Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Start | #GrodziecRun | |
2 | Gach Oskar | Bielsko-Biała | Polska | Start | III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej | |
3 | MICHULEC TADEUSZ | BIERUŃ | Polska | Start | Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami | |
4 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Start | ||
5 | Krzemień Krzysztof | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
6 | Krzemień Nikodem | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
7 | Krzemień Karolina | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
8 | Krzemień Agnieszka | Brzeszcze | Polska | Start | Krzemień Running Team | |
9 | rybarz artur | Brzeszcze | Polska | Start | ||
10 | Pełka Aneta | Brzeszcze | Polska | Start | ||
11 | Ubik Natalia | Brzeszcze | Polska | Start | ||
12 | Nikiel Konrad | Brzeszcze | Polska | Start | ||
13 | Sambak Tadeusz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
14 | Bassara-Borowczyk Angelika | Brzeszcze | Polska | Start | ||
15 | Borowczyk Kornelia | Brzeszcze | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzeszczach | |
16 | Borowczyk Tymoteusz | Brzeszcze | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzeszczach | |
17 | Senkowska Katarzyna | Brzeszcze | Polska | Start | ||
18 | Senkowski Tymoteusz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
19 | Senkowski Remigiusz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
20 | Wójcik Paweł Wójcik | Brzeszcze | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
21 | Przewoźnik Marek | Brzeszcze | Polska | Start | ||
22 | Toczek Wioleta | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
23 | Kozak Martyna | Brzeszcze | Polska | Start | ZSP 5 Brzeszcze | |
24 | Wróbel Jakub | Brzeszcze | Polska | Start | ZSP 5 Brzeszcze | |
25 | Myśliwiec Monika | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
26 | Kukla Agata | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do Celu | |
27 | Kukla Natalia | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
28 | Kukla Zofia | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
29 | Kaleta Agnieszka | Brzeszcze | Polska | Start | PoWoli do celu | |
30 | Kajzar Karina | Brzeszcze | Polska | Start | ZSP 5 Brzeszcze | |
31 | Kopijasz Leonard | Brzeszcze | Polska | Start | ||
32 | Hajnos Damian | Brzeszcze | Polska | Start | ||
33 | Hajnos Maciej | Brzeszcze | Polska | Start | ||
34 | Sikora-Szot Kamila | Brzeszcze | Polska | Start | ||
35 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Polska | Start | Speed Team Brzeszcze | |
36 | Emilia Nycz | Brzeszcze | Polska | Start | ||
37 | Przesór Barbara | Brzezinka | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
38 | Łagosz Ewelina | Brzezinka | Polska | Start | ||
39 | Łagosz Agata | Brzezinka | Polska | Start | ||
40 | Pucka Dawid | Dankowice | Polska | Start | ||
41 | Graca Dawid | Dankowice | Polska | Start | ||
42 | Płotnicka Agnieszka | Dankowice | Polska | Start | ||
43 | Romański Bartłomiej | Jawiszowice | Polska | Start | Oświęcimska grupa biegowa | |
44 | Sadlok Anna | Jawiszowice | Polska | Start | ||
45 | Sadlok Dominika | Jawiszowice | Polska | Start | ||
46 | Szlachta Edyta | Jawiszowice | Polska | Start | ||
47 | Momot Paweł | Jawiszowice | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
48 | Nycz Anna | Jawiszowice | Polska | Start | ||
49 | Rezik Marcin | Jawiszowice | Polska | Start | ||
50 | Moskwa Sławomir | Jawiszowice | Polska | Start | ||
51 | Giełdoń Arleta Giełdoń | Jawiszowice | Polska | Start | ||
52 | Pron Kuba | Kato | Start | IPRONMAN | ||
53 | Pron Jasiek | Kato | Polska | Start | Kopernik Katowice | |
54 | Pron Agnieszka | Kato | Polska | Start | Ladies Boxing | |
55 | Proń Adam | Katowice | Polska | Start | ||
56 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Start | Dziki Panewniki | |
57 | Grabowska Iwona | Kęty | Polska | Start | Kolorowa Drużyna Nessi/ Nessi Team | |
58 | Siarczyński Sławomir | Mysłowice | Polska | Start | Klub Biegaczy Jysk | |
59 | Krupiński Marek | Ostrołęka | Polska | Start | Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni | |
60 | Szromba Szymon | Oświęcim | Polska | Start | UKS Brzeszcze | |
61 | Szromba Maja | Oświęcim | Polska | Start | ZSP4 w Brzeszczach | |
62 | Szromba Marek | Oświęcim | Polska | Start | ||
63 | Madej Józef | Oświęcim | Polska | Start | ||
64 | ŚWIĄDER ADAM | PRZECIESZYN | Polska | Start | ||
65 | Piekarczyk Marcin | Rajsko | Polska | Start | ||
66 | Kobosko Paweł | Rajsko | Polska | Start | Zadyszka Oświęcim | |
67 | Bober Wojciech | Rogów | Polska | Start | ||
68 | PAWELCZYK Oliwia | RYBNIK | Polska | Start | ||
69 | PAWELCZYK NICOLA | RYBNIK | Polska | Start | sp-18 | |
70 | Pawelczyk józef | Rybnik | Polska | Start | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | |
71 | Wojtas Arkadiusz | WOLA | Polska | Start | PoWoli do celu | |
72 | Wodniak Angela | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
73 | Kantorowska Ania | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
74 | Kąkol-Wojtas Katarzyna | WOLA | Polska | Start | PoWoli do celu | |
75 | Żelech Grzegorz | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
76 | Słowik Marek | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
77 | Słowik Gabriel | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
78 | Słowik Radosław | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
79 | Kozik Krzysiek | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
80 | Słowik Kornelia | Wola | Polska | Start | PoWoli do celu | |
81 | Erazmus Piotr | Wola Miedźna | Polska | Start | Biegnę Byle Dobiec | |
82 | Kudzin Julia | Zator | Polska | Start | Salezjanie Oświęcim |
Wyświetleń: 3917