Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boho Artur | Łupki | Polska | 2 km - normalny | Zespół Szkół Katolickich w Piszu | opłacono |
2 | Jelińska Julia | Orzysz | Polska | 2 km - dziecięcy | Zespół szkół i przedszkoli w Orzyszu Klub tekwondo Wikingowie | opłacono |
3 | Wojtowicz Sandra | Pisz | Polska | 2 km - vip | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | opłacono |
4 | 3 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | Wiktor | opłacono |
5 | Zalewski Bartłomiej | Pisz | Polska | 5 km - vip | WAT | opłacono |
6 | maciejewski maksymilian wojciech | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | szkoła podstawowa | opłacono |
7 | Charubin Kinga | Zdunowo | Polska | 2 km - vip | SP Uściany | opłacono |
8 | Ofman Kacper | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | opłacono |
9 | Stachelek Maja | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | opłacono |
10 | Waśkiewicz Barbara | Borki | Polska | 2 km - normalny | SP 4 w Piszu | opłacono |
11 | Kołakowska Aleksandra | Borki | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
12 | Zawalich Klaudia | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
13 | Cybula Nina | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
14 | Maciejewska Maja | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
15 | Ciepliński Marek | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 4 w Piszu | |
16 | Białobrzeska Małgorzata | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 2 w Piszu | opłacono |
17 | Białobrzeski Jan | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | SP 2 w Piszu | opłacono |
18 | Raszczyk Iwona | Pisz | Polska | 5 km - vip | SP 2 w Piszu | |
19 | Puchalska Emilia | Pisz | Polska | 2 km - vip | SP 1 w Piszu | opłacono |
20 | Puchalski Bartosz | Pisz | Polska | 2 km - vip | SP 1 w Piszu | opłacono |
21 | Puchalski Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | SP 1 w Piszu | opłacono |
22 | Cwalina Mariusz | Pisz | Polska | 5 km - vip | Run&Biketrining | opłacono |
23 | Karpiński Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | Politechnika Białostocka | opłacono |
24 | Banach Andrzej | Pisz | Polska | 5 km - normalny | Pisz-Olsztyn | opłacono |
25 | Nakielski Konrad | Krutyń | Polska | 5 km - vip | OSP Krutyń | opłacono |
26 | Nakielski Roman | Krutyń | Polska | 2 km - vip | OSP Krutyń | opłacono |
27 | Nakielski Norbert | Krutyń | Polska | 2 km - dziecięcy | OSP Krutyń | opłacono |
28 | Nakielska Laura | Krutyń | Polska | 2 km - dziecięcy | OSP Krutyń | opłacono |
29 | 2 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - normalny | Ola | opłacono |
30 | Łukasik Małgorzata | Giżycko | Polska | 5 km - normalny | Kryszak team | opłacono |
31 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | 5 km - normalny | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
32 | Lejman Teresa | Pisz | Polska | 5 km - normalny | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
33 | Zaborowska Beata | Wejsuny | Polska | 2 km - vip | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
34 | 5 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - normalny | Karolina | opłacono |
35 | Rurkowska Agnieszka | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
36 | Ptak Marta | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
37 | Rurkowski Konrad | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
38 | Komosa Kacper | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
39 | Laszczkowska Natalia | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
40 | Bąkowska Weronika | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
41 | Samul Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
42 | Gwara Bartłomiej | Ruciane Nida | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
43 | Sokołowski Piotr | Ruciane Nida | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
44 | Albiński Miłosz | Biała Piska | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | |
45 | Oświęcimko Małgorzata | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
46 | Filipkowska Zofia | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
47 | Filipkowska Julia | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
48 | Grodzki Szymon | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | II LO w Piszu | |
49 | Grodzka Hanna | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
50 | Gorczyńska Aleksandra | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
51 | Krom Małgorzata | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
52 | Trupacz Gabriela | Pisz | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | |
53 | Danielska Julia | Pisz | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | |
54 | Stomski Maciej | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
55 | Tarasiewicz Konrad | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
56 | Dardzińska Aleksandra | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
57 | Bazydło Wiktoria | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | |
58 | Koszewska Wiktoria | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
59 | Szyszkowska Alicja | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
60 | Zyśk Patryk | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
61 | Fiertek Teresa | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
62 | Zyśk Adam | Ruciane-Nida | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
63 | Kołakowski Mateusz Kołakowski | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
64 | Rosiak Wiktoria Rosiak | Pisz | Polska | 5 km - vip | II LO w Piszu | opłacono |
65 | Śląski Kacper | Snopki | Polska | 2 km - vip | II LO w Piszu | |
66 | Zalewska Amelia | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
67 | Rakowska Katarzyna | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO w Piszu | opłacono |
68 | Staniszewska Anna | Ukta | Polska | 2 km - vip | II LO Pisz | opłacono |
69 | Kutyłowska Wiktoria | Karwik21A | Polska | 2 km - vip | II LO Pisz | |
70 | Tomaszewicz Paulina | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO Pisz | opłacono |
71 | Smaka Kamila | Pisz | Polska | 2 km - normalny | II LO Pisz | |
72 | Ramotowska Aneta | Pisz | Polska | 2 km - vip | II LO | opłacono |
73 | 1 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - dziecięcy | Igor | opłacono |
74 | Kołakowska Oliwia | Borki | Polska | 2 km - dziecięcy | I LO Pisz | |
75 | 4 Puidukoda Polska | Pisz | Polska | 2 km - normalny | Basia | opłacono |
76 | Romański Karol Romański | Warszawa | Polska | 5 km - vip | AZS AWF Warszawa | opłacono |
77 | ŁAZARCZYK ADAM | PISZ | Polska | 5 km - normalny | 15GBZ | |
78 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | 5 km - vip | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono |
79 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | 5 km - vip | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
80 | Klim Michał | Giżycko | Polska | 5 km - normalny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
81 | Ramotowska Dorota | Ełk | Polska | 2 km - normalny | ||
82 | Ramotowska Maria | Ełk | Polska | 2 km - dziecięcy | ||
83 | Krawiec Mateusz | Olecko | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
84 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
85 | Grabarczyk Maja | Piaski | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
86 | Karwecki Adrian | Sitowiec | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
87 | Łapszys Kamil | Olecko | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
88 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
89 | Szczepańska Sandra | Pisz | Polska | 5 km - vip | opłacono | |
90 | Górecki Mariusz | Pisz | Polska | 5 km - normalny | opłacono | |
91 | Sznajder Beata | Pisz | Polska | 2 km - normalny | ||
92 | Bałdyga Paweł | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
93 | Pelc Izabela | Pisz | Polska | 2 km - vip | ||
94 | Milewska Natalia | Snopki | Polska | 2 km - vip | ||
95 | Górecka Małgorzata | Pisz | Polska | 2 km - vip | opłacono | |
96 | Więsyk Jakub | Orzysz | Polska | 5 km - vip | ||
97 | Kałęka Iwona | Łupki | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
98 | Rurkowska Paulina | Pisz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
99 | Pieklik Agnieszka | Pisz | Polska | 2 km - normalny | opłacono | |
100 | Bawirsz Jakub | Warnowo | Polska | 2 km - normalny | opłacono |
Wyświetleń: 10389