Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanko Alex | Minsk | Białoruś | START Mikołajkowa Dyszka | Amatar | opłacono |
2 | Stravinskas Dainius | Alytus | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | ALYTUS ELITE RUNNERS | opłacono on-line |
3 | Klebauskas Arunas | Alytus | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | ALYTUS ELITE RUNNERS | opłacono on-line |
4 | Gradeckas Mantas | Alytus | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | ALYTUS ELITE RUNNERS | opłacono on-line |
5 | Bielawska Magdalena | Augustów | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
6 | Bielawski Wojciech | Augustów | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ATP Augustów | opłacono on-line |
7 | Suchodolski Szymon | Augustów | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
8 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Dzikie Życie Run Team | opłacono on-line |
9 | Langowski Rafal | Bartag | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
10 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
11 | Balabanska Marzena | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycką Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
12 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
13 | Figat Mirosław | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
14 | Melnyczok Jan | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
15 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
16 | Kwakszys Grzegorz | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
17 | Rzodkiewicz Ewelina | Bemowo Piskie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
18 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | MORAWSKI TEAM | opłacono on-line |
19 | Sysuła Janusz | Białystok | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat | opłacono on-line | |
20 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line |
21 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Białostockie Morsy | opłacono on-line |
22 | Suchecki Sylwek | Chudek | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง | opłacono on-line |
23 | Ciećko Elżbieta | Dobre Miasto | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
24 | Kavaliauskas Petras | Druskininkai | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | ALYTUS ELITE RUNNERS | |
25 | Prawdzik Renata | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
26 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
27 | Getek Marcin | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
28 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | OSPWL Bemowo Piskie | opłacono on-line |
29 | Gryżewski Maciej | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
30 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
31 | Wrona Łukasz | EŁK | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | OSPWL Bemowo Piskie | opłacono on-line |
32 | Połubok Renata | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
33 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
34 | Lisik Małgorzata | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
35 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
36 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
37 | DURMAJ MARCIN | GIŻYCKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
38 | Dzika Natalia | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
39 | KASIŃSKA DANUTA | GIŻYCKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Giżycko | opłacono on-line |
40 | Piotrowicz Monika Piotrowicz | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO | opłacono on-line |
41 | Chełkowski Rafał | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Giżycko | opłacono on-line |
42 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
43 | Borawski Mariusz | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
44 | Górska Joanna | Gnaty | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka, Ars Longa Choir | opłacono on-line |
45 | Trybulowska Katarzyna | Goldap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
46 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | LA OSiR Gołdap | opłacono on-line |
47 | Borowa-Konwerska Agnieszka | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
48 | Poreda Tomasz | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
49 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
50 | Kosowska Anna | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
51 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
52 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
53 | Skrodzki Kacper | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | Lange Tri Team | |
54 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | LA OSiR Gołdap | |
55 | Lange Kacper | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | Lange Tri Team | |
56 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono on-line |
57 | Chomiczewski Jacek | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
58 | Nawrocki Sławomir Nawrocki | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
59 | Nawrocki Michał | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
60 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
61 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
62 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono on-line |
63 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
64 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
65 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
66 | Jurczyk Joanna | Gronowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Egger runns | opłacono on-line |
67 | KNIAZEVA EKATERINA | Gusiev | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | BIEG I ZDROWIE | opłacono on-line |
68 | Krawczyk Marcin | Iłowo-Osada | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
69 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
70 | Rybacka Joanna | Józefosław | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | ACTION TWINS | opłacono on-line |
71 | CHERSKAIA VALERIIA | Kaliningrad | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
72 | Kolyagina Anastasia | Kaliningrad | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
73 | SEREBRO SERGEI | KALININGRAD | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | AMBERMAN | opłacono |
74 | Voronianskaia Olga | Kaliningrad | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | AMBERMAN | opłacono |
75 | SOBOL EVGENIIA | Kaliningrad | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono | |
76 | STETSURINA TATIANA | KALININGRAD | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | AMBERMAN | opłacono |
77 | Samorajczyk Krystyna | Kętrzen | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line |
78 | Bartko Dariusz | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Drużyna ML | |
79 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | ||
80 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
81 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza JURUND Szczytno | opłacono on-line |
82 | Cichomska Marzena | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam bo muszę inaczej się uduszę | opłacono on-line |
83 | Komorowska Sylwia | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono on-line |
84 | Szajkowski Arkadiusz | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
85 | Moroz Andrzej | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | ||
86 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | ||
87 | Łyczko Sławomir | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line |
88 | Adamczyk Iwona | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line |
89 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono on-line |
90 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | opłacono on-line | |
91 | Wysocka Martyna | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | opłacono on-line |
92 | Kuczkowski Ryszard | Kieźliny | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Andrzej Kuropatwa Team | opłacono on-line |
93 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 24 WOG GIŻYCKO | opłacono on-line |
94 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Wybiegamy To! | opłacono on-line |
95 | Wilamowski Jacek | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | opłacono on-line |
96 | BAJC Marzena | Lidzbark Warmiński | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |
97 | Szczepańska Katarzyna Wiesława | Lidzbark Warmiński | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |
98 | Wasilewska Małgorzata | Lidzbark Warmiński | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |
99 | Slekys Giedrius | Litwa, Marijampole | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | Begimo klubas | opłacono on-line |
100 | Visinskiene Jolita | Litwa, Marijampole | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | Begimo klubas | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21686