołakowska Aleksandra | Borki | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
13 | Kołakowska Oliwia | Borki | Polska | 2 km - dziecięcy | I LO Pisz | |
14 | Kołakowska Renata | Borki | Polska | 2 km - normalny | ||
15 | Darmetko Paweł | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
16 | Chojnowski Mateusz | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
17 | Chojnowska Lena | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
18 | Chojnowska Ewa | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
19 | Mazurek Grzegorz | Pisz | Polska | 5 km - vip | ||
20 | Mazurek Tomasz | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
21 | Mazurek Małgosia | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
22 | Waśkiewicz Barbara | Borki | Polska | 2 km - normalny | SP 4 w Piszu | opłacono |
23 | Zalewski Bartłomiej | Pisz | Polska | 5 km - vip | WAT | opłacono |
24 | Nakielski Konrad | Krutyń | Polska | 5 km - vip | OSP Krutyń | opłacono |
25 | Szczech Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
26 | Szczech Karolina | PISZ | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
27 | Rakowska Katarzyna | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
28 | dąbrowska zofia | pisz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
29 | skulmowska agnieszka | imionek | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
30 | Grzyb Radosław | Biała piska | Polska | 2 km - vip | ||
31 | Rydzewska Katarzyna | Pisz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
32 | Jurczykowski Mateusz | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
33 | Wiszowata Joanna | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
34 | Zalewska Amelia | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
35 | Kryszajtys Oliwia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
36 | Karpiński Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | Politechnika Białostocka | opłacono |
37 | Śląski Kacper | Snopki | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
38 | Dobrzycki Marek | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
39 | Dobrzycka Beata | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
40 | Rosiak Wiktoria Rosiak | Pisz | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
41 | Rudź Izabela | Pisz | Polska | 2 km - normalny | ||
42 | Stachelek Aleksandra | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
43 | Żbikowska Patrycja | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
44 | Kołakowski Mateusz Kołakowski | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
45 | Buszyniewicz Jerzy | Pogobie Średnie | Polska | 5 km - normalny | opłacono | |
46 | Romański Karol Romański | Warszawa | Polska | 5 km - vip | AZS AWF Warszawa | opłacono |
47 | Stachelek Maja | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | opłacono |
48 | Stachelek Izabela | Pisz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
49 | Zaborowska Beata | Wejsuny | Polska | 2 km - vip | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
50 | Skrodzka Liwia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
51 | Długozima Julia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
52 | Żbikowski Mariusz | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | opłacono | |
53 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | opłacono | |
54 | Sienkiewicz Kalina | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
55 | Sienkiewicz Kamila | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
56 | Charubin Kinga | Zdunowo | Polska | 2 km - vip | SP Uściany | opłacono |
57 | Charubin Urszula | Zdunowo | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
58 | Wojtowicz Sandra | Pisz | Polska | 2 km - vip | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | opłacono |
59 | 5 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - normalny | Karolina | opłacono |
60 | 4 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - normalny | Basia | opłacono |
61 | 3 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | Wiktor | opłacono |
62 | 2 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - normalny | Ola | opłacono |
63 | 1 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | Igor | opłacono |
64 | Zyśk Adam | Ruciane-Nida | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
65 | Żyluk Piotr | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
66 | Żyluk Wojciech | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
67 | Żyluk Urszula | Pisz | Polska | 2 km - normalny | ||
68 | Łukasik Małgorzata | Giżycko | Polska | 5 km - normalny | Kryszak team | opłacono |
69 | Klim Michał | Giżycko | Polska | 5 km - normalny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
70 | Fiertek Teresa | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
71 | Woźniak Bartosz | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
72 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Polska | 5 km - normalny | ||
73 | Ofman Kacper | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | opłacono |
74 | Ofman Magdalena | Pisz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
75 | maciejewski maksymilian wojciech | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | szkoła podstawowa | opłacono |
76 | maciejewski wojciech | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
77 | maciejewska wioletta | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
78 | Branicki Jerzy | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
79 | Branicka Alicja | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
80 | Zyśk Przemysław | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
81 | Jelińska Julia | Orzysz | Polska | 2 km - dziecięcy | Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | opłacono |
82 | Jelińska Sylwia | Orzysz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
83 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | 5 km - vip | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
84 | Zyśk Patryk | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
85 | Lejman Teresa | Pisz | Polska | 5 km - normalny | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
86 | Cwalina Władysław | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
87 | Cwalina Wanda | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
88 | Klisiajtys Igor | Pisz | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
89 | Mrozowski Mariusz | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
90 | Szyszkowska Alicja | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
91 | Koszewska Wiktoria | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
92 | Bazydło Wiktoria | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | |
93 | Dardzińska Aleksandra | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
94 | Tarasiewicz Konrad | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
95 | Stomski Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
96 | Danielska Julia | Pisz | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | |
97 | Trupacz Gabriela | Pisz | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | |
98 | Krom Małgorzata | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
99 | Gorczyński Franek | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
100 | Brózio Michał | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy |
Wyświetleń: 10315