Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fydrych Daniel | Mrągowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ||
2 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
3 | Tombacher Krzysztof | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ||
4 | Sałek Radosław | Warszawa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Amator, biegam dla Wiktora | opłacono on-line |
5 | Łapinska Katarzyna Łapinska | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
6 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
7 | Żyłka Jolanta | Prawdowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
8 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
9 | Karapuda Natalia Karapuda | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
10 | Bastek Zuzanna | Pisz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Dąbrowski Tim | opłacono on-line |
11 | Langowski Rafal | Bartag | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
12 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
13 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | BBL WYDMINY | opłacono on-line |
14 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
15 | Świerszcz Adam | Pisz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
16 | KNIAZEVA EKATERINA | Gusiev | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | BIEG I ZDROWIE | opłacono on-line |
17 | Skoneczny Darek | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn | opłacono on-line |
18 | Gałęziewska Monika | Węgorzewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ||
19 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
20 | CHERSKAIA VALERIIA | Kaliningrad | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
21 | Kolyagina Anastasia | Kaliningrad | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
22 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Dzikie Życie Run Team | opłacono on-line |
23 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
24 | Siudej Marcin | Mrągowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
25 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Nowicki Team | opłacono on-line |
26 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
27 | Balabanska Marzena | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycką Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
28 | Janikowska Aleksandra | Nowe Kiejkuty | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | JADĄ! | opłacono on-line |
29 | Zalewski Wiesław | Mrągowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | MLEKPOL TEAM | opłacono on-line |
30 | Mikołajczak Wiesław | Wronki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
31 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
32 | Kulas Piotr | Krutyń | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | OSP KRUTYŃ | |
33 | Kulas Miroisław | Krutyń | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | OSP KRUTYŃ | |
34 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
35 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
36 | Berk Krzysztof | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn | opłacono on-line |
37 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza JURUND Szczytno | opłacono on-line |
38 | Balčiūnas Aividas | Pakruojis | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | bmk vėjas | opłacono |
39 | Šmergelis Rolandas | Pakruojis | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | bmk vėjas | opłacono |
40 | Pociuvienė Ramunė | Pakruojis | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | bmk vėjas | opłacono |
41 | Chmielewska Dorota | OLECKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
42 | Rusinowska Edyta Rusinowska | Szczytno | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
43 | Majer Jakub | Warszawa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
44 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Vege Runners | opłacono on-line |
45 | Pupek Daniel | Łomża | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegamy dla zdrowia | opłacono on-line |
46 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | SKS | opłacono on-line |
47 | Małkowski Maciej | Ruciane Nida | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | opłacono on-line |
48 | MAŁKOWSKA MONIKA | Ruciane Nida | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
49 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
50 | Cichomska Marzena | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam bo muszę inaczej się uduszę | opłacono on-line |
51 | Wróblewski Tomasz | Ketrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ||
52 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
53 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | Begimo klubas | opłacono on-line |
54 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono on-line |
55 | Bielawska Magdalena | Augustów | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
56 | Komorowska Sylwia | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono on-line |
57 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
58 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
59 | Lebuda Ewa | OLSZTYN | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
60 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
61 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
62 | Lisik Małgorzata | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
63 | Myszka Grzegorz | Mrągowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
64 | Raubo Piotr Pawel | Ryn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
65 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
66 | FIGAT Alina | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
67 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | opłacono on-line |
68 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Dąbrowski Team | |
69 | Walczak Sylwia | ryn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | SieradzBiega.pl | |
70 | Hohmann Robert | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
71 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | MORAWSKI TEAM | opłacono on-line |
72 | Pavliukovič Valdemar | Wilno | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
73 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
74 | ZAMORSKI TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ||
75 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
76 | Krawczyk Marcin | Iłowo-Osada | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
77 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
78 | Rogowski Jan | Mikołajki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | BBL Mikołajki | opłacono on-line |
79 | Chomiczewski Jacek | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
80 | Nawrocki Sławomir Nawrocki | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
81 | SEREBRO SERGEI | KALININGRAD | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | AMBERMAN | opłacono |
82 | Voronianskaia Olga | Kaliningrad | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | AMBERMAN | opłacono |
83 | Nawrocki Michał | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
84 | Bieliunas Paulius | Marijampolė | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | Mlask | opłacono |
85 | Janavicius Ricardas | Vilkaviskis | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono | |
86 | Domelewska Joanna | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
87 | Rafał Piniaha | Gizycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ||
88 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
89 | Stravinskas Dainius | Alytus | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | ALYTUS ELITE RUNNERS | opłacono on-line |
90 | Hohmann Tomasz | Mrągowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
91 | Klebauskas Arunas | Alytus | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | ALYTUS ELITE RUNNERS | opłacono on-line |
92 | Gradeckas Mantas | Alytus | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | ALYTUS ELITE RUNNERS | opłacono on-line |
93 | Gawek Michał | Ostrołęka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Dąbrowski TEAM | |
94 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
95 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | |
96 | Korzep-Czekalska Dorota | Białobiel | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
97 | Jankowska Elwira | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
98 | Szajkowski Arkadiusz | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
99 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 24 WOG GIŻYCKO | opłacono on-line |
100 | Wilamowski Jacek | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21997