Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bassara-Borowczyk Angelika | Brzeszcze | Polska | Start | ||
2 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Start | ||
3 | Borowczyk Kornelia | Brzeszcze | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzeszczach | |
4 | Borowczyk Tymoteusz | Brzeszcze | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzeszczach | |
5 | Emilia Nycz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
6 | Erazmus Piotr | Wola Miedźna | Polska | Start | Biegnę Byle Dobiec | |
7 | Gach Oskar | Bielsko-Biała | Polska | Start | III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej | |
8 | Giełdoń Arleta Giełdoń | Jawiszowice | Polska | Start | ||
9 | Grabowska Iwona | Kęty | Polska | Start | Kolorowa Drużyna Nessi/ Nessi Team | |
10 | Graca Dawid | Dankowice | Polska | Start | ||
11 | Hajnos Damian | Brzeszcze | Polska | Start | ||
12 | Hajnos Maciej | Brzeszcze | Polska | Start | ||
13 | Kajzar Karina | Brzeszcze | Polska | Start | ZSP 5 Brzeszcze | |
14 | Kąkol-Wojtas Katarzyna | WOLA | Polska | Start | PoWoli do celu | |
15 | Kaleta Agnieszka | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
16 | Kantorowska Ania | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
17 | Kobosko Paweł | Rajsko | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
18 | Kopijasz Leonard | Brzeszcze | Polska | Start | ||
19 | Kozak Martyna | Brzeszcze | Polska | Start | ZSP 5 Brzeszcze | |
20 | Kozik Krzysiek | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
21 | Krupiński Marek | Ostrołęka | Polska | Start | Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni | |
22 | Krzemień Agnieszka | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
23 | Krzemień Karolina | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
24 | Krzemień Krzysztof | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
25 | Krzemień Nikodem | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
26 | Kudzin Julia | Zator | Polska | Start | Salezjanie Oświęcim | |
27 | Kukla Agata | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do Celu | |
28 | Kukla Natalia | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
29 | Kukla Zofia | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
30 | Madej Józef | Oświęcim | Polska | Start | ||
31 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Start | ||
32 | MICHULEC TADEUSZ | BIERUŃ | Polska | Start | Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami | |
33 | Momot Paweł | Jawiszowice | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
34 | Moskwa Sławomir | Jawiszowice | Polska | Start | ||
35 | Myśliwiec Monika | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
36 | Nikiel Konrad | Brzeszcze | Polska | Start | ||
37 | Nycz Anna | Jawiszowice | Polska | Start | ||
38 | Pawelczyk józef | Rybnik | Polska | Start | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |
39 | PAWELCZYK NICOLA | RYBNIK | Polska | Start | sp-18 | |
40 | PAWELCZYK Oliwia | RYBNIK | Polska | Start | ||
41 | Pełka Aneta | Brzeszcze | Polska | Start | ||
42 | Piekarczyk Marcin | Rajsko | Polska | Start | ||
43 | Proń Adam | Katowice | Polska | Start | ||
44 | Pron Agnieszka | Kato | Polska | Start | Ladies Boxing | |
45 | Pron Jasiek | Kato | Polska | Start | Kopernik Katowice | |
46 | Pron Kuba | Kato | Start | IPRONMAN | ||
47 | Przesór Barbara | Brzezinka | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
48 | Przewoźnik Marek | Brzeszcze | Polska | Start | ||
49 | Pucka Dawid | Dankowice | Polska | Start | ||
50 | Płotnicka Agnieszka | Dankowice | Polska | Start | ||
51 | Rezik Marcin | Jawiszowice | Polska | Start | ||
52 | Romański Bartłomiej | Jawiszowice | Polska | Start | Oświęcimska grupa biegowa | |
53 | rybarz artur | Brzeszcze | Polska | Start | ||
54 | Sadlok Anna | Jawiszowice | Polska | Start | ||
55 | Sadlok Dominika | Jawiszowice | Polska | Start | ||
56 | Sambak Tadeusz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
57 | Senkowska Katarzyna | Brzeszcze | Polska | Start | ||
58 | Senkowski Remigiusz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
59 | Senkowski Tymoteusz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
60 | Siarczyński Sławomir | Mysłowice | Polska | Start | Klub Biegaczy Jysk | |
61 | Sikora-Szot Kamila | Brzeszcze | Polska | Start | ||
62 | ŚWIĄDER ADAM | PRZECIESZYN | Polska | Start | ||
63 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Polska | Start | Speed Team Brzeszcze | |
64 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Start | Dziki Panewniki | |
65 | Szlachta Edyta | Jawiszowice | Polska | Start | ||
66 | Szromba Maja | Oświęcim | Polska | Start | ZSP4 w Brzeszczach | |
67 | Szromba Marek | Oświęcim | Polska | Start | ||
68 | Szromba Szymon | Oświęcim | Polska | Start | UKS Brzeszcze | |
69 | Słowik Gabriel | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
70 | Słowik Kornelia | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
71 | Słowik Marek | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
72 | Słowik Radosław | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
73 | Toczek Wioleta | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
74 | Ubik Natalia | Brzeszcze | Polska | Start | ||
75 | Wodniak Angela | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
76 | Wójcik Paweł Wójcik | Brzeszcze | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
77 | Wojtas Arkadiusz | WOLA | Polska | Start | PoWoli do celu | |
78 | Wróbel Jakub | Brzeszcze | Polska | Start | ZSP 5 Brzeszcze | |
79 | Żelech Grzegorz | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
80 | Łagosz Agata | Brzezinka | Polska | Start | ||
81 | Łagosz Ewelina | Brzezinka | Polska | Start | ||
82 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Start | #GrodziecRun |
Wyświetleń: 3889