Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nakielska Laura | Krutyń | Polska | 2 km - dziecięcy | OSP Krutyń | opłacono |
2 | Nakielski Norbert | Krutyń | Polska | 2 km - dziecięcy | OSP Krutyń | opłacono |
3 | Cieplińska Zofia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
4 | Ciepliński Marek | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
5 | Maciejewska Maja | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
6 | Cybula Nina | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
7 | Zawalich Klaudia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
8 | Kołakowska Aleksandra | Borki | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
9 | Kołakowska Oliwia | Borki | Polska | 2 km - dziecięcy | I LO Pisz | |
10 | Kryszajtys Oliwia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
11 | Stachelek Maja | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | opłacono |
12 | Skrodzka Liwia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
13 | Długozima Julia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
14 | Żbikowski Mariusz | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | opłacono | |
15 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | opłacono | |
16 | Sienkiewicz Kalina | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
17 | Sienkiewicz Kamila | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
18 | 3 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | Wiktor | opłacono |
19 | 1 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | Igor | opłacono |
20 | Żyluk Piotr | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
21 | Żyluk Wojciech | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
22 | Ofman Kacper | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | opłacono |
23 | maciejewski maksymilian wojciech | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | szkoła podstawowa | opłacono |
24 | Jelińska Julia | Orzysz | Polska | 2 km - dziecięcy | Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | opłacono |
25 | Gorczyński Franek | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
26 | Brózio Michał | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
27 | Gorczyńska Barbara | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
28 | Grodzki Szymon | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | II LO w Piszu | |
29 | Białobrzeski Jan | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 2 w Piszu | opłacono |
30 | Białobrzeska Małgorzata | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 2 w Piszu | opłacono |
31 | Ramotowska Maria | Ełk | Polska | 2 km - dziecięcy |
Wyświetleń: 10346