Cykl 25 wydarzeń Run Beach Morning dobiegł końca i nadszedł czas by sprawdzić się na prawdziwych zawodach!

Startujesz pierwszy raz? To idealne miejsce, aby zacząć, gdyż atmosfera jest rodzinna. To wyróżnia nas na tle innych biegów. Takiego miejsca do rozpoczęcia przygody ze startami nie spotkasz w całej galaktyce :)

Tym razem do zabawy zapraszamy także dzieci! Podczas Wielkiego Finału, rozstawimy kilkset metrowy tor przeszkód! W formularzu zapisujemy dzieci od 0 do 16 lat ;) 

Akcja Run Beach Morning to cykl 25 treningów, który promuje aktywność w najprostszej formie jaką jest bieganie. Sercem wydarzenia jest jego działalność charytatywna. Tym wydarzeniem chcemy podziękować wszystkim zaangażowanym biegaczom w budowanie idei "Więcej niż bieganie" i dać możliwość rywalizacji z samym sobą podczas biegu.

Co świętowaliśmy wcześniej?
2016: Pierwsza edycja sportowa,
2017: Udana zbiórka na Asystor Kaszlu: 20 000 zł!
2018: Udana zbiórka na Turnus Rehabilitacyjny dla Tatiany z Zespołem Retta, (około 7000 zł) oraz aktywne uczestnictwo w akcji Budujemy Dom Dla Tatiany, gdzie zostało zebrane 100 000 zł na budowę nowego domu dla tej dziewczynki.
2019: Podnoszenie świadomości społeczeństwa w aspekcie zrozumienia i szacunku do osób niepełnosprawnych na przykładzie fundacji Ja Też zajmującej się osobami z Zespołem Downa.

Wyświetleń: 715

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ